Προς το περιεχόμενο

Κάψα για ακκορντεον.


KROKIDISG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα τα φωτα σας στο εξης θέμα. Τυχαίνει πολλές φορες να παιζω ακκορντεον σε διαφορες εκδηλώσεις με χορευτικα, πανηγυρια κλπ. μεχρι τωρα εχω χρησιμοποιήσει διαφορα μικροφωνα της shure οπως sm57, beta57a, beta58a και εμεινα πολυ ευχαριστημένος. Ομως επειδη θελω να εχω ελευθερια κινησεων, και να μην στηνω καθε φορα βασεις ή να εχω προβλημα με τα σφηριγματα σκεφτομαι να παρω αυτην την καψα http://www.nakas.gr/ecomnakas/nakas2006/default.asp?static=421&product=36176

ή κατι τετοιο

http://www.midi-club.gr/%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%8A%CF%8C%CE%BD%CF%84%CE%B1/%CE%9C%CE%99%CE%9A%CE%A1%CE%9F%CE%A6%CE%A9%CE%9D%CE%91/%CE%9C%CE%99%CE%9A%CE%A1%CE%9F%CE%A6%CE%A9%CE%9D%CE%91%CE%9F%CE%A1%CE%93%CE%91%CE%9D%CE%A9%CE%9D/AKG/C516ML00000000001694.html

Γνωριζετε καποιο απο αυτα;;; Ο ήχος θα ειναι το ιδιο ποιοτικος όπως με τα μικροφωνα;;; Έχετε να μου προτείνετε κατι αλλο;;;

Ευχαριστω πολύ εκ των πρωτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα akg (ζευγαρι) τα εχω δουλεψει με καποιον ακκορντεονιστα.

 

Πολυ καλος ηχος,αρκετα ευαισθητα,χρειαζονται προσοχη για να αποφυγεις feedbacks σε υψηλες σταθμες.

 

 

Αλλα μεταξυ μας...σαν το 57αρι δεν εχει (και για πολλες ακομη χρησεις)  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολύ για την απάντηση. Εχεις δικιο το 57αρι ειναι τρομερο. Αν ξερει κανεις αλλος για την καψα TAP ας μου πει. Αξιζουν τα 130 ευρω ή η ποιοτητα ειναι χαλια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου