Προς το περιεχόμενο

Roland GALAXIAS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, vrasidas27 είπε

@Waterfall-K Ο ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟΣ ΛΟΓΟΣ που αγοραζει καποιος mac ειναι καποια επαγγελματικη πλατφορμα που τρεχει αποκλειστικα σε Apple.

Δεν ενδιαφέρομαι για καμία επαγγελματική πλατφόρμα που τρέχει αποκλειστικά σε Apple, γενικά για την (τα) Apple μιλάω. Μην αρχίσουμε τώρα "πόλεμο" (και) εδώ "Mac vs PC" γιατί δεν θα βγάλουμε άκρη. Όποιος γουστάρει Apple, αράζει εκεί και πρόβλημα ουδέν.✌️

28 λεπτά πριν, trolley είπε

Δηλαδή, έπεσε 600 ευρώ σε πέντε-έξι χρόνια;

Αυτό περιμένεις; Είναι πολύς καιρός. μαν.

Δεν περιμένω, απλά ανέφερα ότι οι αρχικές τιμές συνήθως κατεβαίνουν μετά από καιρό. Αν είχα τώρα τα λεφτά που ζητάνε θα τα έδινα τρέχοντας, σιγά μην περίμενα την πτώση τιμής μετά από κάνα-δυο χρόνια.

14 λεπτά πριν, manosx είπε

ενα δυο

Πήγα προηγουμένως να γράψω κάτι και μου έβγαλε ότι είμαι μπλοκαρισμένος στο ΝΟΙΖ.😳 Το έβγαλε 3-4 φορές. Στο τέλος έκλεισα το ΝΟΙΖ, το ξανάνοιξα και εδώ είμαστε πάλι.😌

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Πήγα προηγουμένως να γράψω κάτι και μου έβγαλε ότι είμαι μπλοκαρισμένος στο ΝΟΙΖ.😳 Το έβγαλε 3-4 φορές. Στο τέλος έκλεισα το ΝΟΙΖ, το ξανάνοιξα και εδώ είμαστε πάλι.😌

 

Ώπαααα ....

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, fusiongtr είπε

Ώπαααα ....

Σκέφτομαι "τι έγινε ρε συ, μπλοκάρουν τώρα αυτούς που δεν γουστάρουν την Apple?🤔"😆

  • Χαχα 4

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου