Προς το περιεχόμενο

Στερητικό σύνδρομο MODX


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παρ'το !

τωρα που γυριζει! και απο τη μανα γη των συνθ ετσι;;;

οταν θελουμε κατι πολυ, το κανουμε!!!

Απο Αμερικη κατι θα γινει! αλλα,,, απο εμπειρια μου γενικα σε τεχνολογια και προοδο, και σε αυτο συμπεριλαμβανεται και το ποτε ερχονται, αν ερχονται προιοντα στην Ευρωπη, τα τελευταια χρονια, η κατασταση ειναι... Οτι γινεται χειροτερη χρονο με τον χρονο. Δηλαδη τεχνολογια και Ευρωπη απομακρινονται!!!

Για "καλα" πριμιουμ προιοντα / υπηρεσιες ισχυει στο 100 %!

αν ειναι να'ρθει παρα 3 πριν βγει η επομενη ναυαρχιδα τι να το κανω;;;;;!!!!!

ενα κοινωνικο μηνυμα δικο μου αυτο!!!!! ε  θα δωσουμε  και λιγα λεφτα στο τελωνειο που πειναει!!!!! win win θα ειμαστε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Πάει τώρα το MODX, το χαίρεται άλλος στη μισή τιμη😀

€900 το έδωσα, απ'τα €1,400 που το είχα πάρει. Ένας πιτσιρικάς Πειραιώτης ήρθε και το πήρε. Αν δεν ζούσα Ελλάδα θα το πουλούσα αρκετά πιο πάνω, εδώ δύο φορές κατέβασα την τιμή.

  • Like 1
  • Λυπάμαι 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, theoMusictech είπε

Με το τελωνείο ξέρεις πόσο θα πάει? Ακόμα και τα λεφτά να είχα αυτή τη στιγμή (που δεν...) δεν θα παράγγελνα οποιοδήποτε synth από τόσο μακριά. 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DISLIKE ( to προηγουμενο σχολιο σου!

! το σχολιο σου!!! και βεβαια ξερω!!! αλλα θα επανερθω στη σημαντικοτερη φραση του σχολιου μου, και δε τρολαρω καθολου. Αν κατι το θελουμε πολυ, το κανουμε!

βαζω τα μισα!!! λατρευω Ευβοια, (δυστυχως δεν εχω καταφερει να ερθω ποτε) μονο σουπερ λογια εχω ακουσει! μονος ορος να παιζω γκραντ πιανο καπου καπου τζαμαρισματα δικες μου μελοδιες κλπ! θα μου το στελνεις Αιγινα, (απεναντι ειμαστε) αν δεν μπορω να ερχομαι και θα σου το στελνω πισω!!!  τι λες!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, theoMusictech είπε

DISLIKE ( to προηγουμενο σχολιο σου!

! το σχολιο σου!!! και βεβαια ξερω!!! αλλα θα επανερθω στη σημαντικοτερη φραση του σχολιου μου, και δε τρολαρω καθολου. Αν κατι το θελουμε πολυ, το κανουμε!

βαζω τα μισα!!! λατρευω Ευβοια, (δυστυχως δεν εχω καταφερει να ερθω ποτε) μονο σουπερ λογια εχω ακουσει! μονος ορος να παιζω γκραντ πιανο καπου καπου τζαμαρισματα δικες μου μελοδιες κλπ! θα μου το στελνεις Αιγινα, (απεναντι ειμαστε) αν δεν μπορω να ερχομαι και θα σου το στελνω πισω!!!  τι λες!!!!!

image.png.153b40e3b0224ae75d51a65ef2891e85.png

  • Like 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα εσυ με τρολαρεις!!!!!!!!!! και ηθελα παντα να το γραψω! οταν ανεβαζουμε εικονες, σε φορουμ και οχι μονο, μετονομαζουμε την εικονα (στο σε τι αναφερεται) για να τη καταλαβαινουν προγραμματα αναγνωστων οθονης για ανθρωπους που δεν μπορουν να τις δουν!!!!! οπως εγω ας πουμε!!!!! ξεκαθαρο τρολαρισμα να βαλεις κατω απο ενα ποστ φωτια οπως το απο πανω εικονες!!!!! κανε επεξηγηση!!! παρακαλω!!!!!

αντε να σε συγχωρισω ισως δεν εχεις τσεκαρει καποια ποστ μου που εχω αναφερθει στο κομματι που και ποσο κοσμο δεν αφορα,,,,, "ΣΥΝΘ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΟΤΗΤΑ"!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Τι άλλα νέα ωρέ Θείο? Όλα καλά σπίτι? Στη δουλειά? Ωραία! Πάντα καλά, πάντα καλά...image.gif.7ab2d37fd577bb93679ed9c4d5b010db.gif

 

 

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα ησυχα!

και αυτη τη στιγμη ειμαι διπλα στο Μοχφ

Οχι για να δεις οτι ειμαι γνωστης της εταιριας! επισης, ησουν το πρωτο ατομο που οταν το ειχα παρει, σου ειχα στειλει για να με ξεμπλοκαρεις για καποια ψυλοδιαδικαστικα θεματακια που ειχα, το προσπερναω που ουτε αυτο το θυμωσουν!!!!! τα μηνυματα ειναι κατεγραμμενα παντως!!!!!

αυτο και το novation δε θα φυγουν ποτε!

Και Ναι! μπορω να πω οτι το κατεχω! σιγα ρε θα πει καποιος, μετα απο 10 χρονια αυτο ελειπε να  μη το κατεχες! Ον τοπικ ειμαι εχει αναφερθει το Moxf στο θρεντ!!!

αλλα θα'θελα να παω και τοο βημα παρακατω, Αυτη τη φορα ομως, δεν θα παρω καποιο αδερφακι ναυαρχιδας, (με πετσοκομενα κουμπια,) θα παρω ναυαρχιδα!

ή αυτη η λυση του 50/50, μου κανει!!!

πιστευω θα ειναι το μελλον σε πολλα ειδη!!!!!

Υγ. Δεν τρολαρα σε τιποτα απο τα παραπανω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Waterfall-K είπε

δεν θα παράγγελνα οποιοδήποτε synth από τόσο μακριά

 

Γιατί βρε, τα άλλα που έχεις πάρει από που ήλθανε; Από την Ερέτρια;

 

(δεν θα σου το στέλνανε, αλλά λέμε τώρα)

Επεξεργασμένο από trolley
  • Like 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου