Προς το περιεχόμενο

tool live!!!


blink182

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά αν πάει κανείς στους tool και βγάλει φωτο,ας τις ποστάρει plz.

Όσο για τις απαγορεύσεις,και καλά κάνουνε αλλά ξενερώνεις λίγο.

Αν δεν πιεις σε μια συναυλία βαριέσαι μετά,αν είσαι νηφάλιος ντρέπεσαι να χτυπηθείς αλλά αν έχεις πιει λιγάκι σου βγαίνει(μιλάω εκ πείρας :lol: :lol: )

Το ότι απαγορεύουν το κάπνισμα δεν είναι και τόσο τρομερό.Δεν θα ήθελες να καείς από το τύπο που είναι πίσω σου :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

και όσο τα σκέφτομαι να σας πω και το άλλο....??!?!? 150 Ε να γίνουν οι συναυλίες...για να σταματήσουν να πηγαίνουν όλοι οι γύφτοι κάφροι που έχουν να κάνουν μπάνιο 3 χρόνια και την πίνουν δίπλα μου.... αι στα διάλα πιά... ρατσισμός και ελιτισμός... σήμερα...έχω πει οτι αν απογοητευτώ...απο όλη την φάση δεν θα ξαναπάω ποτε σε live συγκροτήματος...

Με πληγώνεις τώρα :lol: :lol:

 

Η καλύτερη φάση είναι τα live από ερασιτεχνικά συγκροτήματα.Στη Σπάρτη ας πούμε γίνονται συνέχεια τέτοια σε καφετέριες.Μπαίνεις τσάμπα,κάνεις ό,τι θέλεις και περνάς καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...Σε ROCK συναυλία πάτε ρε.¶μα θέλετε να δείτε χαλαρά κι ωραία πρεπει να αλλάξετε είδος.

[γραφικός]Στα χρόνια μου,ξεκίναγαν οι τρύπες και δεν ήξερες που θα βρίσκεσαι στο επόμενο beat στο ΡΟΔΟΝ και στο ΑΝ.Κι ο εξαερισμός μια χαρά :lol: [/γραφικός]

Αν είναι δυνατόν 8O 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον καρκίνο του Ρόδον τον έχουμε νιώσει στο πετσί μας...με τα σάπια Μάνος ηχεία...

και γω έχω περάσει απίστευτα και στις τρύπες και σε άλλες metal rock συναυλίες....αλλα κάποια στιγμή η έννοια ακούω μουσική σε ένα live που απλά πέφτει παλαβό κοπάνιμα...χάνεται... στην τελική εγώ όταν κουνάω το κεφάλι μου σαν σπαστικός και ρίχνω κουτουλιές στον μπροστινό μου ...δεν ακούω 8)

μάλλον δεν μπορώ να κάνω 2 πράγματα ταυτόχρονα... οι μπύρες σε πλαστικά...είναι απαραίττητες...αλλα σε πλαστικά ώστε να μην πετάγονται..!!!

το μόνο κακό ειναι οτι πάντα είναι ζεστές :cry:

το χειιρότερο βέβαια στις περισσότερες συναυλίες...είναι αυτό που έχει πει ο henderson... oτι το ακροατήριο ...είναι σαν live του johny cash σε φυλακές αντρών 8) ..αν και τα τελευταία χρόνια έχει βελτιωθεί η κατάσταση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ακουστε να δειτε... 8O 8O

για το καπνισμα και τα σχετικα καλα κανουν...δν θα μπαφιασω εγω επειδει εισαι εσυ μπαφιαρης.....κανε υπομονη, τα live των tool εινα εξαιρετικα και απαιτουν 100%προσοχη και αφοσιωση ,αν εισαι fan και σε αυτους νομιζω απευθηνωνται...........τωρα για το 52 Ε ..μην ξεχνατε οτι tool ειναι αυτοι....και μην ξεχνατε επισης τους mastodon...που αυτη τη στιγμη σκιζουν σε αμερικη και ευροπη..... 8) λοιπον τι εχετε να πειτε????? :D :D :D

6 just held such better days

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 γιουρος το εισιτηριο...Θα φερουν λεει πολυ τρελλο

εξοπλισμο, εξ ου και τοσα πολλα τα χρηματα..Εγω δεν δινω

ΤΟΣΑ λεφτα για live,και ας υπαρχει καλη σχεση τιμης-διασκεδασης...

(εκτος και αν ερθουν ποτε οι dead can dance...)

 

Ασε που τους ακουγα τοσο πολυ (aenima,laterallus)που στα 10

πρωτα λεπτα του 10,000 days ΒΑΡΕΘΗΚΑ!

Θα εχει παρα πολυ κοσμο ομως,οσοι πιστοι..2 ωρες πριν τουλαχιστον :wink:

 

Επισης να προσεχετε τις ωτορραγιες,καλο θα ειναι να υπαρχει ενα

κομματι βαμβακι για αναγκη..Εγω ετσι την επαθα.. :cry: Τελος,οσον

αφορα τις απαγορευσεις -100.Ασε τον ανθρωπο να πιει τις μπυρες

και τα τσιγαρα του με την ησυχια του ρε φιλε,ουτε σε βαραει ουτε ειναι στην πλατη σου! :lol: [/b]

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

".Ασε τον ανθρωπο να πιει τις μπυρες

και τα τσιγαρα του με την ησυχια του ρε φιλε,ουτε σε βαραει ουτε ειναι στην πλατη σου! "

μην ξεχνας οτι εισαι σε κλειστο χωρω και ουτος η αλλος απαγορευεται οποτε....

6 just held such better days

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου