Προς το περιεχόμενο

Shanghai'd in Shanghai


Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, Superfunk είπε

 

Ετσι δηλαδη

 

 

Αυτό δεν είναι σοσιαλισμός.

 Στον δικό μου σοσιαλιστικό κόσμο δεν διαχειρίζονται έτσι οι πανδημίες.

 Ο κόσμος, οι επωφελούμενοι των κρατικών υπηρεσιών έχουν υψηλού επιπέδου ενημέρωση, καθοδήγηση, η γνώμη τους μετράει και υπάρχει σωστή διαλογή, μέχρι και εξατομίκευση της αντιμετώπισης των αναγκών.

 Γιατί στον δικό μου κόσμο που θα σας φέρω, εγώ και οι ΟΜΟΙΟΙ μου, δεν θα υπάρχουν σπατάλες και ρεμούλες, τα ελλείμματα θα είναι συγκρατημένα, το χρέος βιώσιμο και θα υπάρχουν πραγματικές επενδύσεις ελεγμένες για την νομιμότητα των κεφαλαίων τους και η υγεία, η παιδεία, η ασφάλεια δεν θα ιδιωτικοποιούνται.

 

 Θα τα αναλύσω στο προεκλογικό μου πρόγραμμα σε μια εποχή που το όραμά μου ευνοείται για εντύπωση στη λαϊκή συνείδηση και πίστη διότι η υπάρχουσα κυβέρνηση είναι για τα ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ χαχαχαχχαχα

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Στον δικό μου σοσιαλιστικό κόσμο

 

 

 

  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, fusiongtr είπε

"αυτόνομα όπλα", να δεις σε ποιο σημείο έχουν φτάσει τα πράγματα. Μιλάμε πχ για drones που δεν χρειάζονται χειριστή, που παίρνουν μόνα τους αποφάσεις για ποιον θα σκοτώσουν, και αυτά γίνονται real time, την ώρα που πετάνε.

"Μυαλό" χωρίς ψυχή, δεν υπάρχει χειρότερο.

Τα είχα δει, και τα είχα απωθήσει από τη μνήμη μου, μου τα ξαναθύμισες αγαπητέ φιούζιον, ευχαριστώ.

 

Αυτά τουλάχιστον είναι ξεκάθαρα "όπλα" για εμένα. 

 

Ενω αυτά τα -ειδή, δεν ξέρω πώς να τα χαρακτηρίσω. Θα μου πεις, εσένα αυτό σε μάρανε, αν θα σε ξεπατσιάζει στο μέλλον ένα κυνοειδές, να σκέφτεσαι ίτθ σε έφαφε ο "σιδερένιος σκύλος" και όχι ένα τυφέκιο πχ ή ένα ξίφος. Ξέρω γω μωρέ, άνθρωπος ειμαι κι εγώ με τις περιέργειές μου. Οι άλλοι βούλιαζε ο τιτανικός και παίζαν μέχρι το τέλος, ας έχω κι εγώ αυτό το κόλλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

 

 

Γελάτε αλλά ο δυτικός σας κόσμος υποτίθεται πως πρεσβεύει στον απόλυτο βαθμό αυτά που εγώ ευαγγελίζομαι και δυστυχώς επειδή είναι πλήρως ΑΝΕΠΑΡΚΗΣ και ΚΑΘΕΣΤΩΤΙΚΟΣ είναι ακατανόητο να με κατηγορείτε εμένα που τον στηλιτεύω ή σε ότι τον στηλιτεύω είναι γιατί έχω μια σκοπιμότητα.

 

 Να φέρω ένα κομμουνιστικό καθεστώς.

 

 να μου λένε ΕΜΕΝΑ🤣 δέξου αυτό που έχεις και λέγε ευχαριστώ και κάτσε φρόνιμος, υπέμενε, αμα δεν τα καταφέρνεις πια βάλτα με τον εαυτό σου, αλλιώς αν δεν σου αρέσει να πας στα ΓΚΟΥΛΑΓΚ.

 

 Ακατανόητη η στάση αυτή και δεν με πτοεί.

 Θα συνεχίσω να αγωνίζομαι γιατί ΕΧΩ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ, ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ Ο ΔΥΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ, εγώ την ανεπάρκειά του την αντισταθμίζω με την προσπάθειά μου να τον αλλάξω και να τα βάλω με τους ΤΑΓΟΥΣ και τους ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ που τον υπονομεύουν. χαχααχχα

 

 και αντί να είστε μαζί μου, μου φαίνεται πως είστε ΕΝΑΝΤΙΟΝ μου.

 Γιατί μάλλον είστε ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΕΝΟΙ, έτσι σας έκανεχαχαχαχαχχαχαχ🤣

2 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Να υποθέσω... πληκτράδες;

Σοσιαλιστές.

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Η εε είναι ανύπαρκτη. Βασικα δεν υπηρξε ποτε

 

Υπερβολές. 

 

(Σκέψου απλά ότι χωρίς αυτήν και τη βοήθεια της απλά θα ήμασταν τώρα ΣΟΥΔΑΝ όταν χρεωκοπησαμε.)

 

Άρα σίγουρα υπήρξε, και υπάρχει και θα υπάρχει. 

 

Εξακολουθεί και είναι η δεύτερη οικονομική δύναμη στον πλανήτη. 

 

Έχουν γίνει λάθη?

Φυσικά. 

Υπάρχει έλλειμμα ηγεσίας ?

Ναι.

Υπάρχουν μανδαρίνοι στις Βρυξέλλες που δεν βλέπουν πέρα από τη μύτη τους?

Σίγουρα. 

 

Αλλά η πλήρης απαξίωση της ΕΕ ειδικά από ΕΜΑΣ που χωρίς αυτήν θα ειμασταν ακόμα μέρος του τρίτου κόσμου είναι ύβρις. 

 

  • Συμφωνώ 2

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Superfunk είπε

 

 

Αλλά η πλήρης απαξίωση της ΕΕ ειδικά από ΕΜΑΣ που χωρίς αυτήν θα ειμασταν ακόμα μέρος του τρίτου κόσμου είναι ύβρις. 

 

 

ok sue me

 

το αν και πόσο υπάρχει θα το δεις άμεσα από Σεπτέμβρη και μετά

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dimsonic είπε

 

ok sue me

 

Γιατί?

Έχουμε φιλελεύθερη δημοκρατία και ο καθένας είναι ελεύθερος να λέει τη γνώμη του.

Όταν έρθει ο @cos_dr και ο κομμουνισμος να προσέχεις τι λες ως τότε we agree to disagree  :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Superfunk είπε

 

Γιατί?

 

επειδή ΣΕ την έβρισα.

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
15 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 να μου λένε ΕΜΕΝΑ🤣 δέξου αυτό που έχεις και λέγε ευχαριστώ και κάτσε φρόνιμος, υπέμενε, αμα δεν τα καταφέρνεις πια βάλτα με τον εαυτό σου, αλλιώς αν δεν σου αρέσει να πας στα ΓΚΟΥΛΑΓΚ.

 

Κωστάκης μας, ποτέ δεν σου είπαμε κάτσε φρόνιμος. Το αντίθετο... Με συντριπτική πλειοψηφία  υποστηρίζουμε τη Δημοκρατία: Πες τη γνώμη σου γιατί είναι δικαίωμα σου.

Μπορεί να διαφωνούμε με την άποψη σου, αλλά το δικαίωμα σου να την εκφράζεις είναι αναφαίρετο. Το αυτό και δι' υμάς.

Τα γκούλαγκ δεν είναι στο δικό μας σύμπαν. Είναι δημιουργία του υπαρκτού σοσιαλισμού.

Εδώ ο καθένας μιλάει ελεύθερα. Εκεί όχι. 🤐

Μόλις το εμπεδώσεις αυτό θα νοιώσεις πολύ καλύτερα 😄   

Και που ξέρεις... μπορεί και να το αγαπήσεις 😍

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου