Προς το περιεχόμενο

tool live!!!


blink182

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Aπό ότι μου είπε ένας φίλος μου' date='στο Lateralus ανέβηκαν και οι support (Mastodon)και έπαιξαν με τους Tool για λίγο :wink:[/quote']

NAI ETSI EINAI

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπό ότι μου είπε ένας φίλος μου' date='στο Lateralus ανέβηκαν και οι support (Mastodon)και έπαιξαν με τους Tool για λίγο :wink:[/quote']

Απορω πως οι Mastodon καταφεραν να παιξουν μετα απο το "alcohol overdose" που ειχαν στο underground το προηγουμενο βραδυ απο το live !!

Ετυχε και ημουν εκει μαζι τους εκεινο το βραδυ.....αν σε καθε σταθμο του tour κανουν ετσι θα παθει το συκωτι τους! :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Tool ήταν απλά τόσο καλοί που δεν με ένοιαξε ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ από τις κακοτοπιές (χώρος, οργάνωση, setlist, κλπ). Την ώρα του live "έφυγα" κανονικά (και χωρίς να έχω πιει τπτ).

 

Ήταν απλά Θ Ε Ο Ι ! ! ! !

 

Βέβαια τώρα ξέρω πως την επόμενη φορά που θα βγουν σε περιοδία θα πάω να τους δω κάπου έξω με VIP Gold Class Super Hi Lux 8) εισιτήριο (όσο κι αν κάνει αυτό), να είμαι πρώτη μούρη, να βλέπω τέλεια, να ακούω τέλεια για να τους απολαύσω όπως τους αξίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γινω λιιιιιιιιιιιγο εριστικος...Μηπως την εχουν ακουσει λιγο τα παιδια?... 8)

 

 

Γιατι το λές αυτο??? Συνεχισε τον συλλογισμό σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μηπως εχει κανεις καμια φωτω απο τους tool ή video???...

please αν εχει κανεις να ανεβασει γιατι δεν εχω τιποτα και γουσταρα πολυ να ειχα>> :P :P :P :P

6 just held such better days

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μηπως εχει κανεις καμια φωτω απο τους tool ή video???...

please αν εχει κανεις να ανεβασει γιατι δεν εχω τιποτα και γουσταρα πολυ να ειχα>> :P :P :P :P

http://www.toolband.com/index_frames.html Mήπως σου κάνει αυτή ;;; (δεν νομίζω...)

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου