Προς το περιεχόμενο

Deep purple live 1994 με Joe Satriani on Guitar !!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτό δε σε κάλυψε δλδ....Πρέπει μάλλον να τον βρίσω για να διαφωνήσω, όπως εσύ πχ

Σε τι να με καλυψει? Στο 90% αυτων που γραφεις μπορει και να συμφωνω, αλλα το θεμα δεν ειναι να συμφωνω εγω ή  καποιος αλλος. Το θεμα ειναι να μη βγαζουν μερικοι την κομπλεξαρα τους και τον οπαδικο φανατισμο τους γραφοντας προσβλητικα σχολια για μια απο τις μεγαλυτερες μπαντες που εβγαλε το Rock. Το να μην αρεσουν οι DP σε καποιον ειναι δικαιωμα του και δεν μας ενδιαφερει, το να τους αποκαλει ομως "περιοδευων θιασο" ειναι προκλητικο και προσβλητικο.

 

Ο mauromouris εχει ως χομπυ να θαβει ολη την μετα-Blackmore διαδρομη της μπαντας, γραφοντας ανακριβειες και οπαδικα τσιτατα. Δεν το κανει πρωτη φορα σ'αυτο το θρεντ.

Αυτο δεν ειναι εκφορα γνωμης, ειναι καθαρο τρολαρισμα και οπαδιλικι της χειριστης μορφης. Αυτα προφανως δεν τα ειδες σ'αυτο το θρεντ, παρα μου κολλησες στο "εχεις καψει εντελως το συστημα" και στο "ασχετος". Και απο ποτε θεωρειται βριξιμο το να αποκαλεις ασχετο εναν...ασχετο? Σιγα μη του πουμε και Ευχαριστω για τα πικροχολα οπαδικα σχολια που γραφει.

 

Για τα (παραποιημενα) quotes σου τι να πω? Καποιος που βαριεται να διαβασει ολο το θρεντ, θα αρκεστει στα quotes σου και θα βγαλει το κλασσικο ακυρο συμπερασμα για τον "αγενη Waterfall".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 131
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Σε τι να με καλυψει? Στο 90% αυτων που γραφεις μπορει και να συμφωνω, αλλα το θεμα δεν ειναι να συμφωνω εγω ή καποιος αλλος. Το θεμα ειναι να μη βγαζουν μερικοι την κομπλεξαρα τους και τον οπαδικο φανατισμο τους γραφοντας προσβλητικα σχολια για μια απο τις μεγαλυτερες μπαντες που εβγαλε το Rock. Το να μην αρεσουν οι DP σε καποιον ειναι δικαιωμα του και δεν μας ενδιαφερει, το να τους αποκαλει ομως "περιοδευων θιασο" ειναι προκλητικο και προσβλητικο.

 

Ο mauromouris εχει ως χομπυ να θαβει ολη την μετα-Blackmore διαδρομη της μπαντας, γραφοντας ανακριβειες και οπαδικα τσιτατα. Δεν το κανει πρωτη φορα σ'αυτο το θρεντ.

Αυτο δεν ειναι εκφορα γνωμης, ειναι καθαρο τρολαρισμα και οπαδιλικι της χειριστης μορφης. Αυτα προφανως δεν τα ειδες σ'αυτο το θρεντ, παρα μου κολλησες στο "εχεις καψει εντελως το συστημα" και στο "ασχετος". Και απο ποτε θεωρειται βριξιμο το να αποκαλεις ασχετο εναν...ασχετο? Σιγα μη του πουμε και Ευχαριστω για τα πικροχολα οπαδικα σχολια που γραφει.

 

Για τα (παραποιημενα) quotes σου τι να πω? Καποιος που βαριεται να διαβασει ολο το θρεντ, θα αρκεστει στα quotes σου και θα βγαλει το κλασσικο ακυρο συμπερασμα για τον "αγενη Waterfall".

 

Για αρχή 2 επεξηγήσεις. Το " δεν σε καλύπτει " που σου έγραψα αφορουσε την ερώτηση σου προς εμένα για το αν με πειραξε ή αν βρήκα φυσιολογική την άποψη του μαυρομούρη. Λες κι είμαι δικαστής ή ο δάσκαλος που πρέπει να μάθω ποιό "παιδάκι" χτύπησε πρώτο το άλλο. Ημαρτον ενήλικοι άνθρωποι. Επίσης, παραποίησα 2 quotes όσον αφορά τα πρόσωπα και τους χαρακτηρισμούς που ΕΣΥ έκανες για αλλά μέλη , και επειδή δεν τους ενστερνίζομαι αφαιρεσα τα ονόματα (γιατί δεν έχουν σημασία οι αποδεκτές ως φυσικά πρόσωπα αλλά ο τρόπος που εκφράστηκες). Τέλος παραποίησα ένα ακόμη quote γιατί αυτά που έγραψες έχουν αντίκτυπο και στους υπόλοιπους και αντικατοπτρίζουν την πρόθεση σου να κανείς κουμάντο εδώ μέσα για το τι άποψη θα έχει ο καθένας. Δεν είναι η άποψη σου de facto σωστή και δεν έχεις δίκιο επειδή ΑΠΛΑ ΤΟ ΛΕΣ ΕΣΥ

 

Στα αλλά quote βρήκα αντιφάσεις που δεν αντεξα να μην (επανα)παραθέσω....Δε γίνεται να κατηγορείς κάποιους για κομπλεξισμο και οπαδισμο, καθώς επίσης και για προσβλητικά σχόλια ενώ στα ίδια ποστ κανείς ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ....Έγραψες για συμπαθητικές συνθέσεις και κόμματα "εξαιρέσεις" για τον Μπλάκμορ. Αφορισμός και "οπαδική άποψη"

 

Μετά ξεκινησες χαρακτηρισμούς και όταν δέχτηκες παρατήρηση από τον αποδέκτη , απαντουσες "ποιος σου επιτέθηκε; Πλακα κάνεις; " ......Μετα από διάφορα κοσμητικά επίθετα όπως "άσχετος" κτλ απαντουσες " Μια χαρά είναι το ύφος. Απαράδεκτος είσαι εσύ ".....Σορυ κιόλας αλλά αυτά είναι αντιφατικά

 

Συνεπώς δε σε αδικησα κιόλας και δε σε έκανα ΕΓΩ να φανεις αγενής

 

Όσο για τους χαρακτηρισμούς προς εμένα, καλύτερα να συμβουλέψω να παίρνεις βαθιές ανάσες πριν ποσταρεις μπας και πέσουν οι σφυγμοί σου, γτ ξεφεύγεις, ωρυεσαι και εκτίθεσαι

 

Ξηγηθηκα λοιπόν, προς τι η επίθεση ως όφειλα. Εν κατακλείδι, εστίασα σε σένα και όχι στον αφοριστική άποψη άλλου μέλους γτ θεωρησα υποκριτικό να ισχυριζεσαι ότι εσύ έχεις νορμαλ συμπεριφορά στο φόρουμ

 

ΥΓ : εάν κάποιος mod, admin ή άλλο μέλος θεωρεί ότι δεν έχω δικαίωμα να κάνω τέτοιου είδους " κρίση" σε άλλο χρήστη του φόρουμ, τότε ας διαγράψει τα "επιδικα" (sic) ποστ και με τη σειρά μου αποδεχομαι ότι απλά δεν ανηκω εδώ μέσα. Σε καμία περίπτωση δεν επιχειρώ να γίνω SJW κάτι που απεχθάνομαι. Απλά Βαρέθηκα να γίνονται ρδελο τα θρεντ με σκοπό να γίνονται φασιστικά δεκτες οι αποψαρες όλων μας

 

Συγνώμη απ τους υπόλοιπους που ανεχτηκαν το σεντόνι μου

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος παραποίησα ένα ακόμη quote γιατί αυτά που έγραψες έχουν αντίκτυπο και στους υπόλοιπους και αντικατοπτρίζουν την πρόθεση σου να κανείς κουμάντο εδώ μέσα για το τι άποψη θα έχει ο καθένας.
Aν σε ρωτησω τωρα "τι καπνιζεις ρε κουμπαρε" θα το παρεις σαν αγενεια? Μη το παιρνεις ετσι, απλα μια ερωτηση κανω για να καταλαβω απο που βγαζεις αυτα τα ακυρα συμπερασματα. Οσο για την "αποψη" μου, εδω δεν γραφω αποψεις αλλα γεγονοτα. Αποψεις (για γελια) ειναι αυτα που γραφει το fanboy παραπανω. Μια απεραντη Blackmoreλογία/αγιοποιηση του καλλιτεχνη που καταντησε πλεον αηδια. 22 χρονια και τα fanboys συνεχιζουν ακαθεκτα να λενε το ποιηματακι τους. Αυτο ειναι φιλε οπαδισμος. Μαθε την εννοια της λεξης γιατι την εχεις χασει. Γιατι αν βρισκεις οπαδισμο στα γραφομενα μου, εχεις χασει την μπαλα και χλωμο το βρισκω να την ξαναβρισκεις.

 

Έγραψες για συμπαθητικές συνθέσεις και κομματΙα "εξαιρέσεις" για τον Μπλάκμορ. Αφορισμός και "οπαδική άποψη".
Σωπα! Εγω θα το ελεγα απλα "αποδοχη της πραγματικοτητας". Τουλαχιστον τα μισα κομματια των Rainbow ειναι απλα φυρα, συγκρινομενα παντα με τη δισκογραφια των DP. PopRockακια στην καλυτερη.

 

Μετά ξεκινησες χαρακτηρισμούς και όταν δέχτηκες παρατήρηση από τον αποδέκτη , απαντουσες "ποιος σου επιτέθηκε; Πλακα κάνεις;"

Εσυ? Πλακα κανεις, ή οντως δεν εχεις καταλαβει Χριστο απο το θρεντ? Το εχεις διαβασει ΟΛΟ? Καποιος αποκαλει τους DP "περιοδευων θιασο", καποιος του απανταει με ενα απλο "αμηχανο" emoticon, εγω του γραφω "εχεις καψει εντελως το συστημα" και μετα ο τυπος εχει και το θρασος να μιλαει για "επιθεση"!

 

Κλασσικα τρολ. Μπαινουν σε ενα θεμα, το γ@μ@νε και μετα οταν ακουσουν καποια παρατηρηση το παιζουν θυματα. Και ερχονται στο καπακι και καποιοι σαν κι εσενα και το παιζουν και δικηγοροι των τρολ. 

 

Μετα από διάφορα κοσμητικά επίθετα όπως "άσχετος" κτλ

Ναι? Για πες μας το "κτλ" και τα "διάφορα κοσμητικά επίθετα". "Κοσμητικο επιθετο" το "Ασχετος"? Απο ποτε? Και ιδιαιτερα οταν προκειται για πραγματικο Ασχετο, που προσπαθει να επιβαλει με διαφορες ανακριβειες τα οπαδικα του "πιστευω"?

 

Όσο για τους χαρακτηρισμούς προς εμένα, καλύτερα να συμβουλέψω να παίρνεις βαθιές ανάσες πριν ποσταρεις μπας και πέσουν οι σφυγμοί σου
Οι σφυγμοί μου ειναι μια χαρα. Κανε μας τη χαρη να διαβαζεις προσεκτικα το θρεντ πριν ποσταρεις, ιδιαιτερα τετοιες περασμενες ωρες. Ειναι κουραστικο να εξηγει κανεις τα αυτονοητα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη το μαθει αυτο ο μπαρμπα-Ritchie, την εβαψες. Ειναι ικανος να σε καθαιρεσει απ'την προεδρια του "Κλαμπ Πυροβολημενων Οπαδων Του Ritchie Blackmore".

Σας ευχαριστώ ευγενικέ κύριε πυροβολημένε οπαδέ των DP

 

Μπατσο ειχαμε. Τωρα αποκτησαμε και Ρουφιανο. Καλοριζικη η θεση Rebel_Of_South.

Ω μα τι ευγενικός κύριος

 

ή κοιμασαι ορθιος ή απλα τρολαρεις.

Nice one  ;D

 

Το οτι καποιος αστειος εδω μεσα με avatar τον Blackmore

what a gentleman, είπε ο άνθρωπος που έχει άβαταρ κάτι που δεν μπορεί να παίξει

 

αποκαλει τους Deep Purple "περιοδεύον θίασο"

Δεν τρεχουν απο χωρα σε χωρα και απο live σε live τον μισο και πλεον χρονο για να μαζεψουν μερικα ακομα φραγκα. Απλα οι ανθρωποι αυτο ξερουν να κανουν στη ζωη τους, αυτο κανουν ολη τους τη ζωη, ειναι καθαρα live μουσικοι που γουσταρουν να παιζουν μουσικη. Τοσο απλα.

Κι αφου υπαρχει ακομα ζητηση για την παρτη τους, γιατι να κατσουν σπιτι τους να τα ξυνουν? Αφου βιολογικα ακομα αντεχουν και γουσταρουν, φανταζομαι ειναι προτιμοτερο γι αυτους να παιζουν live καθε βραδυ

Ευχαριστώ που με επιβεβαιώνεις

 

Μεγαλος αητος εισαι ρε αδερφακι μου!

Ακους ΡΕ αδερφάκι του?

 

Το θεμα ειναι να μη βγαζουν μερικοι την κομπλεξαρα τους και τον οπαδικο φανατισμο τους γραφοντας προσβλητικα σχολια για μια απο τις μεγαλυτερες μπαντες που εβγαλε το Rock.

Είναι καλό που κάνεις αυτοκριτική

 

Ο mauromouris waterfall εχει ως χομπυ να θαβει ολη την μετα-Blackmore Deep Purple διαδρομη της μπαντας του Blackmore, γραφοντας ανακριβειες και οπαδικα τσιτατα. Δεν το κανει πρωτη φορα σ'αυτο το θρεντ.

Αυτο δεν ειναι εκφορα γνωμης, ειναι καθαρο τρολαρισμα και οπαδιλικι της χειριστης μορφης.

Έτσι είναι το σωστό

 

Σιγα μη του πουμε και Ευχαριστω για τα πικροχολα οπαδικα σχολια που γραφει.

Δε θα σου πούμε όντως

 

22 χρονια και τα fanboys συνεχιζουν ακαθεκτα να λενε το ποιηματακι τους. Αυτο ειναι φιλε οπαδισμος.

Όπως ότι οι DP είναι καλύτεροι χωρίς τον Blackmore ας πούμε

 

 

Τουλαχιστον τα μισα κομματια των Rainbow ειναι απλα φυρα, συγκρινομενα παντα με τη δισκογραφια των DP. PopRockακια στην καλυτερη.

Η δική του γνώμη είναι αντικειμενική γιατί έτσι γουστάρει, των υπολοίπων είναι υποκειμενικός οπαδισμός γιατί πάλι έτσι γουστάρει

 

 

Και ιδιαιτερα οταν προκειται για πραγματικο Ασχετο, που προσπαθει να επιβαλει με διαφορες ανακριβειες τα οπαδικα του "πιστευω"?

Είναι καλό που συνεχίζεις την αυτοκριτική. Μπράβο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hρεμηστε παιδια.

@mauromouris(??)αγαπητε μου ο Καταρρακτης ειναι ισως απο τους πιο ενημερωμενους εδω στο forum oσον αφορα ιστορικα στοιχεια για μια πλειαδα συγκροτηματων.Ειναι πιο νεος απο εμενα σαν μελος αλλα εχει τα 3πλασια μηνυματα απ'οτι εγω.Το θεμα το ανεβασα εγω αλλα δεν περιμενα να σκοτωθειτε σε τετοιο σημειο !!Θα σας παρακαλουσα λοιπον αν ειναι δυνατον να χαμηλωσετε τους τους τονους και τις ''παραθεσεις'' που δεν βγαζουν πουθενα στην τελικη.Επισης ο καταρρακτης ειναι και πολυ καλος πληκτρας απ'οσο εχω διαπιστωσει!!

@waterfall-k:Ενταξει Κωστα το ξερω οτι εχεις απειρες γνωσεις για πολλες μπαντες αλλα ΤΑ ΝΕΑ μελη δεν το γνωριζουν !!Οποτε ηρεμια  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hρεμηστε παιδια.

@mauromouris(??)αγαπητε μου ο Καταρρακτης ειναι ισως απο τους πιο ενημερωμενους εδω στο forum oσον αφορα ιστορικα στοιχεια για μια πλειαδα συγκροτηματων.Ειναι πιο νεος απο εμενα σαν μελος αλλα εχει τα 3πλασια μηνυματα απ'οτι εγω.Το θεμα το ανεβασα εγω αλλα δεν περιμενα να σκοτωθειτε σε τετοιο σημειο !!Θα σας παρακαλουσα λοιπον αν ειναι δυνατον να χαμηλωσετε τους τους τονους και τις ''παραθεσεις'' που δεν βγαζουν πουθενα στην τελικη.Επισης ο καταρρακτης ειναι και πολυ καλος πληκτρας απ'οσο εχω διαπιστωσει!!

@waterfall-k:Ενταξει Κωστα το ξερω οτι εχεις απειρες γνωσεις για πολλες μπαντες αλλα ΤΑ ΝΕΑ μελη δεν το γνωριζουν !!Οποτε ηρεμια  ;D ;D

 

το ότι είναι ενημερωμένος, φτάνει έως να χαρακτηρίζει άσχετους τους συνομιλητές του?

αν δεν τον ξέρουμε εμείς μία, δε μας ξέρει αυτός 10.

Και τι σημαίνει έχει τριπλάσια μηνύματα?

και τι σημαίνει ότι είναι καλός πληκτράς?

σημαίνει ότι μπορεί να υποτιμά τους απεναντί του?

Η δική μου γνώμη είναι ότι ο Morse είναι μισθωτός. Ασχετα τι δηλώνει ο Paice. Η δική του γνώμη είναι ότι είναι πλήρες μέλος. Τον είπα εγώ άσχετο? Δυό γνώμες είναι. Και υπάρχουν άλλες 1002.

Τι είναι ο καταράκτης? κουμπάρος του Paice?

Δεν μπορεί να γίνει μια συζήτηση εδώ μέσα χωρίς να μπαίνει ο απανταχού παντογνώστης και να καταστρέφει όλα τα νήματα?

Γνωρίζει τις γνώσεις του συνομιλητή του? ή εχει το αλάνθαστο?

 

Και τι σημαίνει είμαστε νέα μέλη και δεν τον γνωρίζουμε...

αυτά είναι για παιδάκια 10 χρονών...

και κοντεύουμε πιά τα 60....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν προκειται να εμπλακω σε στειρες αντιπαραθεσεις με κανενα σας.Απλα συνιστω ηρεμια και ενημερωσα τα νεα Μελη οπως και τον καταρρακτη.Δεν ειναι κακο νομιζω.Πρεπει να δειχνουμε και μια ανοχη γιατι ο Ιντερνετικος λογος πολλες φορες παρεξηγειται και επερχονται αντιπαραθεσεις. ;)Αν ανατρεξεις σε παλιοτερα ποστ δικα μου και του καταρρακτη (με τον οποιο δεν συμφωνω παντα αλλα τον σεβομαι για τις γνωσεις του ) θα διαπιστωσεις ορισμενα πραγματα που δεν θα ηθελα να αναλυσω τωρα γιατι δεν ειναι αναγκαιο.Αν κοντευεις τα 60 να το χαιρεσαι οσο καλυτερα γινεται κι'εγω εκει κοντα ειμαι αλλωστε ;D ;D Επισης τα 10000 μηνυματα του Καταρρακτη δειχνουν μια μεγαλη συμμετοχη σε διαφορα θεματα (keys κυριως οπου ο Waterfall-k εχει πολλες γνωσεις και τις μοιραζεται με τα αλλα μελη (αυτο σημαινει να εχεις 10000 μηνυματα ετσι δεν ειναι;)

Και εγω οταν πρωτογραφτηκα επειδη δεν ηξερα τις νοοτροπιες και τα κολπα σκοτωθηκα με μερικους.Τι να κανουμε δεν τρεχει και τιποτα σοβαρο!! ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν σε ρωτησω τωρα "τι καπνιζεις ρε κουμπαρε" θα το παρεις σαν αγενεια

 

εχεις χασει την μπαλα και χλωμο το βρισκω να την ξαναβρισκεις.

 

δεν εχεις καταλαβει Χριστο απο το θρεντ? Το εχεις διαβασει ΟΛΟ?

 

Και ερχονται στο καπακι και καποιοι σαν κι εσενα και το παιζουν και δικηγοροι των τρολ.

   

 

Οι σφυγμοί μου ειναι μια χαρα. Κανε μας τη χαρη να διαβαζεις προσεκτικα το θρεντ πριν ποσταρεις, ιδιαιτερα τετοιες περασμενες ωρες. Ειναι κουραστικο να εξηγει κανεις τα αυτονοητα.

 

:''') Καμιά ελπίδα, καμιά αυτογνωσία. καμία επαφή με τον πλανήτη γη. Είμαι κατασυγκινημένος

No_Youre_Awesome_Meme_12.jpg

 

Απλα συνιστω ηρεμια και ενημερωσα τα νεα Μελη οπως και τον καταρρακτη.Δεν ειναι κακο νομιζω.

@waterfall-k:Ενταξει Κωστα το ξερω οτι εχεις απειρες γνωσεις για πολλες μπαντες αλλα ΤΑ ΝΕΑ μελη δεν το γνωριζουν !!Οποτε ηρεμια

 

Αγαπητέ συνονόματε, μήπως ο ρόλος εσάς των μεγαλύτερων και εμπειρότερων θα έπρεπε να ήταν διαφορετικός και να μην αναλώνεστε στο "να κουνάτε το δάχτυλο" στους νεότερους. Όταν έχεις διπλάσια χρόνια από τον συνομιλητή σου καλό θα ήταν οι προσπάθειες να μείνει η συζήτηση σε ένα επίπεδο να γίνονται από τον μεγαλύτερο.

 

Προσωπικά έγραψα ένα σεντόνι με όσο το δυνατόν καλύτερο τρόπο για να δεχθώ απάντηση από κάποιον στην ηλικία του πατέρα μου  με λέξεις-φράσεις όπως "Ρουφιάνος" , "Τι καπνίζεις ρε κουμπάρε"...Μήπως να αναθεωρούσατε λιγάκι;

 

Δε θέλω να σας κάνω υποδείξεις, απλώς να τονίσω ότι είστε πολύτιμοι και χρησιμότεροι εάν χρησιμοποιείτε τη φαιά ουσία σας για να προσφέρετε κάτι στους αρχάριους, παρά όταν τους ειρωνεύεστε και κράζετε

 

Αφορμή πείρα απ το ποστ σου, δε μιλάω προσωπικά

 

Τέλος, η εμπειρία, ηλικία, μουσικές γνώσεις δε σε κάνουν ΑΝΘΡΩΠΟ ούτε σου μαθαίνουν να φέρεσαι ως τέτοιος

 

 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν προκειται να εμπλακω σε στειρες αντιπαραθεσεις με κανενα σας.Απλα συνιστω ηρεμια και ενημερωσα τα νεα Μελη οπως και τον καταρρακτη.Δεν ειναι κακο νομιζω.Πρεπει να δειχνουμε και μια ανοχη γιατι ο Ιντερνετικος λογος πολλες φορες παρεξηγειται και επερχονται αντιπαραθεσεις. ;)Αν ανατρεξεις σε παλιοτερα ποστ δικα μου και του καταρρακτη (με τον οποιο δεν συμφωνω παντα αλλα τον σεβομαι για τις γνωσεις του ) θα διαπιστωσεις ορισμενα πραγματα που δεν θα ηθελα να αναλυσω τωρα γιατι δεν ειναι αναγκαιο.Αν κοντευεις τα 60 να το χαιρεσαι οσο καλυτερα γινεται κι'εγω εκει κοντα ειμαι αλλωστε ;D ;D Επισης τα 10000 μηνυματα του Καταρρακτη δειχνουν μια μεγαλη συμμετοχη σε διαφορα θεματα (keys κυριως οπου ο Waterfall-k εχει πολλες γνωσεις και τις μοιραζεται με τα αλλα μελη (αυτο σημαινει να εχεις 10000 μηνυματα ετσι δεν ειναι;)

Και εγω οταν πρωτογραφτηκα επειδη δεν ηξερα τις νοοτροπιες και τα κολπα σκοτωθηκα με μερικους.Τι να κανουμε δεν τρεχει και τιποτα σοβαρο!! ;)

 

 

κανείς δεν θέλει στείρα αντιπαράθεση.

ο Α έχει την Α άποψη και ο Β την Β.

Δεν υπάρχει λόγος να είναι σωστές και οι δυό.

Σεβαστές όμως πρέπει να είναι και να υπάρχει το δικαίωμα καταγραφής τους, χωρίς διάφορα ντεσού και χαρακτηρισμούς.

 

Μας λες δηλαδή, "μην μαλώνετε μαζί του είναι παλιός και ξέρει και συνεπώς μπορεί να σας λέει άσχετους"

στο μεταξύ ολοι αποθαρρύνονται να γράψουν μια γνώμη, γιατί θα έρθει καταρράκτης να τους ξεπλύνει....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hρεμηστε παιδια.

@mauromouris(??)αγαπητε μου ο Καταρρακτης ειναι ισως απο τους πιο ενημερωμενους εδω στο forum oσον αφορα ιστορικα στοιχεια για μια πλειαδα συγκροτηματων.Ειναι πιο νεος απο εμενα σαν μελος αλλα εχει τα 3πλασια μηνυματα απ'οτι εγω.

Δεν λέει κάτι αυτό. Απολύτως τίποτα. Η προσπάθεια να επιβάλλει φασιστικά την οποιαδήποτε υποκειμενική άποψή του και όταν δεν τα καταφέρνει να προβαίνει σε ύβρεις μάλλον δείχνει ένα κοινωνικά υποανάπτυκτο άτομο ο οποιός βαφτίζει με ευκολία μπούρδες και βλακείες ότι δε συμβαδίζει με τα δικά του θέλω.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου