Προς το περιεχόμενο

Korg Styles


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ή αν κάποιος έχει Korg αρμόνιο (pa80' date='60γενικά Pa series ή οτι Korg να ναι)

ας μου στείλει με e-mail μερικά rock,pop,ballad,beat styles

Ευχαριστώ[/quote']

Δεν ξέρω αν βρήκες,αν όχι όμως επικοινώνησε μαζί μου μέσω Email ή καλύτερα μέσω MSN..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αναλογία γυναικών, είναι υπέρ μας,

 

Για καλή κοπέλα....... υπάρχουν πολλές καλές κοπέλες αλλά η ευρεσή τους είναι ένας γολγοθάς που ο καθένας μας τον ανεβαίνει μόνος του.

 

Δεν μπορεί να μας βοηθήσει κανένας σε αυτό φίλε, είμαστε μόνοι μας.

 

Εγώ βρήκα στην πορεία της ζωής μου καλές αλλά τις έδιωξα με την συμπεριφορά μου και με τον αλλαζονικό μου χαρακτήρα, και τελευυταία αναλώνομαι σε εφήμερες σχέσεις,

 

Η μόνη γυναίκα τελικά που με ανέχεται και μένει μαζί μου είναι η μουσική,

 

Μην είστε αλλαζόνες, αν βρείτε μια καλή και όμορφη κοπέλα, κρατήστε την , συμβιβαστείτε, και κερδίστε την με την υπομονής σας , για να μην καταλήξετε σάπιοι σαν εμένα που ενω νομίζω οτι κάνω μαγκιές, τελικά είμαι ενα αλλαζονικό ανθρωπάκι, μίζερο , ερωτευμένο με τον εαυτό του.....

 

υπάρχει καλή δουλειά για styles και pcg και στο KIdnepro αλλά είναι επι πληρωμής όσων αφορά τα Korg.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μπέρδεψες τώρα.... Γίνεται αυτά να βγαίνουν από το στόμα του ανθρώπου με την μοναδική λάμψη;....

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cos_dr ήταν με χιούμορ η παραπάνω αναφορά μου σε σένα όσον αφορά την μοναδική λάμψη κλπ. αλλα θα σου απαντήσω σοβαρά τώρα.

 

Συμφωνώ αν όχι 99,τότε 100% μαζί σου σε ότι είπες και για κακή/καλή μου τύχη κάνω τα ίδια και εγώ.

 

Υ.Γ. συγνώμη για το θέμα αλλα έπρεπε να απαντήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου