Προς το περιεχόμενο

tool live!!!


blink182

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σημερα οπως ξερετε ειναι το live των tool!ποιοι απο εσας θα πανε ?και ποια ειναι η γνωμη σας...... :lol: :lol:

mention this to me,mention somethin, mention anything ,and watch the weather change....

6 just held such better days

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τοοl? AAAAAAAAAAAAAAAAAAAxαχαχαχαχαχα!(καλο) :) Ενταξει, καλη η πρωτοπορια, καλο το διαφορετικο, αλλα 53 Ε και ''απαγορευεται το καπνισμα''/''απαγορευονται κουτακια μπυρας-μυτερα αντικειμενα'' να πανε να Γ@@@@@ τα Εργαλεία!!!! Εγω αποψε ειμαι για blueswire ή lost bodies. Θα δειξει!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοοl? AAAAAAAAAAAAAAAAAAAxαχαχαχαχαχα!(καλο) :) Ενταξει' date=' καλη η πρωτοπορια, καλο το διαφορετικο, αλλα 53 Ε και ''απαγορευεται το καπνισμα''/''απαγορευονται κουτακια μπυρας-μυτερα αντικειμενα'' να πανε να Γ@@@@@ τα Εργαλεία!!!! Εγω αποψε ειμαι για blueswire ή lost bodies. Θα δειξει!!!![/quote']

 

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

 

Αυτες οι απαγορεύσεις ισχύουν για όλες τις συναυλίες και καλά κάνουν! Αν είναι δυνατόν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοοl? AAAAAAAAAAAAAAAAAAAxαχαχαχαχαχα!(καλο) Ενταξει, καλη η πρωτοπορια, καλο το διαφορετικο, αλλα 53 Ε και ''απαγορευεται το καπνισμα''/''απαγορευονται κουτακια μπυρας-μυτερα αντικειμενα'' να πανε να Γ@@@@@ τα Εργαλεία!!!!

 

Ναι ρε....Ήμαρτονξ πάμε στην συναυλία και μόνο κρίση άσθματος δεν παθαίνω με τα κωλοτσίγαρα...ειδικά σε κλειστούς χώρους....

 

Είχα πάει cure πέρσυ και ήταν μια κοπέλα δίπλα που σπούδαζε αγγλία και εχε πάει σε αρκετες συναυλίες και μου ειπε ότι εκει ο ένας σέβεται τον αλλον...και απολαμβανουν την συναυλία όλοι.....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάει cure πέρσυ και ήταν μια κοπέλα δίπλα που σπούδαζε αγγλία και εχε πάει σε αρκετες συναυλίες και μου ειπε ότι εκει ο ένας σέβεται τον αλλον...και απολαμβανουν την συναυλία όλοι.....

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Μήπως ήταν στο μέγαρο και μπερδεύτηκε??

 

Οι άγγλοι (- Λονδίνου) είναι χειρότεροι Ελληνάρες από εμάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fleamail εxεις ενα δικιο (μην σου πω και 2) σε αυτα που λες αλλα πραγματικα, οντας και καπνιστης, ειναι πολυ καλο να μπορεις να κανεις ενα τσιγαρο σε μια συναυλια. Τωρα ομως ειναι και αυτο που λες για τους μη καπνιστες αλλα...ξερω εγω; Παν μετρον αριστον;;;smokers/non-smokers; :lol: :lol: :lol:

Μπυρα δεν πινω αλλα φανταζομαι πως θα υπαρχουν ατομα που...θα θελουν να πιουν και μου φαινεται λογικο..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάνε δύο αδέρφια μου -τους γουστάρουν τρελά- αλλά τα 52 Ε είναι πολλά (πάρα πολλά). Όσο για το κάπνισμα συμφωνώ απόλυτα με τον fleamail.

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oi tool είναι μάλλον το πιο εμπορικό συγκρότημα με σκληρό ήχο...δηλαδή τι περιμένετε? να έχει 20Ε ? :( καλύτερα να μην βγεις δυό μέρες και να πας Tool... anyway η γκρίνια θα είναι πάντα γκρίνια...

όλα τα παραπάνω σε όλες τις συναυλίες δεν επιτρέπονται.... μπύρες υπάρχουν πάντα σε πλαστικά... και μπουκάλια χωρίς καπάκια... όχι θα είναι οι καθυστεριμένοι heavy metallades και θα πετάνε μμαλακίε$#^^@ γενικά στον κόσμο...!!!! μεγάλα παιδιά να βγάλουμε και κανα μάτι...

 

και όσο τα σκέφτομαι να σας πω και το άλλο....??!?!? 150 Ε να γίνουν οι συναυλίες...για να σταματήσουν να πηγαίνουν όλοι οι γύφτοι κάφροι που έχουν να κάνουν μπάνιο 3 χρόνια και την πίνουν δίπλα μου.... αι στα διάλα πιά... ρατσισμός και ελιτισμός... σήμερα...έχω πει οτι αν απογοητευτώ...απο όλη την φάση δεν θα ξαναπάω ποτε σε live συγκροτήματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου