Προς το περιεχόμενο

Τα 20 καλύτερα solos


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν είναι να μιλήσουμε για Blur, τότε το καλύτερο σόλο δεν μπορεί μπορεί παρά να είναι το σόλο στο Tender που είναι και γαμάτο γενικότερα...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 105
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

καλα ειμαι μεγαλη πλακα ειναι οτι εγω ΣΟΒΑΡΑ το θεωρω το καλυτερο σολο κιθαρας που εχω ακουσει ποτε μου & οι περισσοτεροι νομιζετε οτι κανω πλακα... 8O :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

φαινεται οτι ειμαι μια μειοψηφια στο βασιλειο των πεντατονικων "ιου-ιου" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ειμαι μεγαλη πλακα ειναι οτι εγω ΣΟΒΑΡΑ το θεωρω το καλυτερο σολο κιθαρας που εχω ακουσει ποτε μου & οι περισσοτεροι νομιζετε οτι κανω πλακα... 8O :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

φαινεται οτι ειμαι μια μειοψηφια στο βασιλειο των πεντατονικων "ιου-ιου" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ξέχασες το σόλο στο Bullet The Blue Sky. Right?

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ειμαι μεγαλη πλακα ειναι οτι εγω ΣΟΒΑΡΑ το θεωρω το καλυτερο σολο κιθαρας που εχω ακουσει ποτε μου & οι περισσοτεροι νομιζετε οτι κανω πλακα... 8O :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

φαινεται οτι ειμαι μια μειοψηφια στο βασιλειο των πεντατονικων "ιου-ιου" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Κι εγώ μαζί σου! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ειμαι μεγαλη πλακα ειναι οτι εγω ΣΟΒΑΡΑ το θεωρω το καλυτερο σολο κιθαρας που εχω ακουσει ποτε μου & οι περισσοτεροι νομιζετε οτι κανω πλακα... 8O :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

φαινεται οτι ειμαι μια μειοψηφια στο βασιλειο των πεντατονικων "ιου-ιου" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Κι εγώ μαζί σου! 8)

 

+1 = 3 (Μέχρι στιγμής! 'Αντε, φανερωθείτε και οι υπόλοιποι...!)

 

Αμάν πια με τις πεντατονικές και τις πέμπτες...!

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασες το σόλο στο Bullet The Blue Sky. Right?

 

+10000000!

 

 

τρομερο σολο...οπως αλλωστε ολα (τα ελαχιστα) σολο του Edge!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ειμαι μεγαλη πλακα ειναι οτι εγω ΣΟΒΑΡΑ το θεωρω το καλυτερο σολο κιθαρας που εχω ακουσει ποτε μου & οι περισσοτεροι νομιζετε οτι κανω πλακα...

 

φαινεται οτι ειμαι μια μειοψηφια στο βασιλειο των πεντατονικων "ιου-ιου"

 

Και να προσπαθήσεις να γίνεις τόσο κουλός,αποκλείεται να τα καταφέρεις...

Επίσης προτίνεται και για την καλύτερη προσπάθεια φάλτσων νοτών που μπορεί κάποιος να τραγουδήσει.. :lol: :lol:

Οκ superfunk μας ισοπέδωσες.. 8O :D

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου