Προς το περιεχόμενο

noiz live?


nody

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

οχι, απλά κι εγώ διαβάζοντάς το ποστ μου, μου φάνηκε οτι ακούγεται κάπως,

 

Ειναι που μιλούσα ταυτόχρονα με δύο φίλες στο msn , την ώρα που το έγραφα.

 

Ολοι να παίξουμε, για το noiz, και ο μαγαζάτορας να τρίβει για δυο μήνες τα χέρια του μαζί με ένα σαρδόνειο χαμόγελο, απο ευχαρίστηση,

 

Κοιτα, εκτός το οτι παίξαμε όσα παιδιά τα καταφέραμε στο προηγούμενο, το πιο σημαντικό , είναι οτι είχαμε απο κάτω μας ο ένας τον άλλο και ήταν ρε παιδί μου κάπως.

 

Ο ένας να φτιάξει την βάση του άλλου, τα μικρόφωνα, πειράγματα, γέλια, δηλαδή περαν του κόσμου, παίξαμε μεταξύ μας και τους δύο ρόλους , και κοινό και καλλιτέχνες.

 

στο καπάκι.

 

Να σας πω κάτι.

 

Σιγουρα θα οργανωθεί, ο θεός yameth έχει ακούσει και μπορεί και να το μεθοδευει ήδη, αλλά αυτά τα πράγματα σίγουρα θέλουν οργάνωση, και επειδή την άλλη φορά απο ότι θυμάμαι όλα πήγαν καλά, και προγραμματισμένα, θα πρέπει να έχουμε υπομονή

 

Καλύτερα να αργεί κατι λίγο και να γίνει καλό , παρά προκειμένου να γίνει βιαστικά, να πέσουμε σε λάθη και να ταλαιπωρηθούμε.

 

Υπομονή, νέοι είμαστε ακόμα!!

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΣΤΕ ΤΟ BUDGIE EINAI ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ HAPPENINGS ΠOY ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ KANΟΥΜΕ KAI TA ΠΙΟ ΤΡΕΛΑ JAM!!! AN ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΕΜΑΙL [email protected]

udgie Club - Το rock δίπλα στην πόλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KOITA LOST EMEIΣ ΓΟΥΣΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ!!! ΞΕΡΕΙΣ? ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΕΑ ΓΙΑ ΕΝΑ JAM ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ! ΤΟ ΠΟΤΟ ΣΟΥ ΚΕΡΑΣΜΕΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙΣ ΤΣΑΜΠΑ ΤΟΣΑ ΧΛΜ!

udgie Club - Το rock δίπλα στην πόλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανένα πρόβλημα.

 

Απλά επειδή γράφεις με κεφαλαία (το οποίο στη "γλώσσα" του internet μεταφράζεται σε ΦΩΝΕΣ) κι έβγαλες ανακοίνωση, μου έκανε κάτι σε ντουντούκα της πλατείας.

 

Καλοπροαίρετα πάντα... ;)

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥ ΙΝΤΕRΝΕΤ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΦΩ! ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΦΩΝΕΣ ΔΗΛΑΔΗ? ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΝΕ ΞΥΠΝΙΟΥΣ!!!

udgie Club - Το rock δίπλα στην πόλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου