Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση του forum 2018


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
28 λεπτά πριν, Tamtam είπε

Λάκη, κι εγώ παρομοίως... επέλεξα να παρακολουθώ τις απαντήσεις σε αυτό το θέμα και δεν έχω λάβει καμία απ' όσες ακολούθησαν το προηγούμενο σχόλιό μου.

Παιδιά και εγω ψάχνομαι. Φαντάζομαι ολοι θα κανουμε beta test τον επομενο καιρό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατήρησα επίσης ότι ο αριθμός των αναρτήσεών μου ειναι ξαφνικά μεγαλύτερος κατά περίπου 100. Μήπως να το κοιτάξετε, δε θέλω να λέω πολλά :classic_biggrin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τόσοι αυτοματισμοί εδώ μέσα, θες να το γυρίσουμε στο manual τώρα?

:classic_biggrin:

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, otto## είπε

Παρατήρησα επίσης ότι ο αριθμός των αναρτήσεών μου ειναι ξαφνικά μεγαλύτερος κατά περίπου 100. Μήπως να το κοιτάξετε, δε θέλω να λέω πολλά :classic_biggrin:

Αυγατίσανε! Γούρι είναι, γούρι! 🙂

(Άσχετο αλλά μόλις πρόσεξα πως το αυγά αλλά και το αβγά είναι ορθογραφικά σωστά! Ωωωω!!!)

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λίγα λόγια, το update καλυτέρεψε τι? Όχι ότι δε μου αρέσει, αλλά πέραν των τυχών τεχνικών θεμάτων και του εκσυγχρονισμού, υπάρχει κάποια αναβάθμιση στο περιεχόμενο ή στις ευκολίες. Ίσως έχει ήδη αναφερθεί πιο πάνω βέβαια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα μου ήρθε ειδοποίηση ότι με ευχαρίστησε κάποιος για κριτική σε κομμάτι του που απάντησα πριν 20 μήνες.

Το πρόβλημα είναι είναι ότι μου απάντησε πριν 20 μήνες...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίδα το συστημα των clips.

Το βρίσκω πολύ καλό ως λογική δημοσίευσης που μπαίνει μετά και στο profile οπου θα υπάρχουν

οργανωμένα και κριτικές μαζι με την περιγραφή. 

Ισως μπορει να βελτιωθεί και καλύτερα, για κάποιον π.,χ. που μετα απο μια κριτική γιατι ο ρόλος των

Clip ήταν παραδοσιακά και για να επιφέρει βελτιώσεις απο κριτικές που θα ακολουθήσει ο OP και πως

αυτές θα παρατίθονται.

 Ωραίο όμως πάντως. Προσωπικά βρισκω ωραίο και χρήσιμο το σύστημα το καινούργιο και τα αντιστοιχα

notifications. μιαχαχαχαχαχχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρόβλημα όμως είναι ότι ήδη υπάρχει μια πολύ μεγάλη βιβλιοθήκη από κλιπς που είναι αδύνατον μάλλον να κατανεμηθούν σωστά στα προφιλ των μελών.

Ποιός θα το κάνει άλλωστε....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου