Προς το περιεχόμενο

noiz live?


nody

Προτεινόμενες αναρτήσεις

.....Φυσικά...μιλάμε για....noizstock!!!

Αμα ο καθένας έχει τρείς-τέσσερις ωρίτσες ρεπερτόριο

 

:D :D

 

πάντως σαν ιδέα είναι πολύ καλή... αλλα και πολλά groups απο δω μέσα αποτελούνται απο μικρότερης ηλικίας άτομα, με αυτά τι γίνεται?

learn to swim...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

....Μη σ'ανησυχεί καθόλου αυτό! Στην είσοδο αριστερά θα έχει καβάτζα με ψεύτικα μούσια,περδούκες,γυαλιά αντίγραφο του ΙΚΑ, κ.ά.... :lol: :lol: :lol:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τρομερή ιδέα!Και γ@μω τις διοργανώσεις θα είναι!!! :D Εχω και εγω μια μπαντα, αλλά είμαι απο επαρχία (Nαύπλιο), να ερθω;Αλλα και με αυτούς που είναι πολύ μακρια από Αθήνα τι θα γίνει;Εγώ λέω να το πούμε NOIZWAVE!!!Και αμα γίνει θα είναι και μια ευκαιρία αναδειξης τον ανερχόμενων συγκροτημάτων!Ασε που θα το γράψουν όλα τα μουσικοπεριοδικά, γιατί ενδέχεται να είναι μια απο τις μεγαλύτερες συναθροίσεις ανερχόμενων σχημάτων, Long Live Noiz!!! :D :D 8O

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τρομερή ιδέα!Και γ@μω τις διοργανώσεις θα είναι!!! :D Εχω και εγω μια μπαντα' date=' αλλά είμαι απο επαρχία (Nαύπλιο), να ερθω;Αλλα και με αυτούς που είναι πολύ μακρια από Αθήνα τι θα γίνει;Εγώ λέω να το πούμε NOIZWAVE!!!Και αμα γίνει θα είναι και μια ευκαιρία αναδειξης τον ανερχόμενων συγκροτημάτων!Ασε που θα το γράψουν όλα τα μουσικοπεριοδικά, γιατί ενδέχεται να είναι μια απο τις μεγαλύτερες συναθροίσεις ανερχόμενων σχημάτων, Long Live Noiz!!! :D :D 8O[/quote']

 

ok φίλε μου βαθιές αναπνοές είπε ο γιατρός

ηρέμησε και όλα θα γίνουν :wink:

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προηγούμενο ήταν πολύ καλή φάση, εμείς το φχαριστηθήκαμε.

 

Ισως να κλείσει το noiz ενα μαγαζί, για κανα δυο μήνες, και να παίξουμε βραδυές , οι nice price παιζουν τσάμπα, μονο για τα ποτά.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοούσα ολα τα γκρούπ έτσι, μην παρεξηγηθεί το πόστ , ξερω εγώ

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου