Προς το περιεχόμενο

Λαμπατος ενισχυτης κιθαρας-αμεση αγορα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τούτος για τον ψυχίατρο δεν κάνει?

http://www.thomann.de/gr/mesa_boogie_f30_gitarrencombo.htm

Εκτός αν δε θες να δώσεις τόσα λ7

 

Eιναι πολλα τα λεφτα... SAM :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τούτος για τον ψυχίατρο δεν κάνει?

http://www.thomann.de/gr/mesa_boogie_f30_gitarrencombo.htm

Εκτός αν δε θες να δώσεις τόσα λ7

 

Eιναι πολλα τα λεφτα... SAM :lol:

:lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια απλη ερωτηση:

γιατι θες λαμπατο ενισχυτη? :roll:

σε παρακαλω απαντα σε αυτο που σε ρωταω!!

 

Τι ερωτηση ειναι αυτη?Δεν καταλαβαινω.

Για τους λογους για τους οποιους ο καθενας θελει να παιξει με λαμπα και οχι με τρανζιστορ ενισχυτη.Τι ακριβως θελεις να σου εξηγησω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια απλη ερωτηση:

γιατι θες λαμπατο ενισχυτη? :roll:

σε παρακαλω απαντα σε αυτο που σε ρωταω!!

 

γιατι να μην θελει?????

 

Φιλε μου τι εννοεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά εγώ θέλω να ρωτήσω ψυχίατρε, γιατί μουσική τον χρειάζεσαι. Ακουσες τον Peavy 30 classic και δεν σου άρεσε?? :!: :!: είναι ένας all around ενισχυτής, αμερικανικός, και με ένα SD1 boss έχεις ακόμα περισσότερα γκάζια! (αν θες γκάζια) τα καθαρά του είναι για τα 680 ευρώ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΑ! Τον έχω 2,5 χρόνια και δεν τον αλλάζω με ΤΙΠΟΤΑ (γνώμη και των όλων στην παρέα μου κιθαριστών, από διάφορα είδη μουσικής) η ΜΟΝΗ ίσως αλλαγή που θέλει όπως μου είπε και κάποιος τεχνικός από την αντιπροσωπεία του είναι μία αλλαγή στο μαμίσιο ηχειο του το blue marvel, με ένα eminence, ή ένα celestion vintage και ο ενισχυτής ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ! και between έχεις δώσει 680 ευρώ και άν αλλάξεις το ηχείο άλλα 100 το πολύ. Για την τιμή αυτή είναι ο ΠΙΟ ΤΙΜΙΟΣ ALL OVER AMP στην Ελλάδα! Παίζω μια χαρά στο σπίτι, ΄"κοτσάρω " και το cry baby και ένα SD-1 boss σε μία ένταση που πραγματικά δεν ενοχλεί, τον μεταφέρω εύκολα γιατί ΕΙΝΑΙ φορητός ο 30ρης, μου κάνει για hard - rock - blues - rock, και ακόμα παραπάνω. :wink: Για ξαναακουσέ τον πιό προσεκτικά..... τώρα αν πραγματικά δεν σου κάνει είναι όντως προσωπικό θέμα και απόλυτα σεβαστό.... γι αυτό και σε ρωτώ για τι είδος μουσικής τον χρειάζεσαι. :wink:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου