Προς το περιεχόμενο

New daddy.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε Τέρρυ καλώς ήλθες στο κλάμπ  :D :D :D

 

Ένα θα σου πω κλείςε τα καλά σου μπάσα  σε θυρίδα για καμμια εικοσαετία για να μείνει κανένα και για σένα ;D

 

Μπράβο ότι καλύτερο η ευτυχία στα ύψη!

 

 

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Από έναν μπαμπά διδύμων σε έναν καινούριο, πολλά συγχαρητήρια, να σου ζήσουν τα πιτσιρίκια και να τα χαίρεστε με την σύντροφό σου!

 

Αν δεν πειράζει που ρωτάω, είναι ομοζυγωτικά ή διζυγωτικά;

 

Αν ποτέ χρειαστείς καμιά γνώμη ή διαφορετική εμπειρία στο μεγάλωμα διδύμων, μπορείς να μου στείλεις p.m. ελεύθερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Welcome to the club lad!  ;D ;D

 

Να σας ζησουν σαν τα ψηλα βουνα και να τα δειτε οπως θελουν...αυτα... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αγόρια, σας ευχαριστώ όλους. Συγνώμη που δεν σας απαντώ άμεσα αλλά η οικογένεια με τρέχει...  ;D

 

@ Έκτορας: Διζυγωτικά. Να χαίρεσαι τα δικά σου. Μπορεί να χρειαστώ τα expertise σου  ;)

 

@ Νάσος: Είδη έχω δημιουργήσει... vault για τα κούτσουρα  ;D

 

@SF: Αγόρι, έχω κόρη και έχεις ένα γιο  ;) Λες να κάνουμε καμιά (υπέρ) παραγωγή;    ;D

 

Νέστορα, το φαντάζεσαι; Αν και δεν θα απέχουμε πολύ με την τρέλα που κουβαλάμε...

 

 

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας πω την ιστορία στην επόμενη μπυροποσία.

Για την επόμενη ...20ετία, ξέχνα τις μπυροποσίες. Δεν θα 'χεις χρόνο ούτε για μισό σφηνάκι! ;D

 

Συγχαρητήρια proud daddy!  :)

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Για την επόμενη ...20ετία, ξέχνα τις μπυροποσίες. Δεν θα 'χεις χρόνο ούτε για μισό σφηνάκι! ;D

 

Συγχαρητήρια proud daddy!  :)

 

Να είσαι καλά Χάρη μου. Όμως θα μου επιτρέψεις να ελπίζω ότι και οι μπυροποσίες (και οι πρόβες και τα gigs) θα παραμείνουν στο... μενού.  ;D

 

Ε, ζορισμένα βέβαια, πιο αραιά, αλλά θέλω να πιστεύω ότι κάπου θα τα τρυπώνω και αυτά...

 

Το πολύ- πολύ να παίρνω μαζί και τα παιδιά, να μάθουν από μικρά για κσύλα και νίτρα  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια, να είναι ευλογημένα και τυχερά. Τελευταία πρέπει να είναι της μόδας τα δίδυμα αγόρι-κορίτσι.  ;D Γνωστό μου ζευγάρι απέκτησε πρόσφατα δίδυμα αγόρι-κορίτσι.

 

Τιμή και δόξα σε όσους φέρνουν στον κόσμο παιδιά στην χειρότερη μεταπολεμικά περίοδο της χώρας. To νούμερο 1 μακροοικονομικό πρόβλημα της χώρας και της ΕΕ είναι αυτό.

 

(Μόνο μη τυχόν το δει η φίλη μου αυτό το post...  ;D)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου