Προς το περιεχόμενο

Olympus guitars!


noe13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε μη μου χαλατε το νημα ;D O0  εμπαινα ευκολα παντως!!!

 

(ρε τι θρεντ ανοιξα ο φουστης ;)

 

Αφού έληξε το θέμα. Τον βγάλαμε άχρηστο τον ολυμπιο  ;D. Σόρρυ για το οφ τοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 189
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ritchie, εσύ?

 

πιστεύω ότι οι περισσότεροι εδω μέσα, εάν πιουμε τόσο πολύ όσο ο Ριτσι θα μπαίναμε και δεν θα βρίσκαμε ούτε μισή ατέλεια πάνω της ;D ;D ;D

 

εγώ και νηφάλιος , καλή την θεωρώ

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια μαρκετίστικη συμβουλή στον Johnny Prapas (όχι τον άλλο με το ελληνικό όνομα).

 

Αφού ρε παλικάρι πουλάς Όλυμπο και μυστήριο, βγάλε και κανένα όνομα ανάλογο στα μοντέλα σου.

 

Τι τελεμάστερ και στρατοκλάστερ τώρα.

 

Ξεκίνα με την μυθολογία.

Έχεις δώδεκα θεούς και μερικές χιλιάδες παρατρεχάμενους (άλλες θεότητες, μούσες, κένταυρους, μονόκερους και της Παναγιάς τα μάτια).

 

Ονόμασε καμιά κιθάρα έτσι!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιγράφω από το fb του ανθρώπου

https://www.facebook.com/olympuscustom.guitars.9/posts/1313132625427533

 

Για κάποιους φίλους που αναρωτιούνται εκεί έξω σε κάποια (forum)!!

*Το όνομα μου είναι Γιάννης Γιαντσιος.

*Το (Πραπας) είναι το οικογενειακό μας παρατσούκλι Εξου' και (Johnny Prapas) γιατί έτσι μου αρέσει!!

*Δεν ήρθα από καμιά (Αστραλια) γέννημα θρέμα Έλληνας.

* Είμαι 43 και κάτι παραπάνω.. Χιχιχιχι!!!

*Το ότι παρουσιάζομαι στην παγκόσμια μουσική σκηνή με την δουλειά μου ως Johnny Prapas είναι είναι δικαίωμα δικό μου και κανενός άλλου!!

*Δεν έχω πει ποτέ ότι κατασκευαζω καλύτερες κιθάρες από κανένα άλλο Έλληνα η ξένο κατασκευαστή!!

Αυτά μακριά από εμένα.

*Παίζω κιθάρα!!

*Το ότι κατασκευαζω κιθάρες με ροζους καλά κανω, ξεβαψτε πρώτα τις δικές σας επώνυμες και μετά τα ξανά λέμε.

* Έχω όλο το δικαίωμα να υπερασπίζομαι, προστατεύω, διαφημίζω, επεξεργαζόμαι, την ξυλεια που γεννιέται και μεγαλώνει στον ΌΛΥΜΠΟ ως Έλληνας!!!

*Δεν υλοτομω ποτέ παράνομα και είναι προνόμιο μου αυτό. Αντίθετα από εσάς εγώ μια στο εκατομμύριο θα ενημερώσω!!!

* Το ότι συνεργάζομαι με Έλληνες κατασκευαστές πάνω στην δουλειά μου είναι τιμή μου και καμάρι μου!!

*Δεν την γουστάρω την ξένη ξυλεια γιατί έτσι εγώ γουστάρω και δεν θα δώσω λόγο σε κανέναν.

* Το ότι στο δρόμο μου συνάντησα ανθρώπους όπου μέσα από την δουλειά τους έγραψαν πολύ όμορφα πράγματα για εμένα είναι μεγάλη μου τιμή και υποχρέωση απέναντι τους και μακάρι να τους φανώ και εγώ χρήσιμος στην μεγάλη τους πορεία!!

*Το τι κοστολόγιο θα έχει ένα δικό μου έργο(κιθαρα ή μπάσο ) το κρίνω εγώ και οι συνεργάτες μου και κανένας άλλος!!

* Η αγορά εκεί έξω κύριοι έχει για όλα τα βαλάντια. Πρόσφατα φίλος μου απέδειξε προς με 35 ευρώ κιθάρα του (μαμαγε) και έσπερνε σε ήχο!!

*Να είστε σίγουροι ότι θα σας πέσουν τα δόντια με τα ονόματα που θα έχουν μια Olympus ..(δεν ειναι θέμα επαρσης αλλά ειναι η αλήθεια )!!

* Όσες πόρτες έχω ανοίξει στα εξωτερικά το κλειδί το έχω δώσει σε πολλά παιδιά φίλους κατασκευαστές και θα συνεχίσω να το δίνω γιατί έτσι είμαι ως άνθρωπος!!!

*Τέλος οποιος από εσάς τους κακοπροαίρετους εκεί έξω θέλει με τον τρόπο του να υποτίμηση η προσβάλλει με διάφορα άσχημα σχόλια :

Την δουλειά μου, συνεργάτες, πελάτες, members, endorsements Έλληνες και ξένους θα λάβει ένα ωραίο εξώδικο!!

Δεν είναι στον χαρακτήρα μου τέτοιες ενέργειες αλλά το κάνατε ξεφτίλα το θέμα.

***Ο κάθε άνθρωπος έχει το δικαίωμα να έχει διαφορετική άποψη και αντίληψη σε όλα τα πράγματα!!

Αλλά έχει την υποχρέωση να μην προσβάλλει.

Αυτά!!

Johnny Prapas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Δεν μπορώ να σκεφτώ ονομασία με 'Olympus' και κάτι άλλο μυθολογικό από δίπλα που να μην είναι too much. Είσαι σίγουρος @fuziongtr;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Όσον αφορά το thread, μέχρι και την 11 σελίδα που είναι γαμώ τις διαφημίσεις. Από κει και πέρα μπορεί να ξεφτιλιστεί το θέμα.. (επειδή μόλις διάβασα την απάντησή του που πόσταρε ο @mavromouris)  αλλά καλώς ή κακώς πελάτης δεν είναι μόνο ο Μποναμάσα αλλά και άνθρωποι εδώ μέσα που το τιμάνε το σπορ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου