Προς το περιεχόμενο

noiz live?


nody

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μηπως πρέπει να γίνει σε ενα καλό χώρο οπως το gagarin με καλη διαφήμιση ετσι ωστε το noiz να αποκτα σαρκα και οστα?πιστευω πως ενα site οπως το noiz με τοσα μέλη θα μπορουσε να υλοποιησει πολλα πραγματα περα απο την μεγάλη του αναμφισβήτητα προσφορα στο μοθσικο τομέα στο ιντερνετ.ισως θα μπορουσε να υπαρχει ενα ονομα μεγάλο σαν headliner kai καποια groups ανερχόμενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι σημαντικό το πού θα γίνει, αλλά το να γίνει.

 

Τωρα μου ήρθε να του δώσουμε και κοινωνικό χαρακτήρα.

 

Θα μπορούσαμε να κάνουμε άλλο ένα Live Νοιz με συγκροτήματα από εμάς, να το διαφημίσουμε και να πούμε οτι μέρος των εσόδων, εκτός απο τα λειτουργικά, θα διατεθεί κάπου, φιλανθρωπικά, π.χ. σε ένα ίδρυμα που να έχει σχέση με προσφορά στον άνθρωπο. Οπότε να έχουμε και κίνητρο να ταλαιπωρηθουμε, αν και δεν ήταν ταλαιπωρία , και δείχνουμε και το κοινωνικό προφίλ του Noiz.

 

Εχω και υπόψη μου που να το διαθέσουμε για αρχή.

 

Μετα να ζητήσουμε να βρούμε χορηγούς για το noiz και να κάνουμε γραφεία, να το κάνουμε Σωματείο, Νοιz,

 

ξέφυγα πάλι, αλλά για σταθείτε λίγο και σκεφτείτε,

 

Ολα αυτά μια μέρα μπορεί να γίνουν πραγματικότητα, το Noiz να γίνει ένας ανεξάρτητος μουσικός φορέας με πολλές υπηρεσίες στην Μουσικη,

 

Ιδιαίτερα την ώρα που θα μας βραβεύει ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας, για την προσφορά του Νoiz, στον πολιτισμό,

 

Και θα λένε.... σκεφτείτε οτι όλα αυτά τα ξεκίνησε ένας ανθρωπος απο ένα φόρουμ που έφτιαξε.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι σημαντικό το πού θα γίνει' date=' αλλά το να γίνει.

 

Τωρα μου ήρθε να του δώσουμε και κοινωνικό χαρακτήρα.

 

Θα μπορούσαμε να κάνουμε άλλο ένα Live Νοιz με συγκροτήματα από εμάς, να το διαφημίσουμε και να πούμε οτι μέρος των εσόδων, εκτός απο τα λειτουργικά, θα διατεθεί κάπου, φιλανθρωπικά, π.χ. σε ένα ίδρυμα που να έχει σχέση με προσφορά στον άνθρωπο. Οπότε να έχουμε και κίνητρο να ταλαιπωρηθουμε, αν και δεν ήταν ταλαιπωρία , και δείχνουμε και το κοινωνικό προφίλ του Noiz.

 

Εχω και υπόψη μου που να το διαθέσουμε για αρχή.

 

[/quote']

 

Ως εδώ μπράβο cos_dr!!!

 

 

Μετα να ζητήσουμε να βρούμε χορηγούς για το noiz και να κάνουμε γραφεία' date=' να το κάνουμε Σωματείο, Νοιz,

 

ξέφυγα πάλι, αλλά για σταθείτε λίγο και σκεφτείτε,

 

Ολα αυτά μια μέρα μπορεί να γίνουν πραγματικότητα, το Noiz να γίνει ένας ανεξάρτητος μουσικός φορέας με πολλές υπηρεσίες στην Μουσικη,

 

Ιδιαίτερα την ώρα που θα μας βραβεύει ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας, για την προσφορά του Νoiz, στον πολιτισμό,

 

Και θα λένε.... σκεφτείτε οτι όλα αυτά τα ξεκίνησε ένας ανθρωπος απο ένα φόρουμ που έφτιαξε.

[/quote']

 

Έλα ρε που ξέφυγες, μέσα είσαι, το σωματείο θα έχει ενιαίο ψηφοδέλτιο ή παραταξιακό; :lol:

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα έχω ωραίες ιδέες στην αρχή, αλλά είναι χαρακτηριστικό στην πορεία της ανάπτυξης του λόγου μου να ξεφευγω, να το χάνω, ιδιαίτερα αν με στρεσάρουν στην δουλειά, όπως μου το κάνουν το τελευταίο μήνα,

 

Κοιτα, αν το ιδρυσει ο Γιάννης, θα βάλει στο καταστατικό , οτι τα μέλη τα αποφασίζει το συμβούλιο, που ορίζει ο Γιάννης ως ισόβιος Πρόεδρος, και μετά μέλος του Σωματείου μπορεί να γίνει οποιος π.χ. τον προτείνουν δύο μέλη με εγκριση του συμβουλίου,

 

Εκτός και αν θέλει να το κάνει Α.Ε., που δεν συμφέρει, είναι πιο δυσκολο και κοστίζει περισσότερο.

 

Κοιτα, για αυτά θα ρωτήσουμε δικηγόρα, κι εγώ δεν τα κατέχω καλά,

 

Απλά μου αρέσει η ιδέα, καθως και η ιδέα του live, και ήταν μια καλή ευκαιρία να παραλληρήσω λίγο πριν κοιμηθω,

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη ιδεα παιδια!!!Αλλα πως θα γινει το ξεκαθαρισμα σε κατι τετοιο?Πιστευω οτι ειμαστε πολλα συγκροτιματα εδω μεσα...και αν καποιος δεν παιξει λογο ωρας ας πουμε?δεν θα ειναι ψιλοβλακεια αυτο?Σαν ιδεα ειναι τελεια,απλα πρεπει να υπαρχει πολυ καλη οργανωση!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου