Προς το περιεχόμενο

Τonewood ή χαρτόνι;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Χμμμμ...

Μάλιστα... μάλιστα... Μετά το "jazz bass" που είδαμε τις προάλλες, τώρα αυτό! 

 

Αυτά βλέπω και θεωρώ ότι σε ένα εγγύς μέλλον τα vintage κούτσουρα μας θα αποκτήσουν... μυθική αξία 😄

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τέτοια βλέπω και σκέφτομαι να πουλήσω το αυτοκίνητο και να πάρω 3-4 GibsonFenders.

Αν προσθέσω και αυτές που έχω, σε καμιά 20αριά χρόνια τα παιδιά μου θα αγοράζουν πολυκατοικία...

I can saw a woman in two, but you won't wanna look in the box when I'm through...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει γεμίσει ο τόπος βίντεο, κιθάρα από πιτόγυρα, κιθάρα από ψηφοδέλτια, κιθάρα από πεταμένες αποδείξεις λιανικής, κιθάρα από κάλτσες, κιθάρα από μαγνητάκια ψυγείου, κιθάρα από κουραμπιέδες, που τα πετάει ο άλλος σε έναν κουβά εποξικής ρητίνης, και μετά δίνει σχήμα. Ε ρε φίλος, ρητίνη είναι η κιθάρα στην ουσία. Σταφιδόψωμο λέμε. Δε λέμε ψωμένιες σταφίδες. Γιατί η ζύμη το δένει όλο.

 

Εμένα με ανησυχεί ότι κάνουνε όλοι προπόνηση για φτώχεια. Αμα βγαίνει το custom shop και μας λέει για χαρτόνια, φανταστείτε η squier από τι θα φτιάχνει. Από κόκκαλα και βιομάζα αντιφρονούντων.🤣

 

 

  • Like 1
  • Χαχα 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

Από κόκκαλα και βιομάζα αντιφρονούντων.🤣

 

Εχω εγκυρη πληροφορηση μεσα απο το Custom shop…απο κοκκαλα και βιομαζα αρνητων των telecaster…🤣🤣🤣

  • Χαχα 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nklshp είπε

Εχω εγκυρη πληροφορηση μεσα απο το Custom shop…απο κοκκαλα και βιομαζα αρνητων των telecaster…🤣🤣🤣

Κατάλαβα... Παιδιά χάρηκα που σας γνώρισα όλους, να είστε όλοι γεροί!

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, nklshp είπε

Εχω εγκυρη πληροφορηση μεσα απο το Custom shop…απο κοκκαλα και βιομαζα αρνητων των telecaster…🤣🤣🤣

https://cibum.gr/nea/apofasi-stathmos-tis-ee-enekrine-entoma-os-trofima/

  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου