Προς το περιεχόμενο

Πως θα βελτιώσουμε το noiz?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

οτι και να κανουμε απο τα παραπανω' date=' ειμαι 100% σιγουρος οτι δεν προκειται να διορθωθει το noiz, με εξαιρεση καποια τεχνικα χαρακτηριστικα. και αυτο γιατι το noiz ειναι μια κοινοτητα ανθρωπων. και οι διαθεσεις μιας κοινοτητας δεν αλλαζουν απο την μια μερα στην αλλη. ελπιζω τις προσεχεις μερες σε εγγραφη νεων και ενδιαφεροντων μελων, καθως και σε χαλαρωση ολων των παλιων.

πιστευω οτι το μεγαλυτερο προβλημα του noiz ειναι οτι πολλοι εδω μεσα το εχουν παρει πολυ στα σοβαρα..[b']ειναι απλα ενα forum..[/b] νομιζω οτι ηρθε η ωρα να το συνειδητοποιησουμε, ιδιαιτερα οι παλιοτεροι.

 

ειμαι καθετα αντιθετος στις ταμπελες, απλα γιατι ειμαστε ελληνες και κομπλεξικοι και θα αρχισουμε να πλακωνωμαστε σχετικα με το "ποιος ειναι αυτος ο μλκς που τον εχρησαν και cooking expert κλπ..."

 

επισης ειμαι καθετα αντιθετος στο σκληρο moderating. καλυτερα να γραφουμε μαλακιες και μετα να τις βλεπουμε και να κανουμε την αυτοκριτικη μας, απο το να εχουμε εναν μπαμπουλα στο κεφαλι μας.αν και δεν εχει χρειαστει καμια φορα να επεμβει καποιος moderator, σε γραφομενα μου, αν καποια στιγμη διαπιστωνα σκληρο και "αστυνομικο moderating στο noiz, σιγουρα θα σταματουσα να γραφω.

 

Η πιο σωστή άποψη μέχρι στιγμής, κατά την ταπεινή μου άποψη πάντα. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το έχετε χάσει τελείως το νόημα με τις 'ταμπέλες' :roll: :roll:

 

Εν πάσει περιπτώσει, αρμόδιος να απαντήσει είναι ο yameth και πιστεύω ότι θα το κάνει, προσωπική μου άποψη είναι πως αντιδράτε πολύ 'ελληναράδικα' σε κάτι πολύ απλό και χρηστικό.

 

Φιλικά πάντα. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχετε χάσει τελείως το νόημα με τις 'ταμπέλες' :roll: :roll:

 

Εν πάσει περιπτώσει' date=' αρμόδιος να απαντήσει είναι ο yameth και πιστεύω ότι θα το κάνει, προσωπική μου άποψη είναι πως αντιδράτε πολύ 'ελληναράδικα' σε κάτι πολύ απλό και χρηστικό.

 

Φιλικά πάντα. :wink:[/quote']

 

φιλε βασιλη, σε καθε αλλο forum θα ημουν υπερ της αποψης του να υπαρχουν "ταμπελες" οι οποιες θα προσδιορισουν την ιδιοτητα καποιου η θα τονιζουν την πολυετη εμπειρια του σε καποιο γνωστικο αντικειμενο.

απλα "ψυχογραφωντας" το noiz, θεωρω πραγματικα οτι ειμαστε οι μεγαλυτερες διαδικτυακες κατινες που εχουν πεσει στην αντιληψη μου. και επειδη οπως σοφα μου ειπε καποιος noizas σε προσωπικη κουβεντα, στο noiz αντι να ανταλλασουμε γνωση, περιμενουμε ο ενας τον αλλον στη γωνια με το τσεκουρι, εξεφρασα την παραπανω αποψη. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε βασιλη' date=' σε καθε αλλο forum θα ημουν υπερ της αποψης του να υπαρχουν "ταμπελες" οι οποιες θα προσδιορισουν την ιδιοτητα καποιου η θα τονιζουν την πολυετη εμπειρια του σε καποιο γνωστικο αντικειμενο.

απλα "ψυχογραφωντας" το noiz, θεωρω πραγματικα οτι ειμαστε οι μεγαλυτερες διαδικτυακες κατινες που εχουν πεσει στην αντιληψη μου. και επειδη οπως σοφα μου ειπε καποιος noizas σε προσωπικη κουβεντα, στο noiz αντι να ανταλλασουμε γνωση, περιμενουμε ο ενας τον αλλον στη γωνια με το τσεκουρι, εξεφρασα την παραπανω αποψη. :wink:[/quote']

 

Αυτό να σου πω τελείως ρεαλιστικά, δεν περιποιεί τιμή ούτε για σένα (που συμμετέχεις) ούτε για την κοινότητα στο σύνολο.

 

Κάπως πρέπει να βελτιωθούν τα πράγματα, γιατί όταν κάτι τελματώνει, σύντομα πεθαίνει.

 

Από την άλλη κάποια πράγματα είναι ζητήματα θέσης και όχι γνώμης, όπως ότι ο Ήλιος βγαίνει από την Ανατολή. Το ότι κάποιος είναι ΧΧΧ expert το ξέρει αυτός που θέτει τους κανόνες, δηλαδή ο Θεός και ο μοναδικός προφήτης του, ο Yameth. :P :lol: :lol:

 

Πιστεύω κατανοείς τι λέω, δεν τίθεται θέμα ψηφοφορίας για το αν το Χ πρόσωπο είναι 'ειδήμονας' ή όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι να μπουν οι 'ταμπελες' (που δεν ειναι),τι στον κορακα

να αλλαξει τοσο πολυ? :lol: Συμφωνω,ειναι απλα ενα forum,

αλλα σκεφτειτε,αν εχετε μια οποιαδηποτε απορια,να μην ξερετε

ποιος σας απανταει?

Ενταξει οι παλιοι,αλλα τα νεα μελη να μην ξερουν? :D :D

 

Ειναι απλα υποτυπωδης οργανωση,πιστευω 8) .

Το μονο θεμα ειναι η διευθετηση των κριτηριων που θα γινει αυτο.

Κυριε yameth? :)

 

Κι οπως λεν στου χουριό μ',αν θε να γεν' θα γενεί !

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια χαρα ειναι το νοιζ και φυσιολογικα ολα αυτα που συμβαινουν .

 

Οι συζητησεις μας εδω περα ειναι εξομοιωση των συζητησεων του πραγματικου κοσμου. και γιαυτο εχει πολλα κοινα χαρακτηριστικα ,

και δεν ειναι οπως μερικοι νομιζουν σαν να αρθρογραφουμε σε περιοδικο ή οτι μας δειχνει η τηλεοραση.

 

Οσο για τα διαφορα μαλωματα και τις κατινιες ,

και αυτες αναμενομενες ειναι,

αφου ενω ειμαστε τοσα πολλα μελη , μιλουν συνεχεια οι ιδιοι και οι ιδιοι

(οι πιο πολλοι απλως διαβαζουν, κατι που δειχνει οτι υπαρχει σεβασμους απο τους ημιμαθεις και αμαθεις , μεταξυ αυτων και εμου )

με αποτελεσμα να αναπτυσονται πιο συχνα προσωπικες σχεσεις καλες ή κακες , σε σχεση με καποιο αντιστοιχο κομπιουτεριστικο φορουμ που μιλουν ολοι γιατι ολοι << ξερουν >>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά οι κόντρες μεταξύ συγκεκρημένων ατόμων πρέπει επιτέλους να σταματήσουν, και φυσικά να σταματήσουν να εμφανίζονται σχεδόν σε κάθε νέο θέμα που απαντάνε και οι δύο...

 

 

ΝΑΙ takis και Superfunk (Statler and Waldorf) σε σας αναφέρομαι!!!

StatlerAndWaldorf.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ΝΟΙΖ BAY

 

δημοπρατείται ..."ταμπέλα" μλκς expert...

τιμή εκίνησης : -1 ευρώ

περιμένω προσφορές...

άντε μήπως και πάρω κανά φράγκο πίσω από αυτά που έδωσα για να την αγοράσω..

θα μου λείψει βέβαια γιατί περίμενα χρόνια την ανώνυμη αναγνώριση σε ένα φορουμ ώστε να "κλείσω" ως επαγγελματίας... και θάναι δύσκολα μετά τα πράγματα στη μίζερη ζωή μου...ατιμη κενωνία Μίτση μου (Κωνσταντάρα)...αλλους τους ανεβάζεις κι άλλους...:roll:

(soundtrack το πετραδάκι πετραδάκι με τον συνονόματο Ξανθόπουλο..)

 

ΥΓ. Πάντα συμπαθούσα τα πειραματόζωα...τώρα τα καταλαβαίνω κιόλας ως ...συνάδελφος...

α ρε Γιάννη βρήκα και τον μπελά μου στην τελική "φωτογραφιζόμενος" από φίλους...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Basika ksexname to pio megalo provlima twn forum!

Den mporeis na ksereis poion exeis apenanti sou!Den einai face to face epafi kai etsi o kathe imimathis kai amathis papatzis leei ta dika tou akomi kai an einai 17 kai paizei me to ts404 sto fruity loops kai tin akouei SOUND ENGINEER :? .

Auti i tampela pou enoxlei kapoious prostateuei ton anagnwsti se diafwnies tou typou(entelws tyxaia lew,min to parei kaneis proswpika) O npap prospathei na mas peisei kontra ston pcman oti o compressoras den psinei kafe kai den epoikinwnei me ta ufo!

SORRY 4 THE GREEKLISH!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου