Προς το περιεχόμενο

Fusiongtr


MarLog

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, LK είπε

Οριανθη

Ποιά είναι η Οριάνθη?

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κύριοι,

 

Είμαι μέλος από το 2009 και έχω βοηθηθεί και έχω βοηθήσει όπου μπορούσα. Ποτέ δεν είχα καμία σοβαρή διαφωνία με κανέναν και όλοι μου είστε συμπαθείς. 

 

Είμαστε μια ωραία κοινότητα με τα καλά και τα κακά της, γιατί απλά είμαστε άνθρωποι. Ως γνωστόν οι άνθρωποι κάνουν λάθη, όλοι μας έχουμε κάνει.

 

Με βάση λοιπόν το παραπάνω, σας προτρέπω να κάνουμε όλοι ένα βήμα πίσω, να σκεφτούμε πόσα καλά έχουμε ζήσει στο νοιζ και να ρίξουμε τους τόνους. 

 

Να δείξουμε κατανόηση και αγάπη μεταξύ μας. Παρεξηγήσεις συμβαίνουν και θα συμβαίνουν, ας τα αφήσουμε πίσω μας κι ας πάμε παρακάτω.

 

  • Like 5

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Οι γυναίκες που έχουν στα ενδιαφέροντα τους την μουσική είναι διαφορετικές από της άλλες, έχουν άλλο ενδιαφέρον

Είναι οι λεγόμενες τρελιάρες. Τουλάχιστον από όσες έχω γνωρίσει. 

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
8 ώρες πριν, cos_dr είπε

Ποιά είναι η Οριάνθη?

Μια ξεκούρδιστη.

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που έχουμε αναφέρει σαν αιτίες που κάνουν το noiz μη ελκυστικό σε νέα μέλη,

τις tele,τα αστεία,τα περί ανέμων και υδάτων και όχι τους καυγάδες τρίχρονων, τους εγωισμούς και τις απειλές για αποχώρηση.

 

Και δεν τα γράφω τα παραπάνω για να βάλω λάδι στη φωτιά,

αλλά πραγματικά η φάση κάποιες φορές είναι επιπέδου:"Μαμά, μου φάγαν το μπιφτέκι μου".

 

Κάποιοι παίρνουν την ψηφιακή τους περσόνα και το noiz πολύ πιο σοβαρά από ότι θα έπρεπε.

Και δεν παίρνουν καθόλου στα σοβαρά, τα σαφή μυνήματα αποδοκιμασίας ή επιδοκιμασίας,

των υπόλοιπων μελών, ενώ θα έπρεπε.

 

Τέλος, αν με το moderation του Λάκη ή του Βασίλη, έχουν πρόβλημα ας πούμε 3 από 30 μέλη με καθημερινή παρουσία,δε σημαίνει ότι οι υπόλοιποι 27 είναι κλίκα που τα έχει κάνει πλακάκια μαζί τους.

Κάτι άλλο συμβαίνει..

 

  • Συμφωνώ 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
24 λεπτά πριν, Kanimothrios είπε

Μου αρέσει που έχουμε αναφέρει σαν αιτίες που κάνουν το noiz μη ελκυστικό σε νέα μέλη,

τις tele,τα αστεία,τα περί ανέμων και υδάτων και όχι τους καυγάδες τρίχρονων, τους εγωισμούς και τις απειλές για αποχώρηση.

 

Και δεν τα γράφω τα παραπάνω για να βάλω λάδι στη φωτιά,

αλλά πραγματικά η φάση κάποιες φορές είναι επιπέδου:"Μαμά, μου φάγαν το μπιφτέκι μου".

 

Κάποιοι παίρνουν την ψηφιακή τους περσόνα και το noiz πολύ πιο σοβαρά από ότι θα έπρεπε.

Και δεν παίρνουν καθόλου στα σοβαρά, τα σαφή μυνήματα αποδοκιμασίας ή επιδοκιμασίας,

των υπόλοιπων μελών, ενώ θα έπρεπε.

 

Τέλος, αν με το moderation του Λάκη ή του Βασίλη, έχουν πρόβλημα ας πούμε 3 από 30 μέλη με καθημερινή παρουσία,δε σημαίνει ότι οι υπόλοιποι 27 είναι κλίκα που τα έχει κάνει πλακάκια μαζί τους.

Κάτι άλλο συμβαίνει..

 

Μα ναι, αυτό κάνουμε!

Όλη την ημέρα είμαστε σε τηλεδιάσκεψη μέσω zoom (όλοι oi mods και ο admin)  και συζητάμε πώς θα κάνουμε μοντερέσιον σε αυτούς μου δεν χωνεύουμε και πολύ και πως θα την χαρίσουμε στους άλλους που χωνεύουμε.

Μας ξεσκέπασαν !

Σας αφήνω τώρα, πάω στο νηπιαγωγείο μου, εχω σχολείο σήμερα.

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Kanimothrios είπε

επιπέδου:"Μαμά, μου φάγαν το μπιφτέκι μου".

 

 

Αυτο ακριβώς ήθελα τώρα. Αν και πρέπει να προσέχω τη διατροφή μου, μου γεννήθηκε η επιθυμία μόλις διάβασα αυτό για ένα καλό burger. Θα πάω το απόγευμα να φάω σε ένα καλό burger house που ξερω στι Χαλάνδρι. 

Να σαι καλά φίλε, μου έδωσες την ιδέα για μια ευχάριστη σημερινή.... διέξοδο. 😀

 

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Αυτο ακριβώς ήθελα τώρα. Αν και πρέπει να προσέχω τη διατροφή μου, μου γεννήθηκε η επιθυμία μόλις διάβασα αυτό για ένα καλό burger. Θα πάω το απόγευμα να φάω σε ένα καλό burger house που ξερω στι Χαλάνδρι. 

Να σαι καλά φίλε, μου έδωσες την ιδέα για μια ευχάριστη σημερινή.... διέξοδο. 😀

 

Juicy grill... Ότι καλυτερο

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα δεν είχε 15€ το burger ασούμε και αναμονή 30' και αίτηση για να καθίσεις θα ήταν τέλειο.

Αλλά υποθέτω ότι η αναμονή είναι δείκτης ποιότητας, το προτιμάει ο κόσμος. Δε χάνω επίσκεψη Αθήνα χωρίς να το επισκεφτώ 

  • Like 1

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου