Προς το περιεχόμενο

Πως επαναφερουμε τα ΠΑΝΤΑ στο νεο μας PC?


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, trolley είπε

Είστε λίγο προκλητικοί και οι δύο.

γιατί προκλητικοί?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, dimsonic είπε

γιατί προκλητικοί?

Εγω έχω κάνει μερικά ημίγυμνα  πάντως 😁

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία μέρα άνοιξα το PC μου και διαπίστωσα πως δεν έκανε boot. Εξέτασα το BIOS και δεν "έβλεπε" καθόλου το δίσκο. Συμπέρανα ότι ο δίσκος... πάπαλα. Αμέσως σηκώθηκα από την καρέκλα και έσπευσα προς το μπαλκόνι που ήταν η γυναίκα μου, κλωτσώντας στη διαδρομή τη γάτα η οποία νιαούρισε υστερικά. Όταν έφτασα στο μπαλκόνι, της λέω "Τον γ##$%%σατε τον υπολογιστή, εσύ και ο γυιος σου, με τις μα$$%ς που βλέπετε κάθε μέρα". Της τραβάω ένα χαστούκι και αυτή άρχισε να κλαίει. Βλαστημώντας πήγα προς την κουζίνα να πάρω ένα μαχαίρι για να ανοίξω την πλαϊνή θήκη - πάνω στην ορμή μου κόπηκα στο συρτάρι με τα μαχαιροπήρουνα, οπότε άρχισα τα καντήλια, και δεν ασχολήθηκα καν να μαζεύω τις σταγόνες αίμα που έπεφταν στο πάτωμα απ'όπου πέρναγα. Πίσω στον υπολογιστή, αφού απέτυχα να ξεβιδώσω με τη μύτη του μαχαιριού, άρχισα τις κλωτσιές μαζί με καντήλια. Ο γείτονας μάλλον κοιμόταν γιατί άκουσα από κάτω κάτι φωνές απελπισίας. "Βούλωσέ το ρε μα#$%κα" μου είπε. Κατέβηκα κάτω με τα σώβρακα και άρχισα να ρίχνω γροθιές στην πόρτα. Κάποιος πρέπει να φώναξε την αστυνομία γιατί τώρα είμαι σε κελί.

 

Πολιτισμός;

 

  • Like 1
  • Χαχα 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, LK είπε

Εγω έχω κάνει μερικά ημίγυμνα  πάντως 😁

 

Καλλιτεχνικά ημίγυμνα φαντάζομαι ...

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, trolley είπε

Πίσω στον υπολογιστή, αφού απέτυχα να ξεβιδώσω με τη μύτη του μαχαιριού,

 

Πολιτισμός;

 

Νοτ. Get a screwdriver 😁

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

 

Καλλιτεχνικά ημίγυμνα φαντάζομαι ...

Κράτα το ημίγυμνα για σιγουριά 😝

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, dimsonic είπε

γιατί προκλητικοί?

Προφανώς, επαινώ την προνοητικότητά σας, σε αντίθεση με την εμπειρία που έχω από άλλους, οι οποίοι σε αντίστοιχη περίπτωση θα τα "έπαιζαν".

  • Like 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, trolley είπε

Προφανώς, επαινώ την προνοητικότητά σας, σε αντίθεση με την εμπειρία που έχω από άλλους, οι οποίοι σε αντίστοιχη περίπτωση θα τα "έπαιζαν".

αν έχεις την υπομονή να ανατρέξεις σε προηγούμενες χιλιάδες νήματα, θα δεις ότι η προνοητικότητα δεν υπήρχε εξ απ ανέκαθεν.

Γεννήθηκε δε χαρντ γουει.

 

Και ανέφερα σαφώς, ο 512 ήταν δίσκος καθημερινής αποθήκευσης εντ γουεντ νταουν δε ντρεην.

Ο πολιτισμός στην περίπτωσή του ήταν ότι με την αντικατάσταση ενός 512ssd παίρνεις έναν 2ΤΒ συμβατικό και μάλιστα άμεσα

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου