Προς το περιεχόμενο

Τραπεζικο εμβασμα σε Thomann - δεν υπαρχει i-bank - πως;...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

 

εχεις λοιπον μια κανονικη debit card (με την οποια τραβας χρηματα απο τον λογαριασμο σου στην Εθνικη).

Μπορεις λοιπον στο check out του Thomann να την χρησιμοποιησεις κανονικα.

 

image.thumb.png.a90b1cf6e25258abba97b55bdc262ce1.png

Προσπαθησα αλλα δεν μπορω, δεν ξερω, μπαινω στο check out, επιλεγω Ελλαδα αλλα δεν ξερω πως να συνεχισω, η παραγγελια εχει ηδη γινει και μου εχουν στειλει mail για εμβασμα.

 Εν τω μεταξυ δεν ξερω αν δεν το προσεξα, αλλα τελειωνοντας την αγορα δεν με εβγαλε στο check out για να επιλεξω.

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, george956 είπε

Εν τω μεταξυ δεν ξερω αν δεν το προσεξα, αλλα τελειωνοντας την αγορα δεν με εβγαλε στο check out για να επιλεξω.

 

 

Δεν υπαρχει περιπτωση να μην εκανες λαθος.

Κανε την παραγγελια ξανα ή επικοινωνησε μαζι τους ,εχουν ΕΛΛΗΝΕΣ στο customer service,τα τηλεφωνα θα τα βρεις στο site (ή στο email που σου εστειλαν) 

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

 

Δεν υπαρχει περιπτωση να μην εκανες λαθος.

Κανε την παραγγελια ξανα ή επικοινωνησε μαζι τους ,εχουν ΕΛΛΗΝΕΣ στο customer service,τα τηλεφωνα θα τα βρεις στο site (ή στο email που σου εστειλαν) 

Μπλεξαμε !!! Στη σελιδα ειχε τρεις επιλογες, bank κατι, paypal και ενα ακομα amazon κατι αν θυμαμαι καλα, επελεξα το bank κατι γιατι δεν εχω τα αλλα δυο, εδωσα διευθυνση κλπ, πατησα "αγορα" και αυτο ηταν....

Τελος παντων, τους εγραψα οτι θελω να ακυρωσω την παραγγελια για να την ξανακανω εξηγωντας τους λογους και ζητησα να μου απαντησουν μεχρι το βραδυ, εξηγωντας επισης οτι αν δεν εχω εγκαιρη απαντηση θα παω το πρωι για το εμβασμα.

 

EDIT

 

Μαλλον εκανα λαθος τελικα...

Δεν νομιζω οτι χρειαζεται να ακυρωσω την παραγγελια, απλα θα την ξανακανω σωστα...

Επεξεργασμένο από george956

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, george956 είπε

Τα συμπληρωσα ολα στο check out, στο "Card Holder" τι βαζω;..

 

 

Το ονομα σου ακριβως οπως ειναι γραμμενο πανω στην καρτα

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Superfunk είπε

 

 

Το ονομα σου ακριβως οπως ειναι γραμμενο πανω στην καρτα

Να 'σαι καλά Superfunk, ευχαριστω !

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παραγγελια ακυρώθηκε

 

"Unfortunately it seems that there was a problem when entering your credit card details online. The payment could not be authorized by your bank / credit card provider. Therefore, your order could not be processed."

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Dr. No είπε

Αδερφέ τόσες ώρες θα είχες ανοίξει ένα paypal και θα είχες κάνει τη δουλειά σου ήδη και το κυριότερο με ασφάλεια

Δεν μου χρειαζεται το paypal οι αγορες μου μεσω ιντερνετ ειναι μια στα πεντε χρονια. Θα παρω αυριο την τραπεζα και θα μαθω τι εχει γινει, οσο για την ασφαλεια μια χαρα ασφαλης ειναι η αγορα με καρτα.

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, george956 είπε

Θα παρω αυριο την τραπεζα και θα μαθω τι εχει γινει, οσο για την ασφαλεια μια χαρα ασφαλης ειναι η αγορα με καρτα.

Nαι αλλά απ' ότι ξέρω οι τράπεζες έχουν βάλει πλέον κάποιες νέες δικλείδες ασφαλείας, με κωδικούς στο κινητό κλπ. έτσι ώστε να μην μπορεί να κάνει αγορές κάποιος που έχει τον 16ψήφιο αριθμό της κάρτας σου και τον 3ψηφιο από πίσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου