Προς το περιεχόμενο

Έχω καθυστέρηση


DELAGOHN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε μην αποπαίρνετε τα παιδιά που πρωτομπαίνουν και δεν έχουν διαγνώσει τι ρεμάλια είμαστε και την ποιότητα του χιούμορ μας... ας του απαντήσουμε πρώτα τεχνικά...να έχει και λόγο ο άνθρωπος να μας ανεχτεί...':wink:'

 

ΥΓ. ρε ντίνο τι μάρκα είναι το εργαλείο...κάπου το ξέρω ':lol:'

 

:P

 

ευτυχώς φιλοτιμήθηκαν κάποιοι άλλοι να απαντήσουν τεχνικά... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μην αποπαίρνετε τα παιδιά που πρωτομπαίνουν και δεν έχουν διαγνώσει τι ρεμάλια είμαστε και την ποιότητα του χιούμορ μας... ας του απαντήσουμε πρώτα τεχνικά...να έχει και λόγο ο άνθρωπος να μας ανεχτεί...':wink:'

 

ΥΓ. ρε ντίνο τι μάρκα είναι το εργαλείο...κάπου το ξέρω ':lol:'

 

:P

 

ευτυχώς φιλοτιμήθηκαν κάποιοι άλλοι να απαντήσουν τεχνικά... :)

 

Σωστός , αλλά εδώ που τα λέμε ο τίλος ήταν λίγο κάπως...το πρώτο πράγμα που μου ήρθε να γράψω σαν απάντηση(διαβάζοντας μόνο τον τίτλο)ήταν: Καλή λευτεριά. :-) :-)

 

Τέσπα σκάω, για να μην το μαμήσουμε το thread :)

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελλειπα για διακοπες γι αυτο χαθηκα. Το μονο που ξερω για την καρτα ειναι οτι ειναι soundblaster live και ο υπολογιστης ειναι παλιος(2001). Οσο για τον τιτλο, χιουμορ ηταν,δεν θα ξαναγινει...Παντως ρωτησα, γιατι 2 φιλοι μου που ειχαν το ιδιο προβλημα το ξεπερασαν χωρις να αλλαξουν καρτες αλλα δεν θυμουνται πως...Τι να τους πεις? Δηλαδη αποκλειεται να ειναι καποια παραμετρος?

Επισης και κανενα αλλο προγραμμα για ηχογραφηση? εχω το sx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελλειπα για διακοπες γι αυτο χαθηκα. Το μονο που ξερω για την καρτα ειναι οτι ειναι soundblaster live και ο υπολογιστης ειναι παλιος(2001). Οσο για τον τιτλο' date=' χιουμορ ηταν,δεν θα ξαναγινει...Παντως ρωτησα, γιατι 2 φιλοι μου που ειχαν το ιδιο προβλημα το ξεπερασαν χωρις να αλλαξουν καρτες αλλα δεν θυμουνται πως...Τι να τους πεις? Δηλαδη αποκλειεται να ειναι καποια παραμετρος?

Επισης και κανενα αλλο προγραμμα για ηχογραφηση? εχω το sx[/quote']

 

Βάζεις kX drivers από εδώ: http://kxproject.lugosoft.com που υποστηρίζουν ASIO για πολύ μικρή καθυστέρηση. Και εγώ σε μια audigy αυτούς τρέχω και έχω φτάσει τα 5ms που δεν ακούγονται καθόλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον θα χρησιμοποίησαν τους asio4all ή τους kx drivers και μέσω αυτών θα μείωσαν το latency. Πάντως με αυτήν την κάρτα μην περιμένεις και πολλά πολλά.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μην αποπαίρνετε τα παιδιά που πρωτομπαίνουν και δεν έχουν διαγνώσει τι ρεμάλια είμαστε και την ποιότητα του χιούμορ μας... ας του απαντήσουμε πρώτα τεχνικά...να έχει και λόγο ο άνθρωπος να μας ανεχτεί...':wink:'

 

 

 

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

 

 

οκ ευχαριστω πολυ. Τωρα θα πρεπει να μαθω να εγκαθυστω drivers. Ειμαι εντελως ασχετος!!

 

Ψάξε για τους drivers(στο site της εταιρίας κλπ)και κατέβασέ τους.Ύστερα απλώς κάνε τους εγκατάσταση όπως θα έκανες μια εφαρμογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάξε για τους drivers(στο site της εταιρίας κλπ)και κατέβασέ τους.Ύστερα απλώς κάνε τους εγκατάσταση όπως θα έκανες μια εφαρμογή.

 

ενταξη, θα σας πω τα αποτελεσματα, :lol: , μωλις εχω νεοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου