Προς το περιεχόμενο

Newbie needs advice for drum pedals!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εγω πηρα την παρασκευη το pearl,και εχω παθει πλακα!!δεν τα περιμενα τοσο καλα ρε παιδια....Εχω παιξει με το Iron Cobra και με το Yamaha....Το pearl τα παταει και τα δυο!!! :)

xexexe!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παιδια εγω πηρα την παρασκευη το pearl' date='και εχω παθει πλακα!!δεν τα περιμενα τοσο καλα ρε παιδια....Εχω παιξει με το Iron Cobra και με το Yamaha....Το pearl τα παταει και τα δυο!!! :)

xexexe!!!!![/quote']

 

για ποιο πεταλι μιλας? το 2002?

παντως και εγω το ιδιο εχω να δηλωσω για τα πεταλια της pearl. για την τιμη τους ειναι η καλυτερη επιλογη. (προσωπικη αποψη παντα ετσι? :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ενοοιτε το 2002!!!!Φοβερο παιδια απλα φοβερο!!!Μονο και μονο η τσαντα μεταφορας που σου δινουν σε σχεση με την τσαντα του Tama,τα λεει ολα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Τελικα πηρα το Eliminator 2002C και η αλήθεια είναι πως έχω μείνει βλάκας. Μπορεις να το φέρεις, όπου θέλεις, όπως θέλεις! Έχω παίξει μόνο λίγες ώρες και είδα διαφορα στις δυναμικές μου! Βεβαια, από ότι κατάλαβα,θα μου πάρει καιρό ωσπου να το συνηθισω εντελώς και να βρω την τέλεια ρυθμιση για μένα.

 

Αυτα!

 

Σας ευχαριστώ πολυ όλους για την βοήθεια! :D

a href="www.myspace.com/randomwalkband">RandomWalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου