Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με καινούργιο Marshall


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμενα τα V30 δεν μου αρεσαν οσα εχω δοκιμασει, ακριβως λογω των πριμων.
Καπου εβλεπα ενα βιντεο για τα V30, και τα καινουργια κινεζικα ειναι πιο ωραια τα πριμα τους.
Τα 75 μου ακουγονται πιο γεματα, αλλά τα greenback με μεγαλυτερη ακριβεια στον ηχο.
Βεβαια υπαρχουν και τα EV που πολλοι θεωρουν αμερικανιά, αλλα αξιζει να τα δοκιμασει κανεις, γιατι μπορει να βρει αυτο που του αρεσει τελικα σε αυτα.
Τα eminince επισης μου αρεσουν απο αυτα που εχω δοκιμασει.

 

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Alter είπε

Αν βρω να δοκιμάσω και κανένα greenback θα ήταν σούπερ! Είναι πιο μπάσα από τα G-12 65;

 

Νομίζω το ιδανικό έχεις. Ηχείο με πολύ μπασο, και μαλακά πρίμα. Το greenback έχει λιγότερα μπάσα, και περισσότερα μεσαία. Και έχει και τα μισά watt, εάν αυτό σε απασχολεί.

  • Like 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πηρα περυσι απο θωμα Sv20 combo bstock και την πρωτη βδομαδα αρχισε να κανει διακοπες , βγαζω ξαναβαζω βυσμα κιθαρας και στρωνει. Πραγμα που γινεται ομως σιγουρα ξανα μεσα στην ωρα. Long story short μετα απο μηνες που δοκιμασα καλωδια,επικοινωνησα με θωμα (μου ειπαν φταινε οι λαμπες) ανοιξα τον ενισχυτη κ βρηκα μια φισα μισο-κουμπωμενη.

Απο τοτε δεν εχω κανενα θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου