Προς το περιεχόμενο

NT Show off


NT Nick Trick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νικ με ολη την καλη προθεση κ με κινδυνο να φαω κ εγω τα καντηλια μου, ο Μανος ο,τι κ να λεει κ διαλογος γινεται, κ σιγουρα οπως φερεται σ'εσενα δεν ειναι προσωπικο, αλλα ουτε κ προσβλητικο οσο κ να χτυπαει ασχημα.

 

Τα καντηλια που ριχνεις ομως στο Μανο ειναι. Κ αποτρεπουν καποιον να μπει στο θρεντ κ να πει κατι που μπορει εν δυναμει να βοηθησει. Ασε που ειναι κατι που φαινεται καπως απο μερους σου κ μπορει να σε κανει να το μετανιωσεις κ να αισθανθεις ασχημα μολις ηρεμησεις

 

 

  • Συμφωνώ 2

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε φιλε βρασιδα, μπηκε με ενα στυλακι εδω μεσα, στη ψυχρα δεν εχεις ταλεντο και αρχησε να το παιζει super guru, free ειμαστε απο τον ποιο αρχαριο μεχρι τον ποιο... κτλ. λες και τοσα χρονια που παιζω και ακουω δεν εχω κριση και στον εαυτο μου και στους αλλους, απλα παιζω μονος χαλκιδικη χωρις δασκαλο και μπαντα αν ειχα αυτα τα δυο!!!!!!!!!!!!!!!

Επεξεργασμένο από NT Nick Trick

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μας αρέσεις και σε θέλουμε
και σ' αγαπάμε και υποφέρουμε
Και μας την δίνεις και παθαίνουμε
και όταν μας λείψεις αρρωσταίνουμε

 

Πειράζει πού όπως μπεις τα κάνεις όλα λίμπα, πειράζει;
Όχι, δεν πειράζει

 

 

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε γνωστη μεσω διαδυκτιου ανεβαζοντας βιντεακια, πολλα λαικ κτλ. να τα αποτελεσματα!!!

https://www.lauracoxmusic.com/

πριν δεκα χρονια

 

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου