Προς το περιεχόμενο

Μια "θεσμική" τοποθέτηση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες,

μεταξύ μας: οι μακαρίτες έφυγαν δια παντός. Οι μουζικάντηδες, μας άφησαν κάτι να περνάμε ευχάριστα τις ώρες μας... Συνεπώς το έργο τους μένει.

ιδίως εγώ που δεν τον πολυάκουγα, βρήκα εξαιρετικό το Listen without prejudice που δεν γνώριζα καν την ύπαρξή του.

 

Ας αφήσουμε τους άλλους στην άκρη και ας επικεντρωθούμε εκεί που μας ευχαριστεί και μας καίει και (δυστυχώς ως 2016) ...μας τσουρούφλισε...

Δεν μου έχει τύχει ποτέ να χάσω τόσο πολύ κόσμο που θαύμαζα από την εφηβεία μου και μετά.

Ελπίζω να σταματήσει εκεί το κοντέρ.

 

Καλή μας χρονιά.

 

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 138
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

@yameth χρόνια πολλά.

 

Δε με πειράζει που έσβησες το μισό μου ποστ απλά δε βλέπω να σβήστηκε τίποτα πιο πάνω που αφορά σε ονόματα κλπ. Εν πασει περιπτώσει θεωρώ μια καλή αρχή το κουτσουρεμα του δικού μου σχολίου αλλά περιμένω εξισου γρήγορα αντανακλαστικα γενικώς.

 

Πολύ φιλικά χωρίς ίχνος πικριας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

 

 

Δε με πειράζει που έσβησες το μισό μου ποστ απλά δε βλέπω να σβήστηκε τίποτα πιο πάνω που αφορά σε ονόματα κλπ.

 

Είπα πως

 

Στο εξής θα σβήνονται όλα τα σχετικά σχόλιο στο ίδιο μοτίβο.

 

 

Εν πασει περιπτώσει θεωρώ μια καλή αρχή το κουτσουρεμα του δικού μου σχολίου αλλά περιμένω εξισου γρήγορα αντανακλαστικα γενικώς.

 

 

Δυστυχώς δεν είναι δυνατόν να είμαστε απο πάνω απο κάθε συζήτηση όλη την ώρα. Ελπίζω να είναι κατανοητό αυτό.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Είπα πως

 

 

Δυστυχώς δεν είναι δυνατόν να είμαστε απο πάνω απο κάθε συζήτηση όλη την ώρα. Ελπίζω να είναι κατανοητό αυτό.

 

Τέτοιος είσαι και εσύ...  :-*

 

Πάνω που ο φίλος μας ο Ταμ Ταμ έθεσε μερικά ζητήματα το οποία σήκωναν εμπεριστατωμένες και λογικές απαντήσεις, πας και το σβήνεις.

 

Ας είναι. Πάω να συνεχίσω τη σιέστα μου  8)

 

Χρόνια πολλά σε όλους

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κσύλα και ξερό πσωμί.

 

Είπαμε ότι

Εφόσον όλοι συμφωνούμε ότι οι Φέντερ είναι καλύτερες απο τις Γίβσον και ότι τα ξύλα παίζουν ρόλο στον ήχο, όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρέ Γιάμεθ, πραγματικά όμως, πάτα αγόρι μου το κουμπί και απαίτησε την επώνυμη συμμετοχή. Άντε για να δούμε και ποιος είναι ο κύριος που έχει ταξιδέψει σε όλο το κόσμο και μας κάνει μαθήματα για το πως θα λυθούν τα προβλήματα (του κόσμου ούλου λαίμαι).

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοιος είσαι και εσύ...  :-*

 

Πάνω που ο φίλος μας ο Ταμ Ταμ έθεσε μερικά ζητήματα το οποία σήκωναν εμπεριστατωμένες και λογικές απαντήσεις, πας και το σβήνεις.

 

Ας είναι. Πάω να συνεχίσω τη σιέστα μου  8)

 

Χρόνια πολλά σε όλους

 

Ε, μα! Τζάμπα έγραφα!

:D

 

Καλές γιορτές και αγωνιστικούς χαιρετισμούς

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρέ Γιάμεθ, πραγματικά όμως, πάτα αγόρι μου το κουμπί και απαίτησε την επώνυμη συμμετοχή. Άντε για να δούμε και ποιος είναι ο κύριος που έχει ταξιδέψει σε όλο το κόσμο και μας κάνει μαθήματα για το πως θα λυθούν τα προβλήματα (του κόσμου ούλου λαίμαι).

 

PM να συναντηθούμε, ποιο είναι το θέμα σου; Να βάλω και φωτογραφία στο thread "οι φάτσες μας", να σου πω και αυτό πυο ξέρουν όλοι, ότι με λένε Μιχάλη, θα αλλάξει κάτι; Αν ήμουν στην Αθήνα, θα ερχόμουν στις μαζώξεις του Νόιζ και πάλι τα ίδια θα πίστευα και θα πίναμε και καμιά μπίρα.

 

Σε αυτά που ρωτάς και αναφέρει και ο Μαυρομούρης παραπάνω, είχα απαντήσει, αλλά σβήστηκε. Δεν διαφωνώ, απλά θεωρώ ότι όφειλα να απαντήσω. Δεν σηκώνει εδώ τέτοιες συζητήσεις που θέλεις να ανοίξεις.

Και το σχόλιο με το όνομα του Κάστρο σβήστηκε - θα ηρεμήσεις κάποια στιγμή ελπίζω.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου