Προς το περιεχόμενο

Capital controls και αγορες απο ιντερνετ (κυριως thomman.de)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην απορείς που δεν έχεις όρεξη πάντως, κινείσαι σε έναν ιδεολογικό χώρο που μυρίζει εμετό.

 

@Harilatron

Aν θεωρείς ότι ένα τέτοιο σχόλιο είναι πιο μετριοπαθές στην ουσία του από ένα που παρακινεί σε κοπάνημα,κάτι μυρίζει άσχημα*...

Συγνώμη που ανακατεύτηκα.

 

 

*Εμετό ίσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 497
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

13-0

Εσύ το έκανες προσωπικό σβήνοντας μόνο τα δκαμ μνμ τα 13 τον αριθμό.........και φυσικά έχει σχέση με το θέμα. Εσύ και κάποιοι άλλοι επαέ μέσα, έχετε το αλάθητο και το παρουσιάζεται, όπου και όποτε σας καπνίσει, κάτι σα τα στρατοκάστερ ποτς που δεν ανοίγει ρουθούνι περί πολιτκής κλπ κλπ

 

Είναι το βράδυ απόψε θλιβερό

κι εμείς θα το γλεντήσουμε το βράδυ

Όσοι έχουμε το μάτι μας ογρό

  και μέσα μας τον Άδη.............Gala λαίμαι φίλοους, όχι 20% ανεργία σε μια χώρα βιομηχανική εδώ και χρόνια. Πειραματίσου, δεν είναι κακό, απλά δεν είσαι ο μάστερ, ακόμα.

Όταν το πάρεις το phd το συζητάμε, στα περί πολιτικής.

  Ειδάλλως κόψε τον αυταρχισμό, δεν σε έβρισα ΠΟΤΕ, αντιθέτως με κατονόμασες και απαξιείς να επανορθώσεις.

  Σβήστο κι αυτό να πάμε στα 14, μη νομίζεις πως δεν προλαβαίνουν κάποιοι να τα διαβάσουν . 

 

Αφήνω ένα ρε σάμη, έτσι για το καλό. Για να δει κι ο κόζμος πως μιλάς το κάπιταλκοντρόλ λεμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Harilatron

Aν θεωρείς ότι ένα τέτοιο σχόλιο είναι πιο μετριοπαθές στην ουσία του από ένα που παρακινεί σε κοπάνημα,κάτι μυρίζει άσχημα*.

*Εμετό ίσως.

 

Δεν υπάρχει τίποτε στη φορουμική μου ιστορία που να παραπέμπει σε οποιαδήποτε χρήση βίας. Το σχόλιό σου είναι απόλυτα άκυρο.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήνω ένα ρε σάμη, έτσι για το καλό. Για να δει κι ο κόζμος πως μιλάς το κάπιταλκοντρόλ λεμε.

 

 

Είσαι κιμπάρης και μερακλής ρε φίλοους σε παραδέχομαι

13-1?

Μπορεί να μας το ακυρώσει ο θεός βέβαια  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@Harilatron

Aν θεωρείς ότι ένα τέτοιο σχόλιο είναι πιο μετριοπαθές στην ουσία του από ένα που παρακινεί σε κοπάνημα,κάτι μυρίζει άσχημα*...

Συγνώμη που ανακατεύτηκα.

 

 

*Εμετό ίσως.

 

Δεν το θεωρώ μετριοπαθές. Το θεωρώ αιχμηρό και provocative. Δεν είναι όμως προσωπική επίθεση. Σταμάτησε να μυρίζει τώρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει τίποτε στη φορουμική μου ιστορία που να παραπέμπει σε οποιαδήποτε χρήση βίας. Το σχόλιό σου είναι απόλυτα άκυρο.

 

Work it.

Δεν έχεις εσύ την πατρότητα σχολίων περί βίας...Την έχεις όμως για το ακριβώς παραπάνω απαράδεκτο σχόλιο.

 

Το παράκανες,Πάνο.

 

Άποψη μου...Και δική σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άποψη μου...Και δική σου.

 

Όχι δα. Από τη μία (συμφωνώ) είναι η άποψή σου. Από την άλλη είναι η φορουμική μου ιστορία και η πραγματικότητα. Είναι συγκρίσιμα, μόνο στο νου σου και την κλίμακα αξιών που υιοθετείς.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δα. Από τη μία (συμφωνώ) είναι η άποψή σου. Από την άλλη είναι η φορουμική μου ιστορία και η πραγματικότητα. Είναι συγκρίσιμα, μόνο στο νου σου και την κλίμακα αξιών που υιοθετείς.

 

Βρε άτιμε, δεν ήπιαμε να μη κάνουμε προσωπικές επιθέσεις στον μοδεράτορα ?  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου