Προς το περιεχόμενο

Pro Tools για Windows 10


Jazzombie

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Παιδιά καλά τα windows 10 αλλά είναι για πτωχούς.

Εγώ έχω ένα λαπτοπ με windows 10 και το εμφανίζω μόνο για να το βλέπουν όταν έρχονται από την εφορία. Κανονικά μόνο Mac.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Guru

Παιδιά καλά τα windows 10 αλλά είναι για πτωχούς.

Εγώ έχω ένα λαπτοπ με windows 10 και το εμφανίζω μόνο για να το βλέπουν όταν έρχονται από την εφορία. Κανονικά μόνο Mac.  ;D

 

εγώ πάλι ρε Χάρη έχω ένα σκονισμένο MacBook Pro κάτω από το γραφείο μου και το εμφανίζω μόνο όταν έρχεται κάνας πτωχός να γουστάρει... κανονικά μόνο Win 7 (προς το παρόν)... ;D

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε υπήρχε ο περιορισμός pro tools σε pc μόνο με m-audio, αλλά δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα.

 

Όχι, δεν υπάρχει πλέον.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μια φορά ένας πλούσιος και  ΣΟΒΑΡΟΣ φίλος μου (γράφει μουσική με MAC) μου έκανε μια πλάκα...........................

 

Καθόμουν στο μπαλκόνι στο διαμέρισμα και περναγε στο δρομο από κάτω με την πορσε του την μποξτερ την καμπριο και μια μ$#$$@$ , και με βλέπει και  φωνάζει.

 

- ΓΡΑΦΕ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΑ WINDOWS ΔΙΑΚΟΝΙΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ !!!!!

και γκαζώνει και φεύγει.

 

χαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχα

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα, ένας πλούσιος αλλά πονόψυχος φίλος μου, έκοψε το Μακ του στα δύο και μου έδωσε το μισό για να έχω και εγώ.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Καθόμουν στο μπαλκόνι στο διαμέρισμα και περναγε στο δρομο από κάτω με την πορσε του την μποξτερ την καμπριο και μια μ$#$$@$ , και με βλέπει και  φωνάζει.

 

 

 

Πλέον τα Mac (ακόμα και τα pc) είναι λίγο πιο ακριβά από μια boxster.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον τα Mac (ακόμα και τα pc) είναι λίγο πιο ακριβά από μια boxster.  ;D

 

Αυτή η μ$#$$@$ που λέει όμως, είναι ακριβό μοντέλο.

Δεν ξέρω τι λειτουργικό τρέχει, και τι γίνεται με RAM όμως.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η μ$#$$@$ που λέει όμως, είναι ακριβό μοντέλο.

Δεν ξέρω τι λειτουργικό τρέχει, και τι γίνεται με RAM όμως.

 

 

Πάντα οι μ$#$$@$ έχουν λειτουργικό που απαιτεί πολλούς πόρους, ενώ έχει και πολλές τρύπες.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Εμένα, ένας πλούσιος αλλά πονόψυχος φίλος μου, έκοψε το Μακ του στα δύο και μου έδωσε το μισό για να έχω και εγώ.

 

α όλα κι όλα... σ αγαπάω σε εκτιμάω αλλά να ξέρς...

παρότι δεν το χρησιμοποιώ δεν πρόκειται ποτέ να κόψω το μισό mac να στο δώσω για να χεις εσύ ολόκληρο δικό σου να μεγαλουργείς και εγώ να μην μπορώ να εμφανίζω το μισό που έμεινε στους πτωχοί ώστε να μου δίνουν τα λεφτάκια τους (παραμένοντας αυτοί φτωχοί και κάνοντας εμένα πλούσιο) για τις δουλειές που τους κάνω στα Win... :P

 

ΥΓ ο παραθαλάσσιος γέροντας πως και δεν επενέβη ακόμα... μάλλον θα έχασε το κλειδί του Garage και θα κλειδώθηκε μέσα... ;D

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον τα Mac (ακόμα και τα pc) είναι λίγο πιο ακριβά από μια boxster.  ;D

 

;D :'(

 

Ήμουν στην Βιέννη την προηγούμενη εβδομάδα και πηγα στο Apple store. Ρώτησα πόσο έχει το καινούργιο iMac Pro με δυο extra οθόνες και μου είπαν "ιφ  γιου χαβ το ασκ γιου κεντ αφφορντ ιτ μαδερφακερ" και πληροφοριακά οτί δίνουν και μια  Porsche σμπροξτερ δώρο. Αυτά.  ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου