Προς το περιεχόμενο

Blackie strat upgraded (πολλές photos)


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συγχαρητηρια!!!!! Χαιρομαι να βλεπω συναδελφους στο δρομο της Gilmouroποιησης 8) Εγω παω προς τη Red Strat του θειου (δεν εχω καταληξει για τους μαγνητες :?: )

Παντα εβρισκα τα τρεμολο που δινει η fender οχι πολυ ανατομικα icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Εν ειχα πριονακι θα τον ειχα ηδη σφαξει το λεβιε της strat μου :evil: Εχει λιγο παραπανω μηκος,αλλα -το πιο σημαντικο για μενα- πολυ μεγαλυτερο υψος απο οτι χρειαζεται.

 

Ευγε νεε μου !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητηρια!!!!! Χαιρομαι να βλεπω συναδελφους στο δρομο της Gilmouroποιησης 8) Εγω παω προς τη Red Strat του θειου (δεν εχω καταληξει για τους μαγνητες :?: )

 

H δική σου αν δεν απατώμαι είναι Chrome Red όμως ε? Του David είναι Candy Apple Red

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ναι τα έχω διαβάσει κι εγώ αυτά αλλά δε ξέρω αν θα τα κάνω...

...

 

 

Καλά, κι εγώ φιλολογικά τα ανέφερα...Παρεπιπτόντως το χωριστό διακοπτάκι μου φαίνεται πιο βολικό από ¨πατητό" ποτενσιόμετρο με διακοπτάκι αλλά πάλι δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ...έτσι, δεν έχω προσωπική άποψη ούτε για το κατά πόσο αυτοί οι extra ήχοι είναι τελικώς χρήσιμοι...

 

Περι τρέμολο, φυσικά, kolokythopita. :lol: :lol:

 

Fenderiaris, αν αυτό που γράφεις (ότι δηλαδή το διακοπτάκι έχει βγεί από το πρωτότυπο, βλέπω πολλούς να αρχίζουν να "χειρουργούν" τους "κλώνους τους" :lol: :lol: . Αλήθεια, που το έμαθες οτι δεν υπάρχει πιά?

 

 

Πάντως, όσο τη βλεπω, τόσο μου έρχεται να αλλάξω την παραγγελία για εκείνο το candy apple red σώμα και να του πω του τύπου να μου στείλει ένα μαύρο. :wink: :wink: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως' date=' όσο τη βλεπω, τόσο μου έρχεται να αλλάξω την παραγγελία για εκείνο το candy apple red σώμα και να του πω του τύπου να μου στείλει ένα μαύρο. :wink: :wink: :wink:[/quote']

 

Πάντως και το Candy Apple Red είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ χρώμα...

 

Ρίξτου μια ματιά στην tele μου:

 

CandyAppleRed.jpg

 

:wink:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητηρια!!!!! Χαιρομαι να βλεπω συναδελφους στο δρομο της Gilmouroποιησης 8) Εγω παω προς τη Red Strat του θειου (δεν εχω καταληξει για τους μαγνητες :?: )

 

H δική σου αν δεν απατώμαι είναι Chrome Red όμως ε? Του David είναι Candy Apple Red

 

Σωστος!Βασικα θελω να φτιαξω ενα οργανο που θα εχει οσο γινεται περισσοτερο το Look και τον ηχο του David , αλλα θα μπορω να το παιξω κιολας!Να σου πω την αληθεια ακομα και το modern "C" μπρατσο της Am.Series μου φαινεται παχυ :wink: Να εισαι σιγουρος οτι αν η Am.Series εβγαζε C.A.R. αυτο θα ειχα παρει. Β.T.W. ειδατε το καινουριο Candy Cola?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Πάντως' date=' όσο τη βλεπω, τόσο μου έρχεται να αλλάξω την παραγγελία για εκείνο το candy apple red σώμα και να του πω του τύπου να μου στείλει ένα μαύρο. :wink: :wink: :wink:[/quote']

 

Πάντως και το Candy Apple Red είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ χρώμα...

 

Ρίξτου μια ματιά στην tele μου:

 

 

:wink:

 

Βασανίζομαι....... :lol: :lol: :lol: Έχει και άσπρο binding μπρός-πίσω ε? Βασανίζομαι κι'άλλο... :lol: :lol: :lol:

 

Πάντως strat C.A.R έχω παραγγείλει, μου το έφτιαξε ένας στην Αγγλία που κάνει custom (δεν το είχε stock) και ύστερα από 2 μήνες που μου το έστειλε ήταν burgundy mist!!! :evil: :evil: Μου είπε συγνώμη για το λάθος και τωρα θα μου στείλει άλλο, που αυτή τη φορά -υποτίθεται ότι- θα είναι το σωστό. Το δεύτερο δίμηνο κοντεύει να περάσει. Θα είχε φάει μαύρο (προσφέρθηκε να επιστρέψει τα λεφτά) αλλά δεν καίγομαι για γρήγορα...

Οψόμεθα... :wink: :wink: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου