Προς το περιεχόμενο

Fusiongtr


MarLog

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
8 λεπτά πριν, ex - v27, bk27 είπε

 

 

@LK 🤣 . Νομιζω μονος μου το εκανα. Καποιοι χαλιοντουσαν τοσο πολυ απο την παρουσια καποιων αλλων εδω μεσα οπως φαινεται, που απεσυρα κ το παλιο νικνεημ, να μη στραβωνουν, να μπορουν να κινουνται ελευθερα χωρις να χαλιουνται

Ξέρεις τι μου αρέσει. 

Υποτίθεται πως είμαι mod και ξέρω τι συμβαίνει εδώ μέσα. 

Τελικά,  δεν έχω ιδέα. 

Διαβάζω για επαγγελματίες που αποχώρησαν,  μέλη που μισούν κάποια άλλα,  διαβάζω τώρα ότι κάποιοι χαλάστηκαν με το παλιό σου nick (και σε πιστεύω)....αλλά ποτέ έγιναν όλα αυτά ρε παιδιά;

Και στο φινάλε  ,πάλι θα το πω ξανά...ε και;

Και εμένα μπορεί το σύνολο του νοιζ να με θεωρεί λαλάκα.

Πέραν του ότι δίκιο θα έχει, σιγά μην κάτσω να σκάσω. 

Αυτοί τη δουλειά τους...και εγώ τη δική μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LK είπε

Ξέρεις τι μου αρέσει. 

Υποτίθεται πως είμαι mod και ξέρω τι συμβαίνει εδώ μέσα. 

Τελικά,  δεν έχω ιδέα. 

Διαβάζω για επαγγελματίες που αποχώρησαν,  μέλη που μισούν κάποια άλλα,  διαβάζω τώρα ότι κάποιοι χαλάστηκαν με το παλιό σου nick (και σε πιστεύω)....αλλά ποτέ έγιναν όλα αυτά ρε παιδιά;

Και στο φινάλε  ,πάλι θα το πω ξανά...ε και;

Και εμένα μπορεί το σύνολο του νοιζ να με θεωρεί λαλάκα.

Πέραν του ότι δίκιο θα έχει, σιγά μην κάτσω να σκάσω. 

Αυτοί τη δουλειά τους...και εγώ τη δική μου...

Eγώ ορκίζομαι ότι θα είπω την αλήθεια.

 Τη δική μου αλήθεια.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Slew Rate είπε

Στα δικά μου μάτια, και κρίνοντας σαν απλό μέλος (γιατί έτσι ήμουν, ένα μέλος που του άρεσε -γενικότερα- το Noiz) είναι η πρώτη φορά μετά από πολλά χρόνια που το forum άρχισε να θυμίζει καλές εποχές 2005-2010.

 

Υπάρχει περισσότερο χώρος για ποιοτικότερες συζητήσεις, υπάρχει πραγματικά αξιοσημείωτη αύξηση στις εγγραφές τις τελευταίες 15 ημέρες (στη κυριολεξία διπλασιάστηκαν, αριθμοί που τελευταία φορά στα στατιστικά υπήρχαν πριν 7-8 χρόνια) , αλλά και αύξηση της γενικότερης κίνησης του Noiz. Βλέπουμε νέα usernames, βλέπουμε παλιοί λογαριασμοί να έχουν αναστηθεί, και βλέπουμε πολύ ωραίες δημοσιεύσεις. Το τελευταίο είναι καίριας σημασίας για εμένα. Δηλαδή η ποιότητα πάντα είναι πιο σημαντική απο την ποσότητα. Το να βλέπεις ότι τα μέλη έχουν πραγματικά κάτι να πουν και έχουν επίπεδο. Να χαίρεσαι να διαβάζεις τα thread γιατί γράφονται πολύ ωραία πράγματα και φαίνεται ότι έχουμε στο χώρο ωραία μυαλά που προσφέρουν, και όχι post τύπου 😝🙃🤗 "χαχα" και τίποτα άλλο παρα μόνο αστειάκια και καφενείο όλη την ώρα. Χωρίς προφανώς να θέλω να μειώσω την αξία του humor. Ειδικά του έξυπνου humor.

 

That said, σαν admin δεσμεύομαι ότι αυτό είναι το νέο κατεστημένο του forum και δεν θα επιστρέψει το παλιό και θα έρθουν και άλλες αλλαγές στη πορεία. 

 

Οι mods είναι φοβερά παιδιά και στήριξαν το ουσιαστικά το εγχείρημα. Η αλλαγή είναι και δικό τους επίτευγμα.

 

 

αγαπητέ Slew Rate, δεν σε γνωρίζω δεν με γνωρίζεις αλλά επίτρεψε μου να πω ότι αυτά που γράφεις παραπάνω δεν μπορούν να γίνουν πιστευτά ούτε καν από παιδί του δημοτικού.

 

Ξαφνικά μαθαίνουμε ότι υπάρχει χώρος για ποιοτικότερες συζητήσεις (αλήθεια? ποιές?του στυλ δεν έχω κιθάρα, σκέφτομαι να αγοράσω μία, αλλά ξέρω από το yt ότι ο ένας μαγνήτης της είναι κάπως και θέλω να μου πείτε να τον αλλάξω με ποιόν, εν όψει ότι μάλλον θα πάρω και τον τάδε ενισχυτή που τον άκουσα στο yt ? συγνώμη κι όλας που υπερβάλλω αλλά δεν γεννηθήκαμε και χτες)

 

Νέα usernames? που με την έλευσή τους προσέφεραν ή μήπως τα έκαναν μπάχαλο? (επειδή όπως είπα δεν γεννηθήκαμε χτες, μάλλον το δεύτερο έγινε)

 

Παλιοί λογαριασμοί αναστήθηκαν? Ενδιαφέρον μεν, γιατί όμως? Πως ξαφνικά όλοι αυτοί οι παλιοί λογαριασμοί αναστήθηκαν? Εγώ βέβαια είδα ότι αναστήθηκαν καμιά δεκάδα αρχαία νήματα, νεκρά από κατα μέσο όρο 2 δεκαετίες, νήματα που πιθανότατα αναφέρονται και σε προϊόντα που δεν παράγονται πλέον, δεν συζητάμε καν που μπορεί να βρίσκονται οι op τους ή οι τότε συμμετέχοντες.

 

Ωραίες δημοσιεύσεις. Μάλιστα. Αυτό με ξεπέρασε. Θα ήθελα να απαριθμήσεις μια δυο απ αυτές τις ωραίες.

Ξαφνικά επι δεκαπέντε μέρες βλέπουμε μέλη που έχουν κάτι να πούν? Εγώ γιατί νομίζω ότι επι 15 μέρες συζητάμε κυρίως για ποιοί μαγνήτες είναι ή δεν είναι καλύτεροι για την α ή β θέση? Αν είναι αυτές οι ωραίες δημοσιεύσεις για φόρουμ μουσικής τεχνολογίας, ναι τότε κάτι σοβαρό συμβαίνει με μένα και ανησυχώ.

 

 

 

αγαπητέ Slew Rate, συγνώμη αν ακούγομαι κάπως, αλλά τα παραπάνω είναι όχι μόνο η άποψή μου, αλλά και αρκετών άλλων μελών που έτυχε να το συζητήσουμε αυτές τις μέρες. Δεν έχω κάτι μαζί σου ειλικρινά, αλλά αν έτσι βλέπεις τα πράγματα (που είναι δικαίωμά σου μια και επένδυσες στον χώρο αυτό) τότε δεν υπάρχει χώρος εδώ για μένα (τουλάχιστον όπως προσδιόριζα τον εαυτό μου και την 10ετή συμμετοχή μου-και σκασίλα σου). Πιθανόν να υπάρχει και για μένα κάποια αποστειρωμένη γωνιά η οποία θα μου έδινε την δυνατότητα επικοινωνίας με τους 10-15 καλούς φίλους που έκανα λόγω της συμμετοχής μου εδώ. Αυτό που με στεναχώρεσε είναι ότι αυτήν την απολυμαντίλα την επιζητούν αρκετοί εδώ μέσα οπότε σίγουρα θεωρώ ότι καλώς έχω αναθεωρήσει την στάση μου και απέχω.

Ο φούζιος λείπει, ας λείψω και γω, όπως και άλλοι 4-5 που εξαφανίστηκαν ήδη, αν είναι να πάει μπροστά στο 2010 το νόιζ.

 

Κατά τα άλλα 

Οκ απολύμανση θέλετε, απολύμανση εφαρμόστε.

Αρχής γενομένης από το παρόν νήμα που από χτες που επικαιροποιήθηκε ήδη είναι διανθισμένο με off topic (και μάλιστα από διαχειριστή - Λάκη μου δεν θέλω να σε φέρω σε δύσκολη θέση αλλά αν θέλετε να βάλετε διαχείριση ΑΙ εδώ, βάλτε), που περιμένω να σβηστούν και αυτά, και όχι μόνο  a la carte όποιων μελών δεν συμπαθούμε. Όπως επίσης να μην ξεχνιόμαστε, όταν τιμωρήθηκα τα Χριστούγεννα, τιμωρήθηκα με συνοδεία προτροπών, "μη χαλάτε το γιορτινό κλίμα και πείτε μου τι κιθάρα να πάρω" (σορρυ και πάλι Λάκη μου, αλλά μου στραβοέκατσε παρά την φιλότιμη προσπάθειά σου να ευθυμήσουμε)

 

και εν κατακλείδι...

θα πείτε, αυτός τσατίστηκε επειδή τον μπανάρανε.

Όχι καθόλου.

Απλά περίμενα μετά την τιμωρία μου (δίκαια δεν λέω) να εφαρμοστεί με την ίδια αυστηρότητα ο κανονισμός προς όλους. Αντ αυτού, επί 15 μέρες εδώ έγινε λούνα παρκ, και συνεχίζεται με αμείωτο ρυθμό και ενδιαφέρον.

Περιμένω λοιπόν ένα αυστηρό φόρουμ, όπως ευαγγελίζεσθε, αλλιώς νά'χαμε να λέγαμε.

 

φιλικά και με πολλή αγάπη, αισθήματα που μου γεννά ο χώρος με την μέχρι τώρα 10ετή συμμετοχή μου

 

 

  • Συμφωνώ 3

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimsonic είπε

 

αγαπητέ Slew Rate, δεν σε γνωρίζω δεν με γνωρίζεις αλλά επίτρεψε μου να πω ότι αυτά που γράφεις παραπάνω δεν μπορούν να γίνουν πιστευτά ούτε καν από παιδί του δημοτικού.

 

Ξαφνικά μαθαίνουμε ότι υπάρχει χώρος για ποιοτικότερες συζητήσεις (αλήθεια? ποιές?του στυλ δεν έχω κιθάρα, σκέφτομαι να αγοράσω μία, αλλά ξέρω από το yt ότι ο ένας μαγνήτης της είναι κάπως και θέλω να μου πείτε να τον αλλάξω με ποιόν, εν όψει ότι μάλλον θα πάρω και τον τάδε ενισχυτή που τον άκουσα στο yt ? συγνώμη κι όλας που υπερβάλλω αλλά δεν γεννηθήκαμε και χτες)

 

Νέα usernames? που με την έλευσή τους προσέφεραν ή μήπως τα έκαναν μπάχαλο? (επειδή όπως είπα δεν γεννηθήκαμε χτες, μάλλον το δεύτερο έγινε)

 

Παλιοί λογαριασμοί αναστήθηκαν? Ενδιαφέρον μεν, γιατί όμως? Πως ξαφνικά όλοι αυτοί οι παλιοί λογαριασμοί αναστήθηκαν? Εγώ βέβαια είδα ότι αναστήθηκαν καμιά δεκάδα αρχαία νήματα, νεκρά από κατα μέσο όρο 2 δεκαετίες, νήματα που πιθανότατα αναφέρονται και σε προϊόντα που δεν παράγονται πλέον, δεν συζητάμε καν που μπορεί να βρίσκονται οι op τους ή οι τότε συμμετέχοντες.

 

Ωραίες δημοσιεύσεις. Μάλιστα. Αυτό με ξεπέρασε. Θα ήθελα να απαριθμήσεις μια δυο απ αυτές τις ωραίες.

Ξαφνικά επι δεκαπέντε μέρες βλέπουμε μέλη που έχουν κάτι να πούν? Εγώ γιατί νομίζω ότι επι 15 μέρες συζητάμε κυρίως για ποιοί μαγνήτες είναι ή δεν είναι καλύτεροι για την α ή β θέση? Αν είναι αυτές οι ωραίες δημοσιεύσεις για φόρουμ μουσικής τεχνολογίας, ναι τότε κάτι σοβαρό συμβαίνει με μένα και ανησυχώ.

 

 

 

αγαπητέ Slew Rate, συγνώμη αν ακούγομαι κάπως, αλλά τα παραπάνω είναι όχι μόνο η άποψή μου, αλλά και αρκετών άλλων μελών που έτυχε να το συζητήσουμε αυτές τις μέρες. Δεν έχω κάτι μαζί σου ειλικρινά, αλλά αν έτσι βλέπεις τα πράγματα (που είναι δικαίωμά σου μια και επένδυσες στον χώρο αυτό) τότε δεν υπάρχει χώρος εδώ για μένα (τουλάχιστον όπως προσδιόριζα τον εαυτό μου και την 10ετή συμμετοχή μου-και σκασίλα σου). Πιθανόν να υπάρχει και για μένα κάποια αποστειρωμένη γωνιά η οποία θα μου έδινε την δυνατότητα επικοινωνίας με τους 10-15 καλούς φίλους που έκανα λόγω της συμμετοχής μου εδώ. Αυτό που με στεναχώρεσε είναι ότι αυτήν την απολυμαντίλα την επιζητούν αρκετοί εδώ μέσα οπότε σίγουρα θεωρώ ότι καλώς έχω αναθεωρήσει την στάση μου και απέχω.

Ο φούζιος λείπει, ας λείψω και γω, όπως και άλλοι 4-5 που εξαφανίστηκαν ήδη, αν είναι να πάει μπροστά στο 2010 το νόιζ.

 

Κατά τα άλλα 

Οκ απολύμανση θέλετε, απολύμανση εφαρμόστε.

Αρχής γενομένης από το παρόν νήμα που από χτες που επικαιροποιήθηκε ήδη είναι διανθισμένο με off topic (και μάλιστα από διαχειριστή - Λάκη μου δεν θέλω να σε φέρω σε δύσκολη θέση αλλά αν θέλετε να βάλετε διαχείριση ΑΙ εδώ, βάλτε), που περιμένω να σβηστούν και αυτά, και όχι μόνο  a la carte όποιων μελών δεν συμπαθούμε. Όπως επίσης να μην ξεχνιόμαστε, όταν τιμωρήθηκα τα Χριστούγεννα, τιμωρήθηκα με συνοδεία προτροπών, "μη χαλάτε το γιορτινό κλίμα και πείτε μου τι κιθάρα να πάρω" (σορρυ και πάλι Λάκη μου, αλλά μου στραβοέκατσε παρά την φιλότιμη προσπάθειά σου να ευθυμήσουμε)

 

και εν κατακλείδι...

θα πείτε, αυτός τσατίστηκε επειδή τον μπανάρανε.

Όχι καθόλου.

Απλά περίμενα μετά την τιμωρία μου (δίκαια δεν λέω) να εφαρμοστεί με την ίδια αυστηρότητα ο κανονισμός προς όλους. Αντ αυτού, επί 15 μέρες εδώ έγινε λούνα παρκ, και συνεχίζεται με αμείωτο ρυθμό και ενδιαφέρον.

Περιμένω λοιπόν ένα αυστηρό φόρουμ, όπως ευαγγελίζεσθε, αλλιώς νά'χαμε να λέγαμε.

 

φιλικά και με πολλή αγάπη, αισθήματα που μου γεννά ο χώρος με την μέχρι τώρα 10ετή συμμετοχή μου

 

 

Ας απαντήσω πρώτος εγώ που είμαι στη φάση 'παλιός λογαριασμός που αναστηθηκε'... Ή ξαναενασχοληση μου με τη κιθαρα η οποία όπως και στον LK σίγουρα εντείνει την παρουσία μου στο φόρουμ, συνέπεσε με την αλλαγή της ιδιοκτησίας... Παρολαυτα αυτά η παύση της ακατάσχετη καφενειακης πλάκας με κάνει να μένω, να διαβάζω τα θέματα, να κοιτάω τις απαντήσεις μια μια και όχι να προσπερνάω σελίδες με σαπισμενα 'αστεία' για τελεκαστερ και κάνα 2 ακόμα ίδια θεματα που απορώ εσείς που τα κάνετε πως δεν τα έχετε βαρεθεί ακόμα... Είμαστε σε ένα μουσικό φόρουμ και αναπόφευκτα θα ανακυκλωνονται συζητήσεις με 'τι κιθάρα να παρω', 'ποιον μαγνήτη να βαλω' αλλά αλλάζουν οι εποχές και μπορεί οι προτασεις να εμπλουτιζονται με νέα προϊόντα... Οπως και να έχει όταν μπαίνω σε ένα μουσικό φόρουμ προτιμώ να διαβάσω για εκατομμυριοστη φορά για gear, πάρα τα πιο δημοφιλή θέματα να είναι ψωμιά, τι μαγείρεψα χτες και τα προαναφερθέντα 'αστεια'... 

ΠΡΟΣΟΧΉ! για να μη παρεξηγηθώ χρειάζονται κ αυτά απλά να μην μονοπωλούν το ενδιαφέρον σε ένα μουσικό φόρουμ... Σίγουρα μπήκαν και τρολ που άρπαξαν την ευκαιρία να μπαχαλεψουν το φόρουμ αλλά για μένα κινείται η φάση στο σωστό δρομο

Και ξαναλέω για άλλη μια φορά ότι εννοείται άτομα σαν το φουζιο τα θέλουμε πίσω... 

  • Like 1

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 ώρες πριν, dimsonic είπε

 

αγαπητέ Slew Rate, δεν σε γνωρίζω δεν με γνωρίζεις αλλά επίτρεψε μου να πω ότι αυτά που γράφεις παραπάνω δεν μπορούν να γίνουν πιστευτά ούτε καν από παιδί του δημοτικού.

 

Ξαφνικά μαθαίνουμε ότι υπάρχει χώρος για ποιοτικότερες συζητήσεις (αλήθεια? ποιές?του στυλ δεν έχω κιθάρα, σκέφτομαι να αγοράσω μία, αλλά ξέρω από το yt ότι ο ένας μαγνήτης της είναι κάπως και θέλω να μου πείτε να τον αλλάξω με ποιόν, εν όψει ότι μάλλον θα πάρω και τον τάδε ενισχυτή που τον άκουσα στο yt ? συγνώμη κι όλας που υπερβάλλω αλλά δεν γεννηθήκαμε και χτες)

 

Νέα usernames? που με την έλευσή τους προσέφεραν ή μήπως τα έκαναν μπάχαλο? (επειδή όπως είπα δεν γεννηθήκαμε χτες, μάλλον το δεύτερο έγινε)

 

Παλιοί λογαριασμοί αναστήθηκαν? Ενδιαφέρον μεν, γιατί όμως? Πως ξαφνικά όλοι αυτοί οι παλιοί λογαριασμοί αναστήθηκαν? Εγώ βέβαια είδα ότι αναστήθηκαν καμιά δεκάδα αρχαία νήματα, νεκρά από κατα μέσο όρο 2 δεκαετίες, νήματα που πιθανότατα αναφέρονται και σε προϊόντα που δεν παράγονται πλέον, δεν συζητάμε καν που μπορεί να βρίσκονται οι op τους ή οι τότε συμμετέχοντες.

 

Ωραίες δημοσιεύσεις. Μάλιστα. Αυτό με ξεπέρασε. Θα ήθελα να απαριθμήσεις μια δυο απ αυτές τις ωραίες.

Ξαφνικά επι δεκαπέντε μέρες βλέπουμε μέλη που έχουν κάτι να πούν? Εγώ γιατί νομίζω ότι επι 15 μέρες συζητάμε κυρίως για ποιοί μαγνήτες είναι ή δεν είναι καλύτεροι για την α ή β θέση? Αν είναι αυτές οι ωραίες δημοσιεύσεις για φόρουμ μουσικής τεχνολογίας, ναι τότε κάτι σοβαρό συμβαίνει με μένα και ανησυχώ.

 

 

 

αγαπητέ Slew Rate, συγνώμη αν ακούγομαι κάπως, αλλά τα παραπάνω είναι όχι μόνο η άποψή μου, αλλά και αρκετών άλλων μελών που έτυχε να το συζητήσουμε αυτές τις μέρες. Δεν έχω κάτι μαζί σου ειλικρινά, αλλά αν έτσι βλέπεις τα πράγματα (που είναι δικαίωμά σου μια και επένδυσες στον χώρο αυτό) τότε δεν υπάρχει χώρος εδώ για μένα (τουλάχιστον όπως προσδιόριζα τον εαυτό μου και την 10ετή συμμετοχή μου-και σκασίλα σου). Πιθανόν να υπάρχει και για μένα κάποια αποστειρωμένη γωνιά η οποία θα μου έδινε την δυνατότητα επικοινωνίας με τους 10-15 καλούς φίλους που έκανα λόγω της συμμετοχής μου εδώ. Αυτό που με στεναχώρεσε είναι ότι αυτήν την απολυμαντίλα την επιζητούν αρκετοί εδώ μέσα οπότε σίγουρα θεωρώ ότι καλώς έχω αναθεωρήσει την στάση μου και απέχω.

Ο φούζιος λείπει, ας λείψω και γω, όπως και άλλοι 4-5 που εξαφανίστηκαν ήδη, αν είναι να πάει μπροστά στο 2010 το νόιζ.

 

Κατά τα άλλα 

Οκ απολύμανση θέλετε, απολύμανση εφαρμόστε.

Αρχής γενομένης από το παρόν νήμα που από χτες που επικαιροποιήθηκε ήδη είναι διανθισμένο με off topic (και μάλιστα από διαχειριστή - Λάκη μου δεν θέλω να σε φέρω σε δύσκολη θέση αλλά αν θέλετε να βάλετε διαχείριση ΑΙ εδώ, βάλτε), που περιμένω να σβηστούν και αυτά, και όχι μόνο  a la carte όποιων μελών δεν συμπαθούμε. Όπως επίσης να μην ξεχνιόμαστε, όταν τιμωρήθηκα τα Χριστούγεννα, τιμωρήθηκα με συνοδεία προτροπών, "μη χαλάτε το γιορτινό κλίμα και πείτε μου τι κιθάρα να πάρω" (σορρυ και πάλι Λάκη μου, αλλά μου στραβοέκατσε παρά την φιλότιμη προσπάθειά σου να ευθυμήσουμε)

 

και εν κατακλείδι...

θα πείτε, αυτός τσατίστηκε επειδή τον μπανάρανε.

Όχι καθόλου.

Απλά περίμενα μετά την τιμωρία μου (δίκαια δεν λέω) να εφαρμοστεί με την ίδια αυστηρότητα ο κανονισμός προς όλους. Αντ αυτού, επί 15 μέρες εδώ έγινε λούνα παρκ, και συνεχίζεται με αμείωτο ρυθμό και ενδιαφέρον.

Περιμένω λοιπόν ένα αυστηρό φόρουμ, όπως ευαγγελίζεσθε, αλλιώς νά'χαμε να λέγαμε.

 

φιλικά και με πολλή αγάπη, αισθήματα που μου γεννά ο χώρος με την μέχρι τώρα 10ετή συμ

 

Επειδή αναφέρεσαι σε εμένα. 

Σε τίποτα δεν είμαι off topic στο παρόν νήμα.

 

Μιλάμε για τον φασιον.. και ακόμα και τα συμπληρώματα διατροφής είναι σχετικά με αυτόν (το ξέρει καλά το θέμα- εσύ δεν ξέρεις καλά τον φασιον) .

2. Μέσα στα Χριστούγεννα πήρα 3 κιθάρες και μπορεί να πάρω και Τετάρτη. Στις 2 βοήθησε όλο το φορουμ να διαλέξω. Δεν το ειπα για να ευθυμηθυσουμε. Την πρώτη που πήρα μόνος μου και την παρουσιασα και μαλιστα με βίντεο, ούτε καν ασχολήθηκες (*απλα μας είπες οτι και τα δικά σου βίντεο σε παίρνουν χρονο). Δικαίωμα σου...αλλά μην μας την λες και από πάνω. 

Και 

3. Γιατί χρησιμοποιείς πληθυντικό. Μονος του το χει ο Αλεξ το νοιζ...

Υ.Γ.

4 . Και έναν ενισχυτή πήρα και εκεί βοήθησε όλο το φορουμ να έχω εικόνα. 

 

Εν κατακλείδι. 

Εμένα το forum ΜΟΥ κάνει. 

Και μαθαίνω από αυτό και περνάω καλά με αυτό. 

Αν δεν μου έκανε,  θα έφευγα χωρίς τυμπανοκρουσίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν περιοριστεί ο χαβαλές-σαχλαμάρα της αντροπαρέας μπορεί και το γυναικείο φύλο να κάνει την εμφάνιση του στα φόρα, δώστε χρόνο στη νέα κατάσταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Αν περιοριστεί ο χαβαλές-σαχλαμάρα της αντροπαρέας μπορεί και το γυναικείο φύλο να κάνει την εμφάνιση του στα φόρα, δώστε χρόνο στη νέα κατάσταση

Όλος ο χώρος της μοντέρνας κιθάρας έχει μια Orianthi

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, LK είπε

Και η φατσούλα που "λυπάται" σε αυτό που έγραψα γιατί λυπάται;

Που δεν απασχολώ το noiz για το αν πάρω  Μονοϋδρική ή υδροχλωρική κρεατίνη;

 

Μιλάω γι αυτό Λάκη

(και προφανώς το ότι 2-3 εδώ μέσα γνωρίζουν την σχέση του σχολίου με τον φούζιο δεν το κάνει on-topic)

 

και επίσης γι αυτό

 

 

 

πέραν τούτου θα περιμένω με χαρά να δω την εφαρμογή του κανόνα περι off/on topic στα επόμενα ποστ από την διαχείριση (όποιος την κάνει)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
9 λεπτά πριν, dimsonic είπε

 

Μιλάω γι αυτό Λάκη

(και προφανώς το ότι 2-3 εδώ μέσα γνωρίζουν την σχέση του σχολίου με τον φούζιο δεν το κάνει on-topic)

 

και επίσης γι αυτό

 

 

πέραν τούτου θα περιμένω με χαρά να δω την εφαρμογή του κανόνα περι off/on topic στα επόμενα ποστ από την διαχείριση (όποιος την κάνει)

Αυτό είναι μια σύσταση να χαλαρώσετε και αντι να μαλώνεται σαν 3 χρονα, να ασχοληθείτε με κάτι εποικοδομητικό για το forum....να προτείνετε δηλαδή τι κιθάρα να πάρω.

 

Δεχομαι την κριτική για το Moderation.

Έχεις δίκιο, δεν έπρεπε να προσπαθησω να χαλαρώσω το κλίμα, αλλα να πατήσω τα κουμπια να σας εξαφανίσω από τον χάρτη. 😁

 

Εγω θα το ξαναπώ για τελευταία φορά.

Αν ένιωθα  αδικημένος/ πονεμένος /πληγωμένος ΘΑ ΕΦΕΥΓΑ.

Δεν θα σχολίαζα "γιατι κάνατε μοντερεσιον σε εμένα και όχι στα άλλα τα παιδάκια που έκαναν το ίδιο με εμένα" (ακόμα και να ίσχυε).

Αν δεν ένιωθα , θα το ξεπερνούσα και θα συνέχιζα να πρακαλουθώ το νοιζ.

Απλά είναι τα πράγματα....... (μάλλον για εμένα).

 

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, noe13 είπε

Ας απαντήσω πρώτος εγώ που είμαι στη φάση 'παλιός λογαριασμός που αναστηθηκε'... Ή ξαναενασχοληση μου με τη κιθαρα η οποία όπως και στον LK σίγουρα εντείνει την παρουσία μου στο φόρουμ, συνέπεσε με την αλλαγή της ιδιοκτησίας... Παρολαυτα αυτά η παύση της ακατάσχετη καφενειακης πλάκας με κάνει να μένω, να διαβάζω τα θέματα, να κοιτάω τις απαντήσεις μια μια και όχι να προσπερνάω σελίδες με σαπισμενα 'αστεία' για τελεκαστερ και κάνα 2 ακόμα ίδια θεματα που απορώ εσείς που τα κάνετε πως δεν τα έχετε βαρεθεί ακόμα... Είμαστε σε ένα μουσικό φόρουμ και αναπόφευκτα θα ανακυκλωνονται συζητήσεις με 'τι κιθάρα να παρω', 'ποιον μαγνήτη να βαλω' αλλά αλλάζουν οι εποχές και μπορεί οι προτασεις να εμπλουτιζονται με νέα προϊόντα... Οπως και να έχει όταν μπαίνω σε ένα μουσικό φόρουμ προτιμώ να διαβάσω για εκατομμυριοστη φορά για gear, πάρα τα πιο δημοφιλή θέματα να είναι ψωμιά, τι μαγείρεψα χτες και τα προαναφερθέντα 'αστεια'... 

ΠΡΟΣΟΧΉ! για να μη παρεξηγηθώ χρειάζονται κ αυτά απλά να μην μονοπωλούν το ενδιαφέρον σε ένα μουσικό φόρουμ... Σίγουρα μπήκαν και τρολ που άρπαξαν την ευκαιρία να μπαχαλεψουν το φόρουμ αλλά για μένα κινείται η φάση στο σωστό δρομο

Και ξαναλέω για άλλη μια φορά ότι εννοείται άτομα σαν το φουζιο τα θέλουμε πίσω... 

 

αν και δεν με αφορά άμεσα, αλλά μια και αναφέρθηκε μετά την δική μου τοποθέτηση θα μπορούσα να σου πω ότι τα θέματα με τελε έχουν δυο αποδέκτες, αυτούς που τους τσούζει και τους άλλους που επικροτούν. Και στις δυο περιπτώσεις με βρίσκουν "τυπικά" αντίθετο, αλλά μέσα στο πνεύμα της φιλικής ατμόσφαιρας (αν υπάρχει) είναι αποδεκτά.

Για τα ψωμιά και τα μαγειρεύματα να πω ότι ευλογήθηκαν μετά βαϊων και κλάδων από την προηγούμενη διοίκηση και είχαν κατηγορία δική τους. Συνεπώς....

Τώρα περι μαγνητών και τι να παρω, ήμουν νιός και γέρασα. Αλλά επίτρεψέ μου να πιστεύω ότι το άνοιγμα όλων αυτών των νημάτων ήταν "ύποπτο". Για αρκετούς. Διότι το συζήτησα.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου