Προς το περιεχόμενο

Jesus Christ SuperStar


animae

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Baphomet, δεν νομίζω να έχεις δίκιο σε αυτές τις πληροφορίες.

Πρώτον, διότι το "Then We Are Decided" δημιουργεί οτιδήποτε εκτός από συμπάθεια για τους ήρωές του :).

Δεύτερον διότι οι μελωδικές του γραμμές είναι κατευθείαν μέσα από το μελωδικό υλικό του JCS, οι οποίες παραμένουν αναγνωρίσιμες παρά το μινιμαλιστικό (σχετικά) οργανικό τοπίο. Ο weber δεν υπάρχει περίπτωση να αφήσει άλλον να χειριστεί υλικό του, ούτε καν κάτω από τις πιέσεις της ισραηλινής κυβέρνησης. :)

 

Έχεις βέβαια δίκιο ότι δεν το έχω βρει πουθενά αλλού εκτός από το υλικό του 73 (όχι ότι το έψαχνα κιόλας) :).

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Στο οτι δεν το έγραψαν οι δημιουργοί του, είπα οτι είναι φήμες και οτι προσωπικά δε το πιστεύω.

Για τους λόγους που δεν εμφανίζεται πουθενά εκτός της ταινίας είμαι βέβαιος πάντως. Στο συγκεκριμένο κομμάτι, οι φαρισαίοι φαίνονται αναγκασμένοι να κινηθούν εναντίον του Ιησού προσπαθώντας να προστατέψουν τον λαό τους. Κάπως έτσι προσπαθεί να τους κάνει ο δημιουργός λίγο πιο συμπαθητικούς από ότι φαίνονται στο "this jesus must die" π.χ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Γεια σας παιδια..καινουριος στο φορουμ..ειμαιαπο τους πιο φανατικους οπαδους του ιησου χριστου υπερλαμπρου αστρου..να πω οτι εχω σε κασετα καποια κομματια απο την ελληνικη παρασταση του 77 απο μιαεκπομπη που τα χαν παρουσιασει τοτε και δεν ξερω αν ενδιαφερεστε να προσπαθησω να τ ανεβασω στο νετ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει παιδια..θα προσπαθησω να τ ανεβασω..η ποιοτητα ηχου και εικονας προφανως δεν ειναι τοσο καλη λογω χρονολογιας αλλα πιστευω αξιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου