Προς το περιεχόμενο

Κάθε πότε πρέπει να αλλάζω τις πένες μου?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

59 minutes ago, yameth said:

 όπως με ενημέρωσε όταν με κάλεσε για να μάθει τον λόγο που κατέβηκε κάποιο βίντεο, δεν τα ανεβάζει ο ίδιος.

 

Ποιος τα ανεβάζει?

Μίλησε στο κοινό σου κύριε Yameth.

Επεξεργασμένο από fusiongtr

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ενας επαγγελματίας είτε έχει συνεργάτες, είτε αναθέτει σε ειδικούς. Που είναι το μυστήριο;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, yameth said:

Ενας επαγγελματίας είτε έχει συνεργάτες, είτε αναθέτει σε ειδικούς. Που είναι το μυστήριο;

 

Αααα, μάλιστα.

Εντάξει, κατάλαβα.

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Πίκος Απίκος said:

 

 

δεν είναι απο αυτα που θα σταματήσω για το δω.

Δεν με εκφράζει και δεν το θεωρώ αποδεικτικό μεγάλης κιθαριστικής δεξιοτεχνίας.

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, δεν αρκεί να ανεβοκατεβαίνεις κλίμακες - για τα ηλεκτρικά του κομμάτια το λέω, που είδα στο κανάλι του, ούτε να κάνεις βαράκια για να γίνεις "ροκατζής".
Εχω φίλους με διπλώματα στην κλασική κιθάρα, που παίζουν τη Chaconne του Bacη από την εκτέλεση του Segovia (που δεν την έπαιζε ούτε ο Julian Bream λέμε τώρα) και όταν πιάνουν την ηλεκτρική γελάμε όλοι μαζί -και αυτοί μαζί βέβαια, γιατί έχουν αυτογνωσία.

Όοσ για το βίντεο που ποσταρίστηκε δεν θέλω να το ακυρώσω, ο άνθρωπος έχει αφιερώσει ώρες στη μελέτη, αλλά δεν ξέρω τι στα #@^@$% είναι. Δεν έχει καμία σχέση με τη σύνθεση του Paco De Lucia πάντως, με τον ίδιο τίτλο (ούτε αναφέρει και στα info του βίντεο).
Να "δανείστηκε" τον τίτλο; Το κομμάτι του Paco De Lucia πάντως είναι το original , με βαθμό δυσκολίας/ερμηνείας διαστημικό, και ακούγεται και σαν φλαμένγκο, με εναλλαγές ρυθμού, λεγκάτα, αρπέτζιο, τρέμολο αρπέτζιο κ.λπ, όλο το πακέτο αυτής της μουσικής - δεν είναι απλά μονοδιάστατη επίδειξη τεχνικής.
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 minutes ago, Tamtam said:



Όοσ για το βίντεο που ποσταρίστηκε δεν θέλω να το ακυρώσω, 

 

 

 

άρα καλά μου φαινόταν πολύ απλοϊκό...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου