Προς το περιεχόμενο

Κάτι που θυμήθηκα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό μου το έβγαλε το gmail στα web clips:

 

http://blog.wired.com/gadgets/2006/11/msnbc_declares_.html

 

Και... θυμήθηκα που τα έλεγε κάποιος πριν από ένα χρόνο εδώ, και διάφοροι 'γνώστες' τον κορόιδευαν...

 

Ακούς Παναγιώτη; :roll:

 

(Σοφός είναι ο άνθρωπος που συγχωρεί, αλλά ποτέ δεν ξεχνάει. Παροιμία των Σούφι :wink: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

με καθε καλη διαθεση, ο παναγιβτης ισχυριζοταν οτι και τα grande utopia ηταν ηχεια της πλακας..απο εκει και περα δεν μπορουσα να παρω στα σοβαρα τα λεγομενα του ;)

 

 

 

no offence :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με καθε καλη διαθεση' date=' ο παναγιβτης ισχυριζοταν οτι και τα grande utopia ηταν ηχεια της πλακας..απο εκει και περα δεν μπορουσα να παρω στα σοβαρα τα λεγομενα του ;)

 

 

 

no offence :wink:[/quote']

 

Σπύρος.... ο Παναγιώτης που αναφέρω είναι ο Wow!

 

Σωστά... αν διαφωνεί κανείς μαζί μας, μετά δεν μπορούμε να πάρουμε στα σοβαρά τα λεγόμενά του... και μερικές φορές καταφεύγουμε και σε έναν οχετό γκομενίστικου υβρεολογίου... αλλά εντάξει, έχουμε το ακαταλόγιστο... (δεν αναφέρομαι σε εσένα φίλε Μιχάλη).

 

Η ουσία είναι: έψαξε κανείς τον ισχυρισμό για τα Playstation? Βρήκε ότι υπάρχουν φίρμες που κάνουν high end μηχανήματα με βάση τα PS1? :wink:

 

Επίσης, αλήθεια, τις περίφημες κόρνες τις άκουσες; Ήσουν και εσύ στην παρέα του avforum που θέλανε μετά να πετάξουν τα πανάκριβα ηχεία τους; :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βάλτε μας κι εμάς στο ψητό ρε παιδιά.....

 

Eδώ είσαι:

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=29387#29387

 

Το πάρτυ αρχίζει απ' αυτό το ποστ και κάτω. :lol:

 

Ο alfasud πιστεύει ότι τα Grande Utopia, οπως και όλα τα σύγχρονα ηχεία/ενισχυτές κλπ του εμπορίου, είναι σκουπίδια.

 

Ισχυρίζεται πως το εξωφρενικό 8) ηχοσύστημά του έχει για πηγή το ηχητικά εκπληκτικό Playstation...

 

και γίνεται πανικός! :D

 

Edit - με πρόλαβε ο Abraxas. Παρακολουθώ 3 sites ταυτοχρονα και αργω. :oops:

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης' date=' αλήθεια, τις περίφημες κόρνες τις άκουσες; Ήσουν και εσύ στην παρέα του avforum που θέλανε μετά να πετάξουν τα πανάκριβα ηχεία τους; :wink:[/quote']

 

αν μπορουσα να εχω τα grande utopia δεν θα επαιρνα squier tele, μαλλον θα αγοραζα ολοκληρη την fender για να χω να ασχολουμαι.. ξερεις fender mikocaster κλπ :lol: :lol: (προς το παρον βολευομαι με κατι "μαγικα" nad που ειχα ψωνισει 30000 δρχ...)

 

παρεπιπτοντως αν και εχω ακουσει μονο ενα set κορνες και δεν εχω αποψη, η συγκεκριμενη τεχνολογια χαιρει μεγαλης εκτιμησης απο τους γνωστες του hi end(στους οποιους δεν ανηκω) :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρεπιπτοντως αν και εχω ακουσει μονο ενα set κορνες και δεν εχω αποψη' date=' η συγκεκριμενη τεχνολογια χαιρει μεγαλης εκτιμησης απο τους γνωστες του hi end(στους οποιους δεν ανηκω) :wink:[/quote']

 

Μπα, σε βεβαιώ ότι πολλοί χαϊεντάδες (ξέρεις, αυτή η περίεργη φάρα, που δεν ακούει Μουσική, απλά 'ήχους αναφοράς'... :lol: :lol: ) λοιδορούσαν τις ... καραμούζες....

 

Ευτυχώς υπάρχει και ένα πατριωτάκι μας που σχεδιάζει (σε CAD), μελετάει και υλοποιεί τέτοιες λύσεις, από σύνθετα υλικά και με λογικό κόστος.

 

Παρεμπιπτόντως, για τον gangster αυτό: το ίδιο άτομο φτιάχνει και εναλλακτικά panels για αυτοκίνητα και διαθέτει πιθανώς την καλύτερη road legal Integrale του πλανήτη. :wink: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεμπιπτόντως' date=' για τον gangster αυτό: το ίδιο άτομο φτιάχνει και εναλλακτικά panels για αυτοκίνητα και διαθέτει πιθανώς την καλύτερη road legal Integrale του πλανήτη. :wink: :wink:[/quote']

 

f020.gif

g040.gif

 

Στείλτου την αγάπη μου! :oops: :lol:

 

Φωτό έχουμε;

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου