Προς το περιεχόμενο

noiz live?


nody

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μακάρι να γίνει και δεύτερο Noiz Live γιατί στο πρώτο λόγοι ανωτέρας βίας δεν μου επέτρεψαν να παρευρεθώ. Και στο Lazy να ξαναγίνει, δεν με χαλάει καθόλου! Έχει ένα ωραίο vibe αυτό το μαγαζάκι...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο για γκρούπς ?

Εγώ που είμαι μουσικομπακουράκος με την ακουστική και τραγουδάω δεν με παίζετε ??? :(

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως εκτός και απο το live που μάλλον θα είναι καλύτερο να γίνει σε 4 σαββατα αυτή την φορά για να χωρέσουν όλοι, και να παίξουν και κανα 2 κομματάκια παραπάνω τα γκρούπ, να γίνει και performance απο τους solo φίλους, για να μην είναι απέξω. Και γιατι όχι afterhour jam , όταν τελειώσουμε.

 

να ρίξουν και οι χορηγοί κανα χρήμα να διαφημιστούν και αυτοί, να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι. Με διάθεση χώρου, χορηγία και διαφημίσεις θα γίνει καλή δουλειά.

 

Γιατί όχι?

 

Να γίνει πιο event αυτή την φορά, Και για τους μουσικούς που παίζουν κανα 2-3 ποτά και η είσοδος, όπως την άλλη φορά καλά ήταν, για χάρη του Noiz.

 

Για το Noiz και την κοινότητα μας!!

 

rivera , φώναξε τώρα τρεις φορές, Ζήτω το Νοιζ!!

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΗΜΕΡΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΟΠΟΥ Η ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΧΩΡΕΣΟΥΝ ΟΛΟΙ. ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΟ ROCKWAVE ΔΗΛΑΔΗ. ΝΟΙΖDAY'S

THE WORLD IS A VAMPIRE....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

noizstock. Ωραια ιδεα αλλά με τρεις τέσσερις ωριτσες ο καθένας θα ξεκινήσουμε Σάββατο και θα τελειώσουμε μετα απο δυο εβδομάδες.

THE WORLD IS A VAMPIRE....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου