Προς το περιεχόμενο

Αφαίρεση Χρώματος από Ηλεκτρική Κιθάρα μετά?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 112
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ο φωτισμός δεν είναι καλός και τα νερά φαίνονται στην πραγματικότητα πολύ περισσότερο ....μια δοκιμή  με το μαύρο pickguard..

CAM00342.thumb.jpg.4804cb543a74e11f292916c36d730138.jpg

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φωτισμός δεν είναι καλός και τα νερά φαίνονται στην πραγματικότητα πολύ περισσότερο ....μια δοκιμή  με το μαύρο pickguard..

με λίγη ναφθα...

CAM00346.thumb.jpg.eacbbae66265e81d42197bea12dc2b3a.jpg

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με λίγη ναφθα...

Δεν είμαι επαγγελματίας ένας μάστορας σίγουρα θα έκανε καλύτερη δουλεία... στο λούστρο ....θα πάω ταμείο ....από τετάρτη πάλι καλό απογευμα  :)

CAM00349.thumb.jpg.7a69f398931ed8f5c07d7eacd80a25dd.jpg

CAM00350.thumb.jpg.cef67639c1cac7d52775e51ec083fe86.jpg

CAM00351.thumb.jpg.7485433fd4fa615419c903cf9d92c087.jpg

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα δουλεια εκανες φιλε μου! Το κυριοτερο ειναι να αρεσει σε εσενα, αν το πετυχεις αυτο εισαι ο καλυτερος μαστορας! Εγω θα την αφηνα σε πιο σκουρο καφε (μ'αρεσει πολυ το καφε ματ χρωμα σε συνδυασμο με τα νερα του ξυλου) θα το επιχειρησω μαλλον τωρα που ανοιξε και ο καιρος (στο μπαλκονι  ;D) και δεν τρωμε παντοφλα απο τις γυναικες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα δουλεια εκανες φιλε μου! Το κυριοτερο ειναι να αρεσει σε εσενα, αν το πετυχεις αυτο εισαι ο καλυτερος μαστορας! Εγω θα την αφηνα σε πιο σκουρο καφε (μ'αρεσει πολυ το καφε ματ χρωμα σε συνδυασμο με τα νερα του ξυλου) θα το επιχειρησω μαλλον τωρα που ανοιξε και ο καιρος (στο μπαλκονι  ;D) και δεν τρωμε παντοφλα απο τις γυναικες!

Και εγώ το ήθελα ποιο σκούρο αλλά έτσι χάνω τα νερά.... πάντως εμένα μου αρεσε και έτσι....χαχα καλή επιτυχία και κουράγιο για τη σύζυγο (όλοι τα ίδια τραβάμε χαχα...)

CAM00297.thumb.jpg.38eeb566da91688ee68be449e3b4f973.jpg

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά γίνεται Βαγγέλη, προχώρα!  :D

Ελα ρε Δημήτρη ο Βασίλης είμαι που μου...ξεκόλλησες τα δάκτυλα  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου