Προς το περιεχόμενο

Ένας χρόνος χωρίς τον Βαγγέλη Παπαθανασίου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

 

Βάλε του ρε ένα σωστό "μη φεύγεις".... Με αυτό που έβαλες θα πάει στο Νότιο Πόλο ο Άνθρωπας....

Πάρε 'δω Κώστα μου, πασά μου...

 

 

  • Χαχα 1
  • Ευχαριστώ 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ώρα που το έγραψα έπινα. Δεν βάζω φώτο γιατί θέλει επεξεργασία λόγω προσωπικών δεδομένων. Συγχωρνατε με. 😂

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους!!Τωρα ηρθαμε στα ισια μας.Σαν να μην ελειψε μια μερα ο waterfall!!Eτσι μας θελω !!Το παλιο ''καλο'' noiz!! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ηταν ευκολο να ψαξω να βρω μηπως καποιοσ αλλος το ανεβασε.Αλλα μιας και ειναι απο τα αγαπημενα κομματια του Bαγγελη ,ιδου!Ετσι σαν φορο τιμης στην τεραστια προσωπικοτητα του.Θα σε θυμομαστε Βαγγελη μεχρι ναρθουμε να σε βρουμε.Ελπιζω ο water fall σαν καλυτερος γνωστης απο εμενα να ανεβασει  καποια αλλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, pericles είπε

Ελπιζω ο water fall σαν καλυτερος γνωστης απο εμενα να ανεβασει  καποια αλλα.

Ο Waterfall μπορεί να ανεβάζει μουσική του Παπαθανασίου (που κανείς δεν έχει ξανακούσει) για ώρες, αλλά δεν υπάρχει ενδιαφέρον. Τέλος πάντων, τσέκαρε το παρακάτω βίντεο με τον Σμαραγδή, λέει πολλά και ενδιαφέροντα για το ποιόν του ανθρώπου Βαγγέλη Παπαθανασίου.🙏 

 

  • Like 2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετη συνεντευξη .Πραγματικα αυτος ο Δημοσιογραφος εχει ''καρυδια'' !!!!!!!!!!!

Οτι εχω ακουσει και δει απο αυτον εχει μεγαλο ενδιαφερον.Ως επι το πλειστον εχει φερει σημαντικους ανθρωπους και κυριως αντισυστημικους (επιστημονες ,οικονομικα στελεχη και πληθωρα ΑΛΗΘΙΝΩΝ ανθρωπων που δεν ιδρωνει το αυτι τους απο το συστημα της αποβλακωσης .Ευγε Κωστα !!Αισθανομαι πραγματικα λιγος που δεν εχω τις γνωσεις που πρεπει για τοσο σημαντικους ανθρωπους.Αλλα ποτε δεν ειναι αργα .👍

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, pericles είπε

Εξαιρετη συνεντευξη .Πραγματικα αυτος ο Δημοσιογραφος εχει ''καρυδια'' !!!!!!!!!!!

Οτι εχω ακουσει και δει απο αυτον εχει μεγαλο ενδιαφερον.Ως επι το πλειστον εχει φερει σημαντικους ανθρωπους και κυριως αντισυστημικους (επιστημονες ,οικονομικα στελεχη και πληθωρα ΑΛΗΘΙΝΩΝ ανθρωπων που δεν ιδρωνει το αυτι τους απο το συστημα της αποβλακωσης .Ευγε Κωστα !!Αισθανομαι πραγματικα λιγος που δεν εχω τις γνωσεις που πρεπει για τοσο σημαντικους ανθρωπους.Αλλα ποτε δεν ειναι αργα .👍

Ο Σαχινης εχει κ ενδιαφεροντες καλεσμενους, αλλα εξ ισου σημαντικο το ποσο σωστα διαχειριζεται τη συζητηση με τον καλεσμενο. 

Μπραβο @Waterfall-K, mk2 για το upload, θα το δω αργοτερα σιγουρα

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου