Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρικό Πιάνο..help!


Nefeli.kom

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οοο ευχαριστώ πολύ για την ανάλυση! Χρήσιμη και αυτή.

Ερώτηση: για suzuki τι λέτε;

Κανείς και τίποτα δεν είναι δεδομένο. Ακόμα και τα όνειρα θέλουν δουλειά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οοο ευχαριστώ πολύ για την ανάλυση! Χρήσιμη και αυτή.

Ερώτηση: για suzuki τι λέτε;

 

2χρονο ή 4χρονο? ;D ;D :P

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα μην γελάς! Σε παρακαλώ  ::)  :-[  Μου πρότειναν, ρωτάω, μαθαίνω. Αν δεν ρωτήσω εδώ τους καλλιτέχνες μας ποιον θα ρωτήσω...

Κανείς και τίποτα δεν είναι δεδομένο. Ακόμα και τα όνειρα θέλουν δουλειά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διαβάσεις την τελευταία προηγούμενη μου λέξη σε καλύπτω:

http://azpianonews.blogspot.gr/2012/05/digital-pianos-under-2000-yamaha.html

Επίσης θα δεις και stay away/not recommended σε όλα τα suzuki models ένα προς ένα στο ίδιο site. Και μέχρι και ο thomann σουτζούκια δεν φαίρνει, μήπως κάτι ξέρει;

Εμένα γενικότερα με βρίσκουν σχεδόν σύμφωνο όλες οι υποκειμενικές απόψεις του Tim για όσα έχω δοκιμάσει ο ίδιος.

Εξαιρέσεις και τυχερά ή άτυχα συμβαίνουν παντού, ελπίζω να μην σου κάτσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης θα δεις και stay away/not recommended σε όλα τα suzuki models ένα προς ένα στο ίδιο site. Και μέχρι και ο thomann σουτζούκια δεν φαίρνει, μήπως κάτι ξέρει;

Κανεις λαθος. Φυσικα και φερνει. Απλα δεν φερνει τις πατατες της εταιρειας. Δεν ξερω τι κανει η Suzuki με τα πιανα της, αλλα στα Organs ειναι η Νο1 εταιρεια στον κοσμο.

You know, Hammond-Suzuki... 8)

 

xk3c.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερω. Αυριο-μεθαυριο ομως μπορει να αλλαξει γουστα και να θελει να αγορασει και ενα organ, μην δει το ονομα Suzuki και βγαλει λαθος συμπερασμα. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληκτρολόγε διάβασα κάθε σχόλιο του Τιμ. Πολύ κατατοπιστικός ο τύπος. Εκθιάζει το Roland RP401R και τα Kawai που είπες κι εσύ. Και καθώς είμαι ακόμα στη γύρα, σήμερα εκτός από τα suzuki (fail..) οι άλλες δύο προτάσεις (από άλλο άτομο) ήταν για Roland Kawai. Κι επειδή δεν με βλέπω να πηγαίνω Θεσσαλονίκη να ψάχνω μαγαζί να τα δοκιμάζω, μάλλον θα πάω με τα στατιστικά. Και πάλι ευχαριστώ για την προτελευταία-τελευταία κουβέντα σου  :) ;) :D ;D

Καταρράκτη-Κ, εδώ παιδεύω τόσο την αγορά του δεύτερου οργάνου μου.. για το τρίτο θα το συζητάμε βδομάδες! έχε με στο νου σου ::) :P

Κανείς και τίποτα δεν είναι δεδομένο. Ακόμα και τα όνειρα θέλουν δουλειά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Σου ξαναλέω, ΕΧΩ Kawai, με πιθανότατα ίδιο ή παρόμοιο μηχανισμό. Δεν αντέχουν. Σκέψου το μην τρέχεις. Οι κριτικές αυτό το σημείο σπανίως το αγγίζουν. Ψάξτο καλά πριν αγοράσεις, να αντέχει. Αξιοπιστία του μηχανισμού στη διάρκεια του χρόνου, από τα πλέον σημαντικότερα πράγματα να σκεφτείς...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Αυτή η πρόταση είναι ψευδής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου