Προς το περιεχόμενο

Windows Vista


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 222
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderator

Bill Gates, in an interview with Newsweek, suggested that the next version of Windows would "be more user-centric."[9] When asked to clarify what he meant, Gates said:

"That means that right now when you move from one PC to another, you've got to install apps on each one, do upgrades on each one. Moving information between them is very painful. We can use Live Services to know what you're interested in. So even if you drop by a [public] kiosk or somebody else's PC, we can bring down your home page, your files, your fonts, your favorites and those things. So that's kind of the user-centric thing that Live Services can enable.

 

Τώρα πια είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι για τα επόμενα χρόνια δεν πρόκεται να επιστρέψω στα windows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Windows 7 = Οι 7 πληγές;

Τουναντίον, εγώ είμαι αισιόδοξος! Μου φαίνεται ότι η Microsoft έχει το συνήθειο να βγάζει λειτουργικά με βάση τη λογική "ένα καλό κι ένα μάπα". Έχω και παραδείγματα:

 

Windows 95 - Παναγία βόηθα

Windows NT4 - Τα καλύτερα Windows της εποχής τους

Windows 98 - Και πάλι κάνανε πολλά λάθη

Windows 2000 - Φανταστικά

Windows ME - Προσπαθώ να σπρώξω κόσμο στα Mac και το Linux

Windows XP - Αποδείχτηκαν καλύτερα απ' όσο περίμενε κι ο ίδιος ο Bill Gates

Windows Vista - Μην τα ξαναλέμε

Windows 7 - Λες να το κάνανε το θάμα; ;)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bill Gates, in an interview with Newsweek, suggested that the next version of Windows would "be more user-centric."[9] When asked to clarify what he meant, Gates said:

"That means that right now when you move from one PC to another, you've got to install apps on each one, do upgrades on each one. Moving information between them is very painful. We can use Live Services to know what you're interested in. So even if you drop by a [public] kiosk or somebody else's PC, we can bring down your home page, your files, your fonts, your favorites and those things. So that's kind of the user-centric thing that Live Services can enable.

 

Καλά έχει κάνει πίου ο άνθρωπος από το πολύ χρήμα; :( Τι νόημα έχει αυτό το πράγμα; ???

Ρε λες να απαρνηθούμε τα ''παράθυρα'';  ???

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Windows 7 = Οι 7 πληγές;

 

Windows ME - Προσπαθώ να σπρώξω κόσμο στα Mac και το Linux

 

 

Κι όμως, η Microsoft είχε προειδοποιήσει, αλλά εμείς το περάσαμε για διαφήμιση τότε:

Το 'λεγε η κοπελιά στην αφίσα: "ΜΕ σου λέω!"  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά παράθυρα και άρχισε να μπάζει από παντού. Ας βγει ο Gates στην σύνταξη να αναλάβει κανένας άλλος... όχι ότι θα αλλάξει τίποτε αλλά τα όνειρα είναι δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθίστε γιατί εγώ δεν το έπιασα καθόλου... ::) ::) ::)

 

Βγαίνουν καινούργια windows....  ???

 

Ποιό καινούργια και από τα καινούργια vista ... ???

 

Ή πλάκα κάνετε όλοι σας ...???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου