Προς το περιεχόμενο

Σβήσιμο θέματος προς MODULATORS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανέβασα ένα καινούριο θέμα όσο αφορά το avatar του kwstas79 το οποίο έρχεται σε αντίθεση με τον χαρακτήρα του site . Το θέμα μου σβήστηκε . ΓΙΑΤΙ ? Μετά απο μία ειρωνική απο μέρους του noizholic ?? kwstas79 Θα ήθελα να αναφέρω τα εξής :

 

Στο παρελθόν υπήρχαν στο Site σας πολλά θέματα με πολιτικό χαρακτήρα , τα οποία κλείδωναν απο τους Modulators , καθώς θέλαν να διατηρίσουν το site καθαρό απο πολιτικά θέματα . Θέλαν να υπάρχουν καθαρά μουσικές συζυτήσεις ,και το έδειξαν με σοβαρότητα σε ανάλογα θέματα . Έπειτα απο επίσκεψη μου στο site είδα τυχαία ένα avatar με τον χασάπη όλων των αιώνων εν ονοματι Hitler , και λέω αυτό δεν έρχεται σε αντίθεση με την πολιτική του site ? Kαι σε απάντηση τις ερώτησης μοπυ αυτής όχι μόνο δέχομαι ειρωνικά σχόλια αλλά διαγράφεται και το αρχικό μου θέμα . Ο λόγος ?

 

και ένα 2τερο θέμα

 

Ζήτησα απο τον Modulator να διαγραφώ απο τα μητρώα του συστήματος , μου απάντησε ότι αυτό δεν γίνεται διότι όπως αναφέρεται στους όρους εγγραφής με τους οποίους συμφώνησα , το θέματα που αναρτώ καθώς και οι απαντήσεις που δίνω σε μερικά , μπορέι να χρησιμεύσουν σε κάποιον . ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ

Πώς δεν μπορώ να διαγραφώ εγώ και τα θέματα που έχω δημοσιεύσει κατόπιν παράκλησης μου , αλλα μπορούν να διαγράφονται τα θέματα που έχω δημοσιεύσει εν αγνοία μου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είμαστε όλοι κρυφά μέλη της Χιτλερικής νεολαίας! Πάω τώρα να πάρω το παρασημό μου από τον Artur Axman! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

όχι βρε συ απλά το πήγανε στο περί ανέμων.... :wink:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είμαστε όλοι κρυφά μέλη της Χιτλερικής νεολαίας! Πάω τώρα να πάρω το παρασημό μου από τον Artur Axman! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

όχι βρε συ απλά το πήγανε στο περί ανέμων.... :wink:

 

θα ζητήσω συγνώμη προς τους modulators . Απροσεξία μου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανέβασα ένα καινούριο θέμα όσο αφορά το avatar του kwstas79 το οποίο έρχεται σε αντίθεση με τον χαρακτήρα του site . Το θέμα μου σβήστηκε . ΓΙΑΤΙ ? Μετά απο μία ειρωνική απο μέρους του noizholic ?? kwstas79 Θα ήθελα να αναφέρω τα εξής :

 

Στο παρελθόν υπήρχαν στο Site σας πολλά θέματα με πολιτικό χαρακτήρα ' date=' τα οποία κλείδωναν απο τους Modulators , καθώς θέλαν να διατηρίσουν το site καθαρό απο πολιτικά θέματα . Θέλαν να υπάρχουν καθαρά μουσικές συζυτήσεις ,και το έδειξαν με σοβαρότητα σε ανάλογα θέματα . Έπειτα απο επίσκεψη μου στο site είδα τυχαία ένα avatar με τον χασάπη όλων των αιώνων εν ονοματι Hitler , και λέω αυτό δεν έρχεται σε αντίθεση με την πολιτική του site ? Kαι σε απάντηση τις ερώτησης μοπυ αυτής όχι μόνο δέχομαι ειρωνικά σχόλια αλλά διαγράφεται και το αρχικό μου θέμα . Ο λόγος ?

 

και ένα 2τερο θέμα

 

Ζήτησα απο τον Modulator να διαγραφώ απο τα μητρώα του συστήματος , μου απάντησε ότι αυτό δεν γίνεται διότι όπως αναφέρεται στους όρους εγγραφής με τους οποίους συμφώνησα , το θέματα που αναρτώ καθώς και οι απαντήσεις που δίνω σε μερικά , μπορέι να χρησιμεύσουν σε κάποιον . ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ

Πώς δεν μπορώ να διαγραφώ εγώ και τα θέματα που έχω δημοσιεύσει κατόπιν παράκλησης μου , αλλα μπορούν να διαγράφονται τα θέματα που έχω δημοσιεύσει εν αγνοία μου ?[/quote']

 

Δεν ξερω αν κοιτας συχνα το φορουμ, αλλα αν ειχες παρατηρησει ο Κωστας αλλαζει αβαταρ σαν τα σωβρακα και ο χιτλερ ηταν ενα απο τα σωβρακα του. Αν ειχες παρατηρησει λοιπον τα αβαταρ του Κωστα, θα βλεπες οτι το κανει for the fun of it και τιποτα αλλο.Καλο θα ειναι πριν παρεξηγηθουμε, να κοιταμε το θεμα λιγο πιο βαθεια. Οκ, ορισμενες φορες μπορει να ειναι λιγο ακραιος, αλλα δεν εκανε δημοσιευση για αυτο, αλλα ειχε ενα αβαταρ. Τεσπα, πιστευω να καταλαβαινεις.

 

Οσο για το 2ο θεμα, ειναι λιγο παραλογο να ζητας να σβηστουν ολα τα ποστ σου. Μπηκες εδω μεσα ειτε για να ρωτησεις, ειτε για να απαντησεις. Το οτι θεωρεις λαθος σου τελικα το τι εκανες, δεν αφορα τους Modulators.

Επισης, υπαρχουν καποιοι κανονες, οι οποιοι ειναι θεσπισμενοι απο τους μοντς, ειτε μας αρεσει ειτε οχι. Επειδη λοιπον ειναι δικο τους το φορουμ, αν μας αρεσει καθομαστε, ειτε οχι.

Το αν εγινε καποια διακριση, καλα εκανες και φερνεις το θεμα στην επιφανεια.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζήτησα απο τον Modulator να διαγραφώ απο τα μητρώα του συστήματος ' date=' μου απάντησε ότι αυτό δεν γίνεται διότι όπως αναφέρεται στους όρους εγγραφής με τους οποίους συμφώνησα , το θέματα που αναρτώ καθώς και οι απαντήσεις που δίνω σε μερικά , μπορέι να χρησιμεύσουν σε κάποιον . ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ

Πώς δεν μπορώ να διαγραφώ εγώ και τα θέματα που έχω δημοσιεύσει κατόπιν παράκλησης μου , αλλα μπορούν να διαγράφονται τα θέματα που έχω δημοσιεύσει εν αγνοία μου ?[/quote']

 

Φίλε block, δεν νομίζω να είναι το ίδιο πράγμα. Δυστυχώς, δεν πρόλαβα το εν λόγω γεγονός και δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη για το ορθό της διαγραφής των posts σου. Αλλά για θέμα της διαγραφής ή όχι των λοιπών δημοσιεύσεων, νομίζω ότι η άποψη των mods είναι σωστή.

 

Δεν ξέρω αν είχες προλάβει τον πρώην mod feather, αλλά στην περίπτωσή του, που είχαν διαγραφεί και τα posts του, διαβάζοντας τα thread που συμμετείχε, υπάρχει ένα κενό στη συνέχεια της συζήτησης, το οποίο είναι από κωμικό, μέχρι σε κάποιες περιπτώσεις και ενοχλητικό, αφού χάνονται πολύτιμες για κάποιους πληροφορίες ή απόψεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά block συγχίστηκες για το τίποτα. Είναι γνωστό ότι ο Κώστας αλλάζει τα αβαταρ σαν τα σώβρακα (αν και γιαυτό δεν παίρνω και όρκο) και ότι κάποιοι τον φωνάζουν χαριτολογώντας φασίστα (janick τώρα που το αναφέρω που χάθηκες εσύ; ) και πάνω στο χαβαλέ έβαλε αυτό το αβαταρ, το οποίο και κατέβασε αμέσως.

 

Δεν κατάλαβα τώρα που έχεις κολλήσει και το κάνεις και θέμα (ενώ δεν υφίσταται);

 

¶σε που δεν διαγράφηκε τίποτε απολύτως. Απλά οι Mods το πήγαν στην σωστή θεματική ενότητα.

 

 

Απλά μια παράκληση προς όλους. Όταν θέλετε να την πείτε σε κάποιον, ή απλά νομίζετε ότι κάτι σας έθιξε, κάντε μια απλή αναζήτηση να δείτε το τι γενικότερα υποστηρίζει αυτός και να μην κρέμεστε από 1 πρόταση ή κίνηση, η οποία μπορεί να είναι και μισή στο κάτω κάτω της γραφής!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου