Προς το περιεχόμενο

COMACOZER - MYDRIASIS (Full Album)


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 minutes ago, dimsonic said:

πές έναν άλλο στην Ελλάδα

...ψάχνουμε τον μονόφθαλμο στην χώρα των τυφλων;... ούτε Ελλάδα ούτε κάπου αλλού απ' όσο ξέρω
Δεν με ενδιαφέρουν οι μονόφθαλμοι και οι οι "ημιτασιον"...
Αν κάποιος μου πει "αυτός" έβαλε "αυτό" στο ραδιόφωνο, θα πάω να αγοράσω ραδιόφωνο και μάλιστα στέρεο, να τον ακούω κάθε φορά...(απ' όσο ξέρω ούτε κάποιο web radio συγκινήθηκε...δεν προμοτάρεται απο κάποια "εταιρεία")
Υ.Γ.: ...μιλάμε για one man project.....

 

Επεξεργασμένο από Pavloz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Pavloz είπε

...ψάχνουμε τον μονόφθαλμο στην χώρα των τυφλων;... ούτε Ελλάδα ούτε κάπου αλλού απ' όσο ξέρω
Δεν με ενδιαφέρουν οι μονόφθαλμοι και οι οι "ημιτασιον"...
Αν κάποιος μου πει "αυτός" έβαλε "αυτό" στο ραδιόφωνο, θα πάω να αγοράσω ραδιόφωνο και μάλιστα στέρεο, να τον ακούω κάθε φορά...(απ' όσο ξέρω ούτε κάποιο web radio συγκινήθηκε...δεν προμοτάρεται απο κάποια "εταιρεία")
Υ.Γ.: ...μιλάμε για one man project.....

 

Ευτυχως

😉

Σοβαρα τωρα..συγκινεισαι μ αυτο?

 

Παντως βαζει τετοια κατα καιρους. Υποθετω δεν ειναι κανεις μπεντρουμ "αρτιστ" σαν εμας...κανενα ραδιο δεν παιζει τετοια αγνωστου πατρος

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πετάγομαι εγώ σαν την π....α και βάζω δείγμα Amon Düül II μήπως και κάποιος δεν τους ξέρει και ενδιαφερθεί.

Το κομμάτι είναι του 1971 παρακαλώ.

 

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, dimsonic said:

Ευτυχως

😉

Σοβαρα τωρα..συγκινεισαι μ αυτο?

 

Παντως βαζει τετοια κατα καιρους. Υποθετω δεν ειναι κανεις μπεντρουμ "αρτιστ" σαν εμας...κανενα ραδιο δεν παιζει τετοια αγνωστου πατρος

Έχεις καταφερει να κανεις ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ κατι εξισου καλο; (συνολικα, δεν αναφερομαι μονο στο ειδος) Εγω οχι (ουτε καν δλδ) οποτε ναι, συγκινουμαι!
Τετοια επαιζα στο δικο μου web radio και πηρα τον "χηνο"...το σταματησα... τωρα που πηρα ενα refurbished desktop σκεφτομαι να το ξαναβαλω μπροστα κι οποιος ακουει...οποιος δεν ακουει, ας κοιμαται "ησυχος"... 😉

Just now, fusiongtr said:

Πετάγομαι εγώ σαν την π....α και βάζω δείγμα Amon Düül II μήπως και κάποιος δεν τους ξέρει και ενδιαφερθεί.

Το κομμάτι είναι του 1971 παρακαλώ.

 

 

 

Ωχ! Τι μου θύμισες τώρα...🐘🌱 🧪

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Pavloz είπε

 

Ωχ! Τι μου θύμισες τώρα...🐘🌱 🧪

 

Κομματάρα αυτό, αλλά τελείως άλλη φάση οι 13 floor ...

Οι Amon Düül II ήταν από τους πρωτοπόρους της λεγόμενης krautrock σκηνής στην Γερμανία.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Pavloz είπε

Έχεις καταφερει να κανεις ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ κατι εξισου καλο; (συνολικα, δεν αναφερομαι μονο στο ειδος) 

Κανε μια βολτα στο soundcloud μου να δεις.

Απ αυτο που εβαλες πιστεύω imho πολλα καλυτερα.

Και web radio εκανα με 27 ακροατες....

Μεγιστο....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, fusiongtr said:

 

Κομματάρα αυτό, αλλά τελείως άλλη φάση οι 13 floor ...

Οι Amon Düül II ήταν από τους πρωτοπόρους της λεγόμενης krautrock σκηνής στην Γερμανία.

Ο προβληματικός εγκέφαλός μου δουλεύει περίεργα, μην παρεξηγείς...
Krautrock... οι Earthless και συγκεκριμένα Ο Isaiah είναι φανατικοί οπαδοί... γι αυτό τους αγαπάω...

8 minutes ago, dimsonic said:

Και web radio εκανα με 27 ακροατες....

Μεγιστο....

...σε ρίχνω "τα μάλα"... έκανα αφιέρωμα στους Iron Maiden το '20 και έφτασα τους 60+ ( οι 50 ήταν απο UK εντωμεταξύ...)🤣

16 minutes ago, dimsonic said:

Κανε μια βολτα στο soundcloud μου να δεις.

Απ αυτο που εβαλες πιστεύω imho πολλα καλυτερα.

1. Σίγουρα καλύτερα από μένα...(στείλε link)
2. Θα πρέπει να τα ακούσω ΟΛΑ κι εφόσον μου αρέσουν (μη ξεχνάμε τα περι ορέξεως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σημειωθεί εδώ και να καταχωρηθεί στα πρακτικά πως:
1. ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ακόμα και να βέπω tele (φτου!)
2. ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ να τις ακούω (μου θυμίζουν τις τσιρίδες από ΤΙΣ πρώην συζύγους μου)...
Χωρίς πλάκα... αν δεν ήταν το "αφεντικό" στη μέση (από σεβασμό στο πρόσωπό του και μόνο κι ας θαφτηκε με την πώληση της μουσικής του), θα είχα ξεκινήσει κίνημα (εδώ μπαίνει το επίθετο ρατσιστής) για την εξάλειψή τους...
You Shall Not Pass!!! | Know Your Meme
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Pavloz είπε

 

1. Σίγουρα καλύτερα από μένα...(στείλε link)
2. Θα πρέπει να τα ακούσω ΟΛΑ κι εφόσον μου αρέσουν (μη ξεχνάμε τα περι ορέξεως)

ξέρεις οι μουσικές που ανεβαίνουν εδώ από πολλά παιδιά είναι πολύ πιό μπροστά από τον μοναχικό καβαλάρη ..... που έβαλες, αλλά επειδή το ζητήσατε 😊 δράττομαι της ευκαιρίας και με την ανοχή των υπολοίπων άκου αυτά τα δείγματα.... Βάζω 5-6 ας πούμε στα γούστα σου για να μην πέσεις στα πολύ εξτρημ.

Κάποια από αυτά γράφτηκαν ....40-45 χρόνια πριν (μόνο στο προτελευταίο έχω απλώς μικρή συμμετοχή γιατί το ανέλαβε άλλος συνάδελφος, όλα τα άλλα είναι δια χειρός). Το τελευταίο είναι καβεράκι.

 

 

 

 

 

 

 

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Pavloz said:

Έχεις καταφερει να κανεις ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ κατι εξισου καλο; (συνολικα, δεν αναφερομαι μονο στο ειδος) Εγω οχι (ουτε καν δλδ) οποτε ναι, συγκινουμαι!
Τετοια επαιζα στο δικο μου web radio και πηρα τον "χηνο"...το σταματησα... τωρα που πηρα ενα refurbished desktop σκεφτομαι να το ξαναβαλω μπροστα κι οποιος ακουει...οποιος δεν ακουει, ας κοιμαται "ησυχος"... 😉

Ωχ! Τι μου θύμισες τώρα...🐘🌱 🧪

 

 

3 hours ago, Pavloz said:

Έχεις καταφερει να κανεις ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ κατι εξισου καλο; (συνολικα, δεν αναφερομαι μονο στο ειδος) Εγω οχι (ουτε καν δλδ) οποτε ναι, συγκινουμαι!
Τετοια επαιζα στο δικο μου web radio και πηρα τον "χηνο"...το σταματησα... τωρα που πηρα ενα refurbished desktop σκεφτομαι να το ξαναβαλω μπροστα κι οποιος ακουει...οποιος δεν ακουει, ας κοιμαται "ησυχος"... 😉

Ωχ! Τι μου θύμισες τώρα...🐘🌱 🧪

 

 

3 hours ago, fusiongtr said:

Το κομμάτι είναι του 1971 παρακαλώ.

 

Η χρονιά που γεννήθηκα τελικά ειχε να δώσει και κάτι άλλο εξαιρετικό (εκτός από μένα, βέβαια!) 🤣

 

Επεξεργασμένο από Pavloz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου