Προς το περιεχόμενο

tool live!!!


blink182

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν καπνίζω αλλά συνηθιζεται να υπάρχει καλός εξαερισμός σε Live clubs για να φεύγουν τα ντουμάνια. Δεν έχω δει αναλογη απαγόρευση σε ταβέρνες και μεζεδοπωλεία. Δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς φοβούνται με τα τσιγάρα αλλα αυτοι θα ξέρουν καλύτερα. Όσο αφορά τα κουτάκια μπύρας πάλι δε καταλαβαίνω το ζόρι απο τη μεριά του θεατή. 1ον : Δεν πρόκειται να βρει κουτάκια στο μπαρ του club , 2ον Κανεις δεν θα τον ψαξει στην είσοδο για κουτάκια στην τσέπη εαν καταφέρει να τα χωρέσει αλλα και να τα χωρέσει για ποιο σκοπό νομίζετε οτι έκανε τον κόπο να κουβαλήσει κουτάκια με ζεστή μπύρα? Πρόκειται για ενα πρωτης τάξεως πολεμικό εργαλείο. Οπότε καλώς να τα απαγορεύουν κατι τέτοια κάφρικα. Τις καλυτερες συναυλιακές στιγμές τις έχω περάσει νηφάλιος. Εαν το group ειναι καλό, απο την μουσική του θα δεχτείς την μεγαλύτερη πόρωση .. Καλή διασκέδαση σε όλους :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

και όσο τα σκέφτομαι να σας πω και το άλλο....??!?!? 150 Ε να γίνουν οι συναυλίες...για να σταματήσουν να πηγαίνουν όλοι οι γύφτοι κάφροι που έχουν να κάνουν μπάνιο 3 χρόνια και την πίνουν δίπλα μου.... αι στα διάλα πιά... ρατσισμός και ελιτισμός... σήμερα...έχω πει οτι αν απογοητευτώ...απο όλη την φάση δεν θα ξαναπάω ποτε σε live συγκροτήματος...

 

Μόνο που όχι με 150 αλλά και με 50 δε βάζει σε σκέψεις μόνο του γύφτους :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά λέω πολλες φορές οτί καλά κάνουν τα μεγάλα συγκροτήματα και δεν έρχονται Ελλάδα, γιατί πολύ απλά δεν μας αξίζουν.

 

Εδώ εμείς τα θέλουμε όλα, και υπερθεάματα και τζάμπα εισητήρια και ντουμάνια σε κλειστούς χώρους χωρίς να σεβόμαστε κανέναν και μπουκάλια μπύρας για να ανοίγουν κεφάλια.

 

Αιώνια Ελληνική γκρίνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος' date='οσον

αφορα τις απαγορευσεις -100.Ασε τον ανθρωπο να πιει τις μπυρες

και τα τσιγαρα του με την ησυχια του ρε φιλε,ουτε σε βαραει ουτε ειναι στην πλατη σου! :lol: [/quote']

 

Συμφωνώ απόλυτα. "Υποτίθεται" ότι η μουσική η οποία ξεκίνησε να στηρίζεται σε κάτι επαναστατικό, δεν μπαίνει σε φόρμες και κανόνες (εντάξει...το "όχι μαχαίρια" το καταλαβαίνω :lol: ).

 

Σκέψου στους Motorhead ή τους AC/DC να δεις απαγόρευση καπνίσματος. :?

 

Rock=αλητεία (οκ, με κάποια όρια :lol:) και οι ντίβες μάλλον την έχουν δει κάπως. :roll:

 

Προσήλωση my ass. Η προσήλωση είναι για να βλέπεις DVD. Δουλειά τους είναι να δώσουν μία παράσταση όπως έχουν στο μυαλό τους, αφήνοντας το κοινό ελεύθερο. Αυτό δε διδάσκει και η rock μουσικούλα τόσα χρόνια;

 

Και ο Manson έχει ΑΠΟΛΥΤΟ show. Απαγορεύει το smoking; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αιώνια Ελληνική γκρίνια.

ελληνική γκρίνια είναι να θες να δεις Marilyn Manson με 25e που βλέπει ο Ιταλός, ή Pearl Jam με 30e που βλέπει ο Γάλλος? δεν πάμε καλά μου φαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήμουν σπιτάκι μου, πολύ απλά θα πήγαινα με τα μπούνια...

 

Ακόμα και τώρα που δεν θα πάω όμως, περιέργως δεν βρίσκω χώρο μέσα μου για να μισήσω όσους θα πάνε. Εύχομαι σε όλους καλή διασκέδαση, την οποία θεωρώ παραπάνω από δεδομένη...

 

Earendil, καλωσόρισες στην όμορφη Γκασμαδία.

 

Moria, Moria, wonder of the northern world... :|

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αιώνια Ελληνική γκρίνια.

ελληνική γκρίνια είναι να θες να δεις Marilyn Manson με 25e που βλέπει ο Ιταλός' date=' ή Pearl Jam με 30e που βλέπει ο Γάλλος? δεν πάμε καλά μου φαίνεται...[/quote']

 

Ναι έ? για δώσε κανα link γι αυτέ τις τιμές...

 

Γιατί εγώ τελεταία φορά που πήρα εισητήρια για Γερμανία κάνανε 65 ευρώ το ένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω λινκ, μου τις έχουν πει φίλοι που έχουν πάει... ειδικά για Ιταλία, να δεις κάτι τιμές από μεγάλα γκρουπς να τραβάς τα μαλιά σου... για Γερμανία δεν ξέρω... ας μη κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας, οι τιμές στην Ελλάδα φτάνουν πολλές φορές σε πολύ υψηλά επίπεδα, ειδικά για το μέσο μισθό του έλληνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω λινκ' date=' μου τις έχουν πει φίλοι που έχουν πάει... ειδικά για Ιταλία, να δεις κάτι τιμές από μεγάλα γκρουπς να τραβάς τα μαλιά σου... για Γερμανία δεν ξέρω... ας μη κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας, οι τιμές στην Ελλάδα φτάνουν πολλές φορές σε πολύ υψηλά επίπεδα, ειδικά για το μέσο μισθό του έλληνα...[/quote']

 

ειμαστε μια χωρα 10.000.000 απ τους οποιους οι μισοι εχουν προσβαση σε αυτες τις συναυλιες. Πιστευεις ο,τι γεμιζουμε σταδια οπως στην Γαλλια και στην Ιταλια;Ειναι φυσικο τα εισιτηρια να ειναι ΚΑΠΩΣ ανεβασμενα...Βεβαια φταιει και η μιζα και ο μικροαστισμος των εταιριων που φερνουν τα συγκροτηματα στην Ελλαδα, που ΥΠΕΡΚΟΣΤΟΛΟΓΟΥΝ τις υπηρεσιες τους, με χαρακτηριστικο παραδειγμα ΜΑΛΑΚΙΑΣ και καραγκιοζηλικιου την συναυλια White Stripes στην Αθηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου