Προς το περιεχόμενο

Joe Pass-Limehouse Blues Cover


Προτεινόμενες αναρτήσεις

O Joe Pass ειναι απ τους μελωδικότερους κιθαριστες που εχουν βγει.ελπιζω να σας αρεσει αυτο το cover,καλο καλοκαιρι να εχουμε παιδια κ παντα υγεια κ χρονο να παιζουμε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

χεχεχεχε μιλησε ο ανθρωπος που παιζει το δυσκολοτερο οργανο στον κοσμο ;)

 

Ναι αλλα όταν έπαιζα κιθάρα ουτε στη φαντασία μου δεν έβλεπα αυτα τα κοβερ ;D

 

 

Για αυτο και άλλαξα  όργανο  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα όταν έπαιζα κιθάρα ουτε στη φαντασία μου δεν έβλεπα αυτα τα κοβερ ;D

 

 

Για αυτο άλλαξε και όργανο

 

μπορει να μην ταιριαξες τελικα,κ εγω με ντραμς ξεκινησα,αλλα ολο εσπαγα τα χερια μου.κιθαρα μιν φανταστεις,7 χρονια παιζω,εχω πολυ δρομο ακομα,κ εγω πριν ξεκινησω το πρωτο μου cover ελεγα σιγα μhν το βγαλω αyto.σκυλιασα κ το βγαλα κ πηρα μετα το κολλαι που λενε.είναι να το γουσταρεις,αμα το γουσταρεις δεν είναι δύσκολο.στη μπαντα μου θελουν να βγαλουμε κατι audioslave να παιξουμε κανα λαιβ κ μου φαινονται βουνο.εδω στα jazz σολο γουσταρω τοσο πολυ που οτι και να μου πεις να βγαλω δεν θα κολωσω καθόλου χεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να μην ταιριαξες τελικα,κ εγω με ντραμς ξεκινησα,αλλα ολο εσπαγα τα χερια μου.κιθαρα μιν φανταστεις,7 χρονια παιζω,εχω πολυ δρομο ακομα,κ εγω πριν ξεκινησω το πρωτο μου cover ελεγα σιγα μhν το βγαλω αyto.σκυλιασα κ το βγαλα κ πηρα μετα το κολλαι που λενε.είναι να το γουσταρεις,αμα το γουσταρεις δεν είναι δύσκολο.στη μπαντα μου θελουν να βγαλουμε κατι audioslave να παιξουμε κανα λαιβ κ μου φαινονται βουνο.εδω στα jazz σολο γουσταρω τοσο πολυ που οτι και να μου πεις να βγαλω δεν θα κολωσω καθόλου χεχε

 

Τι να πω έλα να παίξεις μαζί μας  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου