Προς το περιεχόμενο

Lustinger - live recording at the Bunker studio


ndnikola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενδιαφέρουσες μουσικές, άποψη, και πολύ ωραία σελίδα για τα "πουλήσεις" όλα αυτά.

 

Να σας ζήσει.  :D

 

+1 το όλο πακέτο είναι άκρως enticing! Μπράβο και πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αξιολογη δουλεια και πολυ ωραια παρουσιαση, good stuff :)

Καλη επιτυχια με το δισκο!

 

 

Α, και ισως να ειμαι λιγο nitpicky εδω αλλα το πρωτο βιντεο "ζοριζεται" λιγο στα σκοτεινα ή κανω εγω κατι λαθος? ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks και πάλι!

Α, και ισως να ειμαι λιγο nitpicky εδω αλλα το πρωτο βιντεο "ζοριζεται" λιγο στα σκοτεινα ή κανω εγω κατι λαθος? ;D ;D

We are all about picking nits :) Τι εννοείς ζορίζεται? πέφτει το frame rate?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικόλα μου .... μεγάλη πόρτα θα διαβείς, το είδα στον καφέ (και φυσικά στο video ;D).

 

Πολύ ωραίο.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι στο σωστό μέρος.

 

+1000

 

Πολλες οι επιρροες απο QOTSA αλλα παρόλα αυτα εχετε το δικο σας στυλ και πολυ επαγγελματικη παρουσιαση (κατι που ειναι φυσικα εκ των ουκ ανευ στη χωρα που ευτυχως βρισκεσαι)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks και πάλι! We are all about picking nits :) Τι εννοείς ζορίζεται? πέφτει το frame rate?

 

Οχι, μια χαρα ειναι το framerate, απλα οταν πεφτουν τα φωτα εμφανιζονται μερικα compression/blocking artifacts (αναμενομενο) τα οποια ισως γλυτωνατε με καποιο διαφορετικο encoding. Το αναφερω μονο και μονο επειδη ειναι pristine τοσο το υλικο καθ'αυτο οσο η υπολοιπη παρουσιαση του site, οποτε αν μπορουσατε να ειχατε και τα video σε καποιο πιο "shiny" φορματ θα'ταν ακομα καλυτερα.

 

Βεβαια, τωρα που το ξαναβλεπω...εχω την υποψια οτι ο browser μου κατι δεν εμφανιζει σωστα, οποτε παιζει να υπαρχει και καποια επιλογη video quality που δεν βλεπω η κατι αλλο που εχει παει στραβα on my end ;D ;D

 

Λεπτομερειες βεβαια, κουβεντα να κανουμε ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Merci δις!

@ Odis

Αν θες πες μου με τι browser/επιλογές βλέπεις το video, καθώς από εδώ δεν έχω παρατηρήσει τέτοια artifacts :).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου