Προς το περιεχόμενο

Τι μπακέτες χρησιμοποιείτε;


paraddidle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5Α REGAL TIP

 

είτε nylon είτε wood όόό,τι άλλο και αν δοκίμασα δε μου ταίριαξε καθόλου...

 

ίσως τελικά και οι μπακέτες να ναι θέμα συνήθειας..τί λέτε;

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 125
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι ίσως είναι και θέμα συνήθειας, δηλαδή ότι μπαγκέτες και αν σου δώσουν θα τις συνηθίσεις αλλά σίγουρα ο καθένας εχει τις μπαγκέτες που του ταιριάζουν και τον βολέυουν στα χέρια του...

 

btw τι όνομα ειναι αυτο φίλε WrTsXxx...? Απο πού βγαίνει??... (Περίεργος... :roll: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης εκτός από συνήθεια νομίζω ότι είναι και το ύφος του κάθε κομματιού/παιξίματος...

 

είμαι σίγουρος ότι όλοι εδώ έχετε και κάποια ενναλακτικά ζευγάρια σε διαφορετικά μεγέθη ή μάρκες πέραν από τις "αγαπημένες" σας μπακέτες.

Εγώ δηλώνω απόλυτα βολεμένος με 5Α αλλά για κάτι πιο σόφτ δε θα πω όχι σε 7Α ούτε και σε κάτι εντελώς διαφορετικό όπως hotrods της promark ή σκούπες ...

Μπορώ να πώ με σιγουριά για κάτι που δε μου αρεσε καθόλου: οι πλαστικές jazzrakke σκουπες τις vicFirth...

Όσο και αν το προσπάθησα τις βρίσκω πολύ χοντρές και παράξενα ζυγισμένες σε σημείο να μη με βολέψουν ποτε... Παρ' όλ αυτά η ιδέα της nylon σκούπας {αν και ευαίσθητες} μου έχει κεντρίσει το ενδιαφέρον να την ψάξω κάποτε και σε άλλες μάρκες...

 

όρεξη να χεις και λεφτά να δοκιμάζεις...

 

{για το όνομα απαντώ: WrTsXxx = "Ουώρτσξξξ" = σύνθημα στο οποιό -σύμφωνα με ενα μεγάλο τραγουδιστή- υπακούν διάφορα μυρικαστικά και αιγοπρόβατα... }

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

{για το όνομα απαντώ: WrTsXxx = "Ουώρτσξξξ" = σύνθημα στο οποιό -σύμφωνα με ενα μεγάλο τραγουδιστή- υπακούν διάφορα μυρικαστικά και αιγοπρόβατα... }

 

Aααααα... Nice.. :D :D

 

Πάντως θέλω να παίξω με σκουπάκια... Ποτέ δεν έχω δοκιμάσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

{για το όνομα απαντώ: WrTsXxx = "Ουώρτσξξξ" = σύνθημα στο οποιό -σύμφωνα με ενα μεγάλο τραγουδιστή- υπακούν διάφορα μυρικαστικά και αιγοπρόβατα... }

 

 

Καταπληκτικό... :lol: :lol:

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Παιδιά πάντως εγώ χρησιμοποιώ Pro Mark 5A. Μα καλά πως μπορείτε και παίζετε με 7Β και 2Α. Οι 2Α είναι απίστευτα βαριές και ταλαιπωρούν τα δέρματα. Είναι καλό να τις έχεις μόνο για ζέσταμα... Οι 5Α και ειδικά της Pro Mark είναι θειϊκές!!!!!!!!!!!!!!!!!! Απίστευτο ριμπάουντ και τρομερή αίσθηση της αναπήδησης της μπαγκέτας. Kαι ξεκολλείστε από τα signature models.... Πάρτε τίποτα δικό σας...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πάντως εγώ χρησιμοποιώ Pro Mark 5A. Μα καλά πως μπορείτε και παίζετε με 7Β και 2Α. Οι 2Α είναι απίστευτα βαριές και ταλαιπωρούν τα δέρματα. Είναι καλό να τις έχεις μόνο για ζέσταμα... Οι 5Α και ειδικά της Pro Mark είναι θειϊκές!!!!!!!!!!!!!!!!!! Απίστευτο ριμπάουντ και τρομερή αίσθηση της αναπήδησης της μπαγκέτας. Kαι ξεκολλείστε από τα signature models.... Πάρτε τίποτα δικό σας...

 

Και ντραμς παίζεις ρε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου