Προς το περιεχόμενο

Λυπάμαι...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
10 λεπτά πριν, Yannis Methenitis είπε

Θα είμαι εκεί!

Σχεδόν δίπλα είσαι...

Θα έρθει ο Ali;

  • Συμφωνώ 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλώσεις από Ρότζερ Γουότερς: "Φορ πολλά κρόνια, πίστευες ότι το Ναρκ Σαϊντ Οβ Δη Μουν δεν επιδέχεται βελτίωσις, μέχρι που δοκίμασας γουρνοπούλος σε τάπερ και την άκουσες".

  • Χαχα 5

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@trolley

 

Για ρώτα ρε συ. ΚιμΒορντΖ θα παίζει αΦτος; ΑκουΓω ότι τον πήρε ο ΓουοτερΣ γιατί είναι λέει κομμουνιΖνΤισ

 

 

 

 

 

 

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 1
  • Χαχα 4

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Superfunk είπε

@trolley

 

Για ρώτα ρε συ. ΚιμΒορντΖ θα παίζει αΦτος; ΑκουΓω ότι τον πήρε ο ΓουοτερΣ γιατί είναι λέει κομμουνιΖνΤισ

 

 

 

 

 

 

Για τόσο μεγάλους πληκτράδες (τον ήξερα ήδη) αφήνω να μιλήσει μόνο ο Καταράκτης, εγώ είμαι πολυ΄λίγος.

  • Χαχα 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, manosx είπε

με τον ηχο απο το παπακι το 50ρι το εξαβολτο με την τρυπια εξατμιση, που ειναι τρικαβαλο στην ανηφορα και πατιναρει η πρωτη. Τετοιο μπασιμο να κανει το κλαρινο.

Ρε φίλε γιατί μας καταστρέφεις με τέτοιες περιγραφές; Έχω βάλει μία ώρα τώρα κι ακούω Γιώργο Μάγκα να βρω ακριβώς αυτό το μπάσιμο. Μέχρι και το ζωντανό με την πυργάκη και τον παυσανία στον ήχο ψάχνω, και δεν το βρίσκω το μπάσιμο το δοσμένο, το κάντους ινφίρμους.

 

Το πιο κοντινό είναι αυτό, αλλά δεν είναι το πλατωνικο, ιδανικό μπάσιμο. 

 

Στο 0:52.

 

Αν δεν το βρω θα σκάσω μιλάμε!

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, trolley είπε

Για τόσο μεγάλους πληκτράδες (τον ήξερα ήδη) αφήνω να μιλήσει μόνο ο Καταράκτης, εγώ είμαι πολυ΄λίγος.

Δεν χρειάζεται, η σκηνική παρουσία του τα λέει όλα. Όσο για την μπάντα, ήδη από την εποχή του Kawai K4 (τέλη '80s) έπαιζε unplugged με σύνδεση Bluetooth, τεχνολογία δηλαδή που την εποχή εκείνη ήταν ακόμα σε πειραματικό στάδιο.
Πολύ μπροστά...

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Waterfall-K mk2 είπε

Bluetooth, τεχνολογία δηλαδή που την εποχή εκείνη ήταν ακόμα σε πειραματικό στάδιο

Και είναι όντως η ακτινοβολιά Bluetooth που του έχει κάμει τη ζημιά.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, trolley είπε

Και είναι όντως η ακτινοβολιά Bluetooth που του έχει κάμει τη ζημιά.

Σίγουρα. Τότε χρησιμοποιούσαν εκατονταπλάσια ισχύ στα διάφορα πειράματα, δεν είχαν κατασταλάξει ακόμα.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Ali Barout είπε

Ρε φίλε γιατί μας καταστρέφεις με τέτοιες περιγραφές; Έχω βάλει μία ώρα τώρα κι ακούω Γιώργο Μάγκα να βρω ακριβώς αυτό το μπάσιμο. Μέχρι και το ζωντανό με την πυργάκη και τον παυσανία στον ήχο ψάχνω, και δεν το βρίσκω το μπάσιμο το δοσμένο, το κάντους ινφίρμους.

 

Το πιο κοντινό είναι αυτό, αλλά δεν είναι το πλατωνικο, ιδανικό μπάσιμο. 

 

Στο 0:52.

 

Αν δεν το βρω θα σκάσω μιλάμε!

 

 

 Πολυ ωραιο παραδειγμα, αλλα νομιζω δεν εγινα κατανοητος.

 

 Αυτο που εβαλες ειναι η περιπτωση που σε εχει περασει μηχανακι καλο, και εχεις το 125 διχρονο και τη γκομενα πανω και η γκομενα ειναι φαγανη και εχει κατσει το μηχανακι, και κανεις το κατεβασμα αλλα τεζαρει ο κοφτης και καρφωνεται στη ροπη το μηχανακι και δεν το κλεινεις το γκαζι μπας και φτασεις τον μπουστη (μπ, βασικο) που σε περασε.

 

 Αυτο που εννοω εγω θελει αλλη σχολη.

 

 

 

 

 

 

 

 Πας στο 2.08

 

 Ξεκιναει με την τριτη ταχυτητα που εχεις μεσα στο σασμαν, και λες θα με παρει την ανηφορα, αλλα ειναι αποτομη και κρεμαει το παπι το 50αρι, και στο 2.14 κανεις το κατεβασμα στη δευτερα, αλλα βλεπεις οτι δεν ανεβαζει στροφες οποτε στο 2.18 βαζεις και την πρωτη ΑΛΛΑ ειναι πολυ ψηλες οι στροφες και σκορτσαρει ο κινητηρας, οποτε καπακι στο 2.19 ξαναβαζεις τη δευτερα και τωρα πλεον κρεμαει σταθερα, εχει κοψει και φορα, οποτε το παιρνεις αποφαση και, εδω ειναι το πολυ σημαντικο, στο 2.27 βαζεις πλεον την πρωτη, ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ, και πατιναρει σταθερα μεχρι το 2.34

 

 Ετσι ειναι οι μεγαλοι παιχτες. Λενε ιστοριες με το παιξιμο τους, ιστοριες με πονο απο τη ζωη βγαλμενες.

 

 Αμα μεγαλωσεις θα σου κανω αναλυση και τρεμολια kerry king, που λεει την ιστορια που εσπασε το καρτερ απο τη φορμουλα ενα τη δεκακυλινδρη με τις 18.000 στροφες, η μηπως ηταν το στουκας του Β παγκοσμιου που εκανε καθετη εφορμηση, αυτο το μπερδευω λιγο, αλλλα dive bomb το λενε, μαλλον αυτο θα ειναι.

Επεξεργασμένο από manosx
  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου