Προς το περιεχόμενο

A whiter shade of pale (Cover)


PAL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, Terry RoscoeBeck5 said:

Ίσως και να βοήθησε στην βραχνάδα της ερμηνείας, που έδωσε ένα edge.

Well done.  

 

Σε ευχαριστώ Terry. Βοήθησε ναι αλλά νομίζω θέλει και άλλη δουλειά η φωνή. Μάλλον το βιάστηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

M' άρεσε η χροιά, η ερμηνεία όμως όχι.

Μ' άρεσε το οργανικό μέρος, ο ήχος του οργάνου, η προφορά όμως έχει δουλίτσα.

  • Ευχαριστώ 1

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 minutes ago, Nestoras said:

M' άρεσε η χροιά, η ερμηνεία όμως όχι.

Μ' άρεσε το οργανικό μέρος, ο ήχος του οργάνου, η προφορά όμως έχει δουλίτσα.


Ναι ναι θέλει δουλειά και σε ερμηνεία και σε προφορά. συμφωνώ Νέστορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή δουλειά Πανο. 

Σίγουρα τα φωνητικά θέλουν δουλειά, αλλά η χροιά είναι φοβερή και σε σημεία φαίνεται ότι μπορεί να βγει κάτι πολύ καλό αν το δουλέψει κι άλλο.

Πολύ ωραιο το organ κι εν γένει όλο το κομμάτι ηχητικά. 

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

θα συμφωνήσω με τους φίλους μου και για το πολύ ωραίο organ και για τη χροιά και για τη δουλίτσα στην ερμηνεία αλλά να προσθέσω και την προσοχή που πρέπει να δείξεις "για να έχεις"... μην επιχειρήσεις ΤΙΠΟΤΑ πριν αναρρώσεις τελείως πριν... το "σπάσιμο" στο ρεφραίν είναι κακό σημάδι και αν συνεχίσεις την πίεση ενώ δεν είσαι σε καλή κατάσταση μπορεί να πάθεις ζημιά... πρόσεχε...🙊

  • Ευχαριστώ 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 minutes ago, mpamps said:

Πολύ καλή δουλειά Πανο. 

Σίγουρα τα φωνητικά θέλουν δουλειά, αλλά η χροιά είναι φοβερή και σε σημεία φαίνεται ότι μπορεί να βγει κάτι πολύ καλό αν το δουλέψει κι άλλο.

Πολύ ωραιο το organ κι εν γένει όλο το κομμάτι ηχητικά. 

 

 Μπάμπη σε ευχαριστώ πολύ και απο εδώ.

 

30 minutes ago, npap said:

θα συμφωνήσω με τους φίλους μου και για το πολύ ωραίο organ και για τη χροιά και για τη δουλίτσα στην ερμηνεία αλλά να προσθέσω και την προσοχή που πρέπει να δείξεις "για να έχεις"... μην επιχειρήσεις ΤΙΠΟΤΑ πριν αναρρώσεις τελείως πριν... το "σπάσιμο" στο ρεφραίν είναι κακό σημάδι και αν συνεχίσεις την πίεση ενώ δεν είσαι σε καλή κατάσταση μπορεί να πάθεις ζημιά... πρόσεχε...🙊

 

Νίκο σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Δεν το ήξερα οτι μπορεί να γίνει ζημιά, το αντιμετώπισα πολύ χαλαρά το όλο ζήτημα. Σταματάω αμέσως κάθε φωνητική δραστηριότητα... και να σου πω την αλήθεια σήμερα αντι να δω κάποια βελτίωση αισθάνομαι ότι είμαι μάλλον και λίγο χειρότερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταραμένη φαρυγγίτιδα!

Μου αρέσει αυτό το ύφος σου ρε Πάνο. Ότι γράφεις και ότι λες ωραίο μου ακούγεται.

 

Αυτό το Arturia Midi που αναφέρεις πιο πάνω, πιο είναι? Μήπως έχεις το Keylab Essential? Γιατί θέλω να πάρω ένα και δεν είμαι σίγουρος για το Keybed.

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, Alex Raptakis said:

Καταραμένη φαρυγγίτιδα!

Μου αρέσει αυτό το ύφος σου ρε Πάνο. Ότι γράφεις και ότι λες ωραίο μου ακούγεται.

 

Αυτό το Arturia Midi που αναφέρεις πιο πάνω, πιο είναι? Μήπως έχεις το Keylab Essential? Γιατί θέλω να πάρω ένα και δεν είμαι σίγουρος για το Keybed.


Σε ευχαριστώ πολύ Άλεξ.

 

Ναι αυτό είναι… πολύ καλό, ανθεκτικό, δεν μου παρουσίασε κανένα πρόβλημα και το έχω χρόνια,

δεν έχει aftertouch αν και έτσι το διαφήμιζαν στο site που το πήρα και σαφώς το key stroke feeling δεν είναι κακό αλλά σίγουρα αρκετά υποδεέστερο από το Roland που έχω.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο το εκανες. Ειναι και αγαπημενο μου κομματι.

Ε η προφορα τωρα ... νταξ εμεις σε ακουμε, δεν θα τραγουδησεις στο καρνεγκι χολ.

Η χροια ειναι ωραια. Το κακο ειναι οτι η φαρυγγίτιδα, εκτος απο τη βραχναδα που ειναι ωραια, σου βγαζει και κοκκορακια.

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 hours ago, Spyros Delta said:

Πολυ καλο το εκανες. Ειναι και αγαπημενο μου κομματι.

Ε η προφορα τωρα ... νταξ εμεις σε ακουμε, δεν θα τραγουδησεις στο καρνεγκι χολ.

Η χροια ειναι ωραια. Το κακο ειναι οτι η φαρυγγίτιδα, εκτος απο τη βραχναδα που ειναι ωραια, σου βγαζει και κοκκορακια.

 

Σπύρο σε ευχαριστώ πολύ. Ναι η προφορά είναι ένα μεγάλο θέμα που το δουλεύω αλλά δεν βλέπω φως. Βιάστηκα να το τελειώσω όλο σε μια ημέρα... έπρεπε να περιμένω να γίνω λίγο καλύτερα και να το προβάρω στην φωνή περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου