Προς το περιεχόμενο

Στέρεο κλαρίνο Despacito;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 210
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Σκέφτηκα να σου γράψω διάφορα (αυτό το "μεγάλε" φταίει)

Το ξέρω ρε μάγκα να 'ουμ, γι' αυτό το έγραψα, να ανεβάσεις λίγο πίεση  ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με αποσχολεί πλέον το ντυσιμό των βουλευτών.

 

 

Εδώ και καιρό έχουν δημιουργήσει πολύ σημαντικότερα προβλήματα που υπερκεράζουν  την ανικανότητά τους να διαλέξουν  σωστή γραβάτα. ;D

 

Καλα αυτο ειναι σιγουρο,ειναι σα να μπαινει ο κλεφτης σπιτι σου,να σκοτωνει τη γυναικα σου και τα παιδια σου,να σε τραυματιζει θανασιμα  και εσυ την ωρα πουθ ξεψυχα;  να διαμαρτυρεσαι που δεν σου μιλαει στον πληθυντικο ενα πραμα.. :'( 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ανεβάσεις λίγο πίεση

Μπορείτε να τα προμηθευτείτε με ένα μόνο pm στο "fusiongtr".

 

 

lobivon-p_tab-p1

 

Coveram6002PPS0.JPG

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παίρνω lobivon με micardis. Είμαι οκ γιατρέ μου;

 

Άμα είναι έτσι να μπω κι εγώ φυλακή και να ζητήσω να εμφανιστώ μόνο με ρούχα αλά Elvis και με μια Gibson Les Paul '59  ;D

Θα καταδικαστείς για ασέβεια. Ο Γιέλβις δεν έπαιξε ποτές με λεπώλ.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω ρε μάγκα να 'ουμ, γι' αυτό το έγραψα, να ανεβάσεις λίγο πίεση  ;D

 

Την οποία και μόλις πήρα (80/130).

 

Επειδή είσαι αξιόλογος νέος, θα σε βοηθήσω να καταλάβεις.

 

Τα τιμώμενα πρόσωπα είναι οι Δικαστές. Γι' αυτό σηκώνεται ο κόσμος όρθιος όταν μπαίνει μέσα ο Δικαστής (στις Η.Π.Α., δεν ξέρω τι γίνεται εδώ).

 

Γιατί είναι τα τιμώμενα πρόσωπα; Διότι βρίσκονται εκεί με ιερό καθήκον (να δικάσουν).

 

Αν το τιμώμενο πρόσωπο ήταν ο κρατούμενος (δεν είναι) τότε θα έπρεπε όλοι να φορούν φόρμες.

 

Ο κρατούμενος λοιπόν (και όλοι όσοι βρίσκονται εκεί με επίσημη ιδιότητα) πρέπει επίσης να φορούν κοστούμι ή στολή σε σύνάρτηση με την επίσημη ιδιότητά τους.

 

Και βέβαια, ναι, πρέπει να την πληρώνεις εσύ για τον ίδιο λόγο που πληρώνεις και το φαγητό του: είναι μία χειρονομία εκ' μέρους της κοινωνίας ότι (στον όποιο βαθμό) η δική του παραβατικότητα είναι δική μας αποτυχία. Αν απλώς τον θεωρούσαμε όργανο του Σατανά, τότε θα ήταν αρκετό να του κόψουμε το κεφάλι. Όμως το μέτρο του Πολιτισμού που επιχειρούμε να εφαρμόσουμε είναι διαφορετικό.

 

Τελευταίο: αν ποτέ βρεθείς φυλακή, θα χαίρεσαι και θα ανακουφίζεσαι στην επίγνωση ότι κάποιοι σκέπτονται σαν εμένα και θα παρακαλάς να μην υπάρχει κανείς που να υποστηρίζει αυτό που έγραψες. Ναι;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι δική μας αποτυχία.

 

Φιλως ιμασται ΕΛΙΝΑΙΣ ,δαιν απωτυχενουμαι πωτεΣ,ι αλι αποτιχενουνε κε μαι τα διεφθιντηρια μας τα ρειχνουνε σαι αιμας γιατι μας ζουλεβυν που αιχουμε ιλιο κε κΣερουμαι να ζουμαι.

 

ΔΙΑΔΟΣΑΙΤΟ

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όσο και να φαίνεται παράξενο το θρεντ δεν έχει βγει σε κανένα σημείο οφτόπικ. Γιατί απλά είναι ένα θρεντ για τα πανηγύρια  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όσο και να φαίνεται παράξενο το θρεντ δεν έχει βγει σε κανένα σημείο οφτόπικ. Γιατί απλά είναι ένα θρεντ για τα πανηγύρια  :D

 

Είπαμε, είσαι αξιόλογος νέος, οπότε θα διαθέσω μερικές ακόμη πληροφορίες.

 

Όπως ακριβώς και στις κινηματογραφικές ταινίες, ο τίτλος ενός νήματος δε σημαίνει τίποτε.

 

Ούτε καν η υπόθεση σημαίνει τίποτε. Όποιος κάθεται να δει μία ταινία κρίνοντας από την υπόθεση, είναι ολίγον βλαμμένος.

 

Π.χ. η υπόθεση "Δημοσιογράφος με σημαντική επιτυχία στις γυναίκες έρχεται σε επαφή με διάφορυς συμπολίτες του στην κοσμοπολίτικη ατμόσφαιρα της Ρώμης στη δεκαετία του 60". δε λέει απολύτως τίποτε για το "Ντόλτσε Βίτα" του Φελλίνι.

 

Συνεπώς, κανένα νήμα δεν είναι για τα πανυγήρια.

 

:)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου