Προς το περιεχόμενο

Ανακοίνωση Moog Music.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν κάνεις quote μέσα από απάντηση άλλου, κληρονομεί το quote. Δηλαδή:

 

image.thumb.png.c063cbfac4b774b073861a6d93b07f6c.pngimage.thumb.png.b12fe34d851592235327a8cfc617d71f.png

7 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Μάλλον το μπέρδεμα γίνεται λόγω κινητού.

Μας δίνει αυτό. Που είναι λάθος. Οπότε να αποφεύγεται. Το πιασα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vrasidas27 είπε

Άντε παλιιιιι.... Οκ 

Από το x-touch κυρίως κ κάποια μικτακια είναι η θετική εμπειρία μου

 

🙃

 

Μήπως να ανοίξετε κανένα νήμα "Ανακοίνωση Moog Music" να τα γράψετε αυτά?

  • Χαχα 2

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Πώς μπορείτε και βλέπετε και πώς μπορείτε και γράφετε από τέτοια μαραφέτια δεν μπορώ να το καταλάβω.

Λάθος άτομο ρωτάς.😎 Δεν μπαίνω απ'το κινητό ούτε στο FB, πρώτον γιατί δεν βλέπω πλέον κοντά, και δεύτερον γιατί μετά από 13 χρόνια μπροστά 3-screen pc setups (κι εδώ και ένα χρόνο σε 4-screen setup) οτιδήποτε μικρότερο φαντάζει στα μάτια μου κόλαση.

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K mk2
  • Like 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

 

Μήπως να ανοίξετε κανένα νήμα "Ανακοίνωση Moog Music" να τα γράψετε αυτά?

Συμφωνώ. Μπορώ να το ανοίξω εδώ? Μέσα στο θέμα που λέγεται "Ανακοίνωση Moog Music" ? 

Νομίζω θα ταίριαζε 

  • Χαχα 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

Αν κάνεις quote μέσα από απάντηση άλλου, κληρονομεί το quote. Δηλαδή:

 

Το πιασα.

 

 

Δεν κατάλαβα Χριστό.

Πώς να κάνεις quote μέσα από απάντηση άλλου?

 

Αν πατήσω "παράθεση" σε ποστ κάποιου, βλέπω μόνο ότι έχει γράψει αυτός, και όχι την τυχόν παράθεση που έχει κάνει.

Επεξεργασμένο από fusiongtr

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Μανώλης Χναράκης είπε

Αυτό δεν έχει 80 έχει κοντά στα 400

 

Σύμφωνοι, αλλά μπροστά σε ένα UF8 ένα Avid S1 ή ένα Mackie Universal Pro είναι "φθηνιάρικο". Αλλά όχι τόσο που να μου σκορπίσει σε 6 μήνες χρήσης.

 

Γιατί τα μικρά κοντρόλλερ να έχουν τόσο απαράδεκτη ποιότητα, διεταιρικά; Είναι λες και το έχουν συμφωνήσει όλοι. Ποιο το νόημα να βγάζουν κάθε 6 μήνες ένα καινούργιο μοντέλο που βγάζει 1 χρόνο μαξ; Αυτό αναρωτιέμαι. Δεν υπάρχει ενδιαφέρον για κάποιο κοντρόλλερ μεγαλύτερης αντοχής και πιο ακριβό;

5 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Δεν κατάλαβα Χριστό.

Πώς να κάνεις quote μέσα από απάντηση άλλου?

Στην απάντηση αυτή που διαβάζεις, αν με το ποντίκι μαρκάρεις το κείμενο "Δεν κατάλαβα Χριστό." μέσα από το μπλοκ της παράθεσης, και πατήσεις παράθεση, θα δεις ότι το κείμενο αποδίδεται σε εμένα, κι όχι σε εσένα που το έγραψες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ali Barout είπε

 

Σύμφωνοι, αλλά μπροστά σε ένα UF8 ένα Avid S1 ή ένα Mackie Universal Pro είναι "φθηνιάρικο". Αλλά όχι τόσο που να μου σκορπίσει σε 6 μήνες χρήσης.

 

Γιατί τα μικρά κοντρόλλερ να έχουν τόσο απαράδεκτη ποιότητα, διεταιρικά; Είναι λες και το έχουν συμφωνήσει όλοι. Ποιο το νόημα να βγάζουν κάθε 6 μήνες ένα καινούργιο μοντέλο που βγάζει 1 χρόνο μαξ; Αυτό αναρωτιέμαι. Δεν υπάρχει ενδιαφέρον για κάποιο κοντρόλλερ μεγαλύτερης αντοχής και πιο ακριβό;

 

Κάτι πάει στραβά εδώ.

Ψάχνω να βρω που το έχεις ξαναγράψει αυτό προηγουμένως και δεν μπορώ να το βρω.

 

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα.

 

Μόλις τώρα, fusiongtr είπε

Σύμφωνοι, αλλά μπροστά σε ένα UF8 ένα Avid S1 ή ένα Mackie Universal Pro είναι "φθηνιάρικο". Αλλά όχι τόσο που να μου σκορπίσει σε 6 μήνες χρήσης.

 

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

 

Στην απάντηση αυτή που διαβάζεις, αν με το ποντίκι μαρκάρεις το κείμενο "Δεν κατάλαβα Χριστό." μέσα από το μπλοκ της παράθεσης,

 

Δεν μπορώ να το κάνω αυτό.

Δεν βλέπω την δική μου παράθεση στην απάντησή σου, αλλά μόνο ότι έχεις γράψει εσύ.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

 

Σύμφωνοι, αλλά μπροστά σε ένα UF8 ένα Avid S1 ή ένα Mackie Universal Pro είναι "φθηνιάρικο". Αλλά όχι τόσο που να μου σκορπίσει σε 6 μήνες χρήσης.

 

Γιατί τα μικρά κοντρόλλερ να έχουν τόσο απαράδεκτη ποιότητα, διεταιρικά; Είναι λες και το έχουν συμφωνήσει όλοι. Ποιο το νόημα να βγάζουν κάθε 6 μήνες ένα καινούργιο μοντέλο που βγάζει 1 χρόνο μαξ; Αυτό αναρωτιέμαι. Δεν υπάρχει ενδιαφέρον για κάποιο κοντρόλλερ μεγαλύτερης αντοχής και πιο ακριβό;

 

Για το x-touch το λες αυτό?

Το θεωρείς φτηνιαρικο?

Το x-touch (όχι το κόμπακτ) έχει περίπου 550. Το mackie 1100. Εννοείς πως θα έπρεπε να υπάρχει κάτι με καλύτερη ποιότητα, κάπου ανάμεσα?

Υποψιάζομαι πως έχω μπερδευτεί μάλλον στην πρώτη ερώτηση που σου έκανα. 

Αλλά μ'ενδιαφερει η συγκεκριμένη συζήτηση για τα controller , οπότε αν μπορείς Γιώργη πληζ απαντα με 😚

 

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου