Προς το περιεχόμενο

noiz live?


nody

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έτσι αυτά είναι!!!

 

Απο ότι βλέπω γουστάρουν κι άλλοι. Είλικρίνα είμαι διατεθιμένος να συνεισφέρω τα μέγιστα για τήν εκπλήρωση μίας τέτοιας ιδέας τελείως ανιδιοτελώς. Όσοι πιστοί προσέθετε. Yameth? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

H ιδεα σου μελωδε μου φαινεται -αν μη τι αλλο- υλοποιησιμη!Στο φορουμ

εξαλλου υπαρχουν πολλοι επαγγελματιες και γνωστες του χωρου..

Αναμενεται απαντηση απο τα στελεχη του Κογκρεσσου.. :lol: :lol: :lol: :lol:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Παιδιά πολύ καλή η ιδέα αλλά την κάναμε και πέρσι.

Ευχαριστώ για τις πολύ καλές προθέσεις σας.

Δεν είναι απλό όμως.

Είναι δύσκολο να ικανοποιήσεις πολύ κόσμο. Εχω την πείρα και γνωρίζω.

Δεν πρόκειται να διοργανώσω στο όνομα του Noiz κάτι που θα αφήσει υπόνοιες, χαλασμένες σχέσεις κλπ.

Διότι ο καθένας το βλέπει από την δική του πλευρά.

Αναλογά με το πριν ή το μετά. Γιατί ο καθένας το φαντάζεται διαφορετικά. Είναι και τα διαδικαστικά και αν δεν υπάρχει πραγματικά καλή θέληση είναι δύσκολο να καταλάβει κανείς τον διοργανωτή.

Ενα τέτοιο γεγονός απαιτεί πολύ χρόνο, πολύ οργάνωση και επαγγελματισμό.

Όσο καλός κι αν είναι ο ερασιτεχνισμός, δεν μπορεί να ανταπεξέλθει στις απαιτήσεις μιας οργάνωσης, που θα παρελάσουν 10 - 15 μπάντες. Και θέλουμε να φχαριστηθούμε όλοι.

Και δεν είναι μόνο τα καλοπροαίρετα μέλη του Noiz, αλλά θα λάβουν μέρος και τα μέλη των γκρουπ των. Και αυτοί είναι μέρος από άλλο ανέκδοτο. Και καλά κάνουν.

Θα σας παραπέμψω στο σχετικό περισυνό thread για να καταλάβετε.

Θέλει πολλή σκέψη και ακόμα περισσότερη δουλειά.

 

Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πολύ καλή η ιδέα αλλά την κάναμε και πέρσι.

Ευχαριστώ για τις πολύ καλές προθέσεις σας.

Δεν είναι απλό όμως.

Είναι δύσκολο να ικανοποιήσεις πολύ κόσμο. Εχω την πείρα και γνωρίζω.

Δεν πρόκειται να διοργανώσω στο όνομα του Noiz κάτι που θα αφήσει υπόνοιες' date=' χαλασμένες σχέσεις κλπ.

Διότι ο καθένας το βλέπει από την δική του πλευρά.

Αναλογά με το πριν ή το μετά. Γιατί ο καθένας το φαντάζεται διαφορετικά. Είναι και τα διαδικαστικά και αν δεν υπάρχει πραγματικά καλή θέληση είναι δύσκολο να καταλάβει κανείς τον διοργανωτή.

Ενα τέτοιο γεγονός απαιτεί πολύ χρόνο, πολύ οργάνωση και επαγγελματισμό.

Όσο καλός κι αν είναι ο ερασιτεχνισμός, δεν μπορεί να ανταπεξέλθει στις απαιτήσεις μιας οργάνωσης, που θα παρελάσουν 10 - 15 μπάντες. Και θέλουμε να φχαριστηθούμε όλοι.

Και δεν είναι μόνο τα καλοπροαίρετα μέλη του Noiz, αλλά θα λάβουν μέρος και τα μέλη των γκρουπ των. Και αυτοί είναι μέρος από άλλο ανέκδοτο. Και καλά κάνουν.

Θα σας παραπέμψω στο σχετικό περισυνό thread για να καταλάβετε.

Θέλει πολλή σκέψη και ακόμα περισσότερη δουλειά.

 

Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον.[/quote']

 

Μάς γείωσες :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε yameth εσυ ξερεις καλυτερα απο ολους.

παντως εχε υποψην σου οτι αν γινει μια προσπαθεια, θα εχεις την βοηθεια ολων των μελων του νοιζ. :wink:

 

φιλικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως δεν είναι υποχρεωτικό να τα περιμένουμε όλα από τον Yameth, ούτε και να γίνει κάτι τέτοιο υπό την αιγίδα του noiz.

 

Μπορούμε και μόνοι μας να μαζευτούμε τέσσερα - πέντε γκρουπάκια και να παρουσιάσουμε τη δουλειά μας. Μπορούμε να βρούμε χώρους, όπως ο αέρας στην Πετρούπολη για παράδειγμα, και να παίξουμε από μερικά κομμάτια το κάθε γκρούπ, σε φίλους γνωστούς και όποιον άλλο θέλουμε να καλέσουμε να ακούσει τη δουλειά μας.

 

 

Όρεξη να έχουμε και όλα γίνονται.

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Πάντως δεν είναι υποχρεωτικό να τα περιμένουμε όλα από τον Yameth' date=' ούτε και να γίνει κάτι τέτοιο υπό την αιγίδα του noiz.

 

Μπορούμε και μόνοι μας να μαζευτούμε τέσσερα - πέντε γκρουπάκια και να παρουσιάσουμε τη δουλειά μας. Μπορούμε να βρούμε χώρους, όπως ο αέρας στην Πετρούπολη για παράδειγμα, και να παίξουμε από μερικά κομμάτια το κάθε γκρούπ, σε φίλους γνωστούς και όποιον άλλο θέλουμε να καλέσουμε να ακούσει τη δουλειά μας.

 

 

Όρεξη να έχουμε και όλα γίνονται.[/quote']

 

Εχει δικιο ο wasted sunsets!Απλα πρεπει μολις το αποφασισουμε να ορισουμε μια ημερομηνια σχετικα μακρινη και ολα μπορουν να υλοποιηθουν!

σοι μπορούν κάνουν, όσοι δεν μπορούν κρίνουν...Μάνος Χατζιδάκις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαββατο 26/5 εχουμε (BUDGIE JAMMING No2) βoυτιες JAM απο μουσικους σε ROCK,BLUES,FUNK,και λοιπων ηχων!

Οσο για το θεμα της ΕΙΡΩΝΕΙΑΣ που λεει και ο φιλος μου ο melodos εγω το λεω ΧΑΒΑΛΕ και ετσι αντιμετωπιζω και τα πιο ΣΟΒΑΡΑ συμβαντα στη ζωη μου!

IT S ONLY ROCK N ROLL φιλε μου!

udgie Club - Το rock δίπλα στην πόλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου